Bu yazımızda Google ücretsiz reklam verme konusundan bahsedeceğiz.

Google Dünya’nın en büyük arama motorunun Adwords reklam servisinde bir kampanya dolayısıyla 100 TL lik ücretsiz reklam verebilir reklamların performansını izleyebilirsiniz. Aslında Google’nin de amacı bu reklam vermenin gerçekten işe yaradığını gösterip site sahiplerinin reklam vermesini sağlamaktır.

google-bedava-reklam-verme

Daha önceden Google’den ücretsiz reklam kuponu alabilmek için e-mail adresimizi vererek bekliyorduk. Ve mail adresimize kupon kodunun gelmesini bekliyorduk. Sitenizi yetkililer inceledikten sonra kupon gönderiliyordu. Artık Google bekleme aşamalarını ortadan kaldırdı aşağıdaki aşamaları takip ederek hemen ücretsiz adwords kuponu alabilirsiniz.

  • İlk olarak yanda bulunan linke tıklayın. http://www.google.com.tr/adwords/coupons/?sourceid=awo&subid=tr-tr-gdn-aw-rtxt
  • Açılan sayfada sağ tarafta bulunan e-mail alanını doldurarak kupon kodumu gönder butonuna tıklayın.
  • Kodumu gönder butonuna tıkladıktan sonra anında size adwords kuponunuzu veriyor. Ve o anda ücretsiz adwords kuponunuzu mail adresinize de yolluyor.

Aşağıda sizler için bu işlemin ekran görüntüsü mevcut.
adwords-bedava-reklam

Daha önceden Google Adwords reklam verme konusu hakkında okuyucularımıza bilgi vermiştik. Geçmişteki yazılardan araştırarak bulmanız mümkündür. Google arama motoru sıralamalarında ilk sırada çıkmanın bir diğer yöntemi ise SEO işlemidir. Fakat Adwords reklamcılık kampanyası sayesinde hemen 30 dakika içerisinde ilk sırada çıkabilirsiniz.