Clickbank ile İnternetten Para Kazanma Yolları

 Clickbank ile İnternetten Para Kazanma Yolları

Clickbank Kullanarak Nasıl Para Kazanılır?

Yurt dışında 10 yılı aşkın süredir işleyen satış ortaklığı platformu clickbank sayesinde başkalarının ürünlerini satarak internetten para kazanabilirsiniz. İnternet üzerinden başkalarının ürünlerini satarak satış başına %40 ile %75 arasında yüksek komisyonlar kazanırsınız.

clickbank-internette-kolay-para-kazanma-yollari-1

Bu sistem nasıl işler? Öncelikle clickbank.com adresinden platforma üye olursunuz. Ardından marketplace sayfasına giderek pazarlayacağınız ürünü seçersiniz. Clickbank‘ta ortalama 70 bin ürün bulunmaktadır. Hangi ürünü nasıl pazarlayacağınızı çok iyi analiz etmek zorundasınız. Bir ürün seçtiğinizi varsayalım. Ürünün sizin için hazırlanmış referans linkini alırsınız ve ürünü nerede nasıl pazarlayacağınız aşamasına gelirsiniz. Aslında en önemli nokta bu diyebiliriz. Doğru ürün seçimi ve seçtiğiniz ürünü doğru pazarlama biçimi. Ürün pazarlama aşamasında kimse ile yüz yüze kalmadan iletişim kurmadan ürün satışı yapabilirsiniz. Örneğin seçtiğiniz ürün bir oyunun püf noktalarını ve hilelerini anlatan bir kitap olduğunu düşünelim. Bu kitabın satışını yapmak için bir çok yöntem vardır. Kitabın tanıtım afişi ile o oyun ile alakalı bir siteye haftalık yada aylık reklam verebilirsiniz. Tabiki vereceğiniz reklam afişine tıklandığında ürün satış sayfasına sizin referans linkiniz üzerinden gitmesi gerekmektedir.

Verdiğiniz reklamda günde 1 satış size ortalama 40 dolar civarında para kazandırır. Vereceğiniz reklamın fiyatıda ortalama 40-50$ civarında olacaktır. Yani haftanın 6 günü satılan ürünlerin komisyonları direk olarak cebinize girecektir. Buda ortalama 300$ civarında para yapmaktadır. Eğer bir ürün yerine beş ürünü bu şekilde pazarladığınızı düşünürsek günde 500$ civarında para kazanmanız mümkündür. Daha bir çok ürün pazarlama yöntemi vardır eğer sizde bu sektörde çalışarak internetten para kazanma yolları hakkında bilgi sahibi olup para kazanmak istiyorsanız sizlere “Goomass” başlıklı yazımı okumanızı tavsiye ederim. Bu yazımda sizlere ne kadar pazarlama çeşidi olduğunu ve doğru ürün seçimi ile doğru pazarlama yöntemlerini en ince detayına kadar öğrenebilirsiniz. İnterneti bundan 5 yıl öncesine kadar hepimiz eğlence, oyun vs. işlemler için kullanırken şuanda internetten her ay çok güzek paralar kazanma fırsatı yakaladık. Siz bu fırsatı geri çevirip internette hala boşa zaman öldürmek istemezsiniz heralde. Hepinize bol kazançlar dilerim umarım faydalı olmuşumdur.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.