Tanıtım Yazısı ile İnternetten Para Kazanma Yolları

 Tanıtım Yazısı ile İnternetten Para Kazanma Yolları

Yazı Yazarak Para Kazanma Yolları

Evet yanlış duymadınız internetten sadece tanıtım yazısı yazarak para kazanmanız mümkün. R10.net, iyinet.com gibi webmaster forumlarında makale yazarlığı kategorisi var buralarda makale satarak para kazanan kişileri görmeniz mümkündür. 1000 Kelimelik bir makaleyi 10 TL civarında yazmaktadırlar.

yazi-yazarak-internetten-para-kazanma-yollari-1

Sizde internet üzerinden başkalarına özgün yazı yazarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Web site sahipleri özgün yazıya yani kopyalanmayan yazıya çok değer vermektedirler. Tabiki değer vermelerinin sebebide Google sıralamasında üst sıralarda çıkabilmek içindir. Google kopyala yapıştır ile içerik sağlayan bir siteyi üst sıralara çıkarma ihtimali çok düşüktür. Bu yüzden özgün yazıya ihtiyaç duyarlar ve yazı yazmak istemeyen yada yazı yazmaktan bıkan site sahipleri sitelerine yazı yazdırmak için bu şekilde makale yazarlarına bir konu başlığı belirtirler ve o konu hakkında bir yazı yazmasını isterler. Bu şekilde başkalarına yazarlık yaparak para kaznamanız mümkün. Bütün gün bilgisayar başında bu iş ile ilgilenirseniz günde 100 TL para kazanmanız mümkün.

Yada başklarına yazı yazmak yerine kendiniz bir wordpress blog sitesi açarak özgün yazıları yayınlayabilirsiniz. Bir süre sonra sitenize Google Adsense servisi olan reklamları koyabilir ve tıklama başına para kazanırsınız. Fakat siteniz size günde 10$ üstünde para kazandırması için en az 1000 tane özgün yazı girmeniz gerekmektedir. Bu işin avantajı ise kendi siteniz olduğu için sürekli yazı yazarak daha fazla ziyaretçi çekebilirsiniz ve reklamlara tıklanma oranını arttırarak daha fazla para kazanabilirsiniz.

Yada bir wordpress blog açarak sitenizi biraz içerikle doldurup biraz kaliteli hale getirip dışarıya tanıtım yazısı satabilirsiniz. Yani örnek veriyorum sitenizde bir nakliyat sitesini tanıtan yazı yazabilir yazının içine nakliyat sitesine link verebilirsiniz. Böyle bir tanıtım yazısına 20 TL ücret alabilirsiniz. Bu şekilde günde 3-4 tanıtım yazısını forumlar aracılığı ile rahatlıkla satabilirsiniz. İnternetten para kazanma yolları bitmeyecek gibi duruyor. Aklınıza gelen her fikiri ticarete dökebilirsiniz daha mükemmel bir sektör olduğunu sanmıyorum. Bu sektöre aşkım günden güne artıyor diyebilirim. 🙂 Sizde hiç zaman kaybetmeden internetten para kazanmaya başlamak istiyorsanız “Evinizden Çalışarak İnternetten Para Kazanma Yolları” başlıklı yazımı okumanızı tavsiye ediyorum. Hepinize bol kazançlar dilerim.

2 Comments

  • bilgilendirme çok güzel teşekkürler soner bey uzun süredir takipçinizim sizle tanışmam mümkün mü acaba?

  • kısa ama öz bir yazı olmuş:) ellerinize sağlık

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.