orkaplus-yorumlarKısa bir süre önce piyasaya çıkan Orkaplus eğitim seti son zamanların en çok ilgi çeken eğitim seti olduğunu söylemek mümkün. Bu kadar ilgi çekmesinin sebeplerini şöyle tanımlayabiliriz. Bu eğitim seti yıllardır bu işin uzmanı olarak tabir ettiğimiz kişi Kadir Karapelit‘in ürünü olmasıdır. Bunun yanı sıra gerek satış sayfası gerekse ürünün içeriği piyasadaki ürünler ile kıyaslanmayacak derecede üst seviyede hazırlanmış.

İnternetten para kazanmak isteyen her hangi bir bilgisayar kullanıcısı bile bu üründeki eğitimler sayesinde mükemmel seviyeye geleceğinden eminim. Ürünü bire bir inceleyen birisi olarak hatta Kadir bey’in yetiştirdiği birisi olarak bile bilmediğim bir çok yöntem olduğunu farkettim. 4 Yıldır bu sektörden para kazanmama rağmen bir çok eksik yanım olduğunu bu eğitim setinde farkettim.

Orkaplus ile nasıl para kazanırım?

Orkaplus internetten başkalarının ürünlerini satarak komisyon kazanma eğitimi verir. Sistem tamamı ile otomatik bir düzenden oluşur. Ürün sahipleri ürünlerini aracı sitelere eklerler. Satış ortakları bu aracı platformlardan her ürünün kendine özel referans linkleri ile satış yapmaya çalışırlar.

Örnek referans linki; www.abcurunu.com/referans=KullanıcıAdı

Bu şekilde size özel referans linkinden satış yaptığınızda satış başına daha önceden belirlenen komisyonu kazanırsınız. Ürünün komisyon miktarını linkinizi alırken göreceksiniz. Kazandığınız paralar 15 günlük periyotlar halinde ayda 2 kez banka hesabınıza yatırılır. Ödemelerde kesinlikle bir sorun yaşamazsınız. Son derece güvenilir şirketler ile çalışıyoruz.

Peki Orkaplus ne işe yarar?

Orkaplus eğitim seti yukarıda anlattığım düzenden hızlı bir şekilde para kazanmanızı sağlar. Yani ürünlerin nereden nasıl tanıtım yapacağınızı belirtir. İşin asıl püf noktasıda budur zaten. Herkes satış ortaklığı sistemine kayıt olabilir ama sadece doğru yönlendirilenler para kazanır.

Bu eğitim setinin bir avantajı hiç para harcamadan deneme yanılma yöntemleri ile vakit kaybetmeden doğrudan para kazanmaya başlarsınız. Yani kısacası internetten para kazanmaya başlamak istiyorsanız kesinlikle Orkaplus eğitim seti ile başlamalısınız.