Web Site ile İnternetten Kolay Para Kazanma Yolları

 Web Site ile İnternetten Kolay Para Kazanma Yolları

İnternetten Çalışarak Para Kazanmak

Web site açarak internetten para kazanmanız mümkün. Fakat sitenizin kategorisi konusu bu noktada en önemli unsurdur. Web sitenizi hangi konuda hangi sektörde açacağınızı önceden kafanızda planlandırmanız gerekmektedir. Örneğin hedefiniz bir video sitesi açıcak her gün yüzlerce video eklicem ve reklam alanlarına reklam alarak para kazanıcam gibi kafanızda kesinleşmiş bir hedefiniz olması gerekir.

internetten-kolay-para-kazanma-yollari-7

internetten-kolay-para-kazanma-1

Web site açıcam ama ne sitesi olduğuna karar veremedim açalım da sonra düşünürüm gibi düşünerek web site açarsanız daha başlamadan kaybedersiniz. İkinci olarakta kafanızda belirlediğiniz sektörde siteniz size 5 ay 6 ay para kazandırmayabilir. İstiktarınızı bozup her gün siteye güncel içerik paylaşımı yapmaz iseniz arama motorları sitenizi sevmez ve bu yüzden belirlediğiniz hedef kelimelerde ilk sayfada çıkamazsınız. Size tavsiyem kafanızda bir sektör belirleyin ve sadece o sektöre yönelik bir web sitesi açın. Hiç istikrarınızı bozmadan 1 sene her gün siteye içerik girip güncel tutun. Bu ilk bir yıl içerisinde ufak ufak reklamlar alarak masraflarınızı çıkartabilirsiniz. Fakat ilk seneden sakın para kazanmıyorum diyip istikrarınızı bozmayın. Bütün emeklerinizi sabrınızın karşılığın da alacağınızdan emin olun.

Aynı işlem bundan bir kaç sene önce benim başıma geldiği için sizlerle böyle bir bilgi paylaşmak istedim. Sizin istiktarlı olduğunuzu gören arama motorları bile sitenizi arama motorlarında üst sıralara getirerek daha fazla kazanç sağlamanızı sağlarlar. Sene başında 6 tane sitem vardı yoğunluktan dolayı beş tanesi ile ilgilenemedim. 1 tanesi ile ilgilendim o ilgilendiğim sitem şuanda bana diğer beş sitenin kazandıracağı paradan daha fazla para kazandırdığına eminim. Peki bu parayı kim veriyor diye aklınızda soru işareti olmuştur. Sitenizde ufak alanlara haftalık, aylık yada günlük reklam alanlarını kiraya vererek para kazanırsınız. Yada reklam şirketlerinin kodlarını o alana koyarak onların reklamlarının görüntülenmesini sağlayıp tıklama başına 0.10$ gibi paralar kazanabilirsiniz. Ama burada önemli olan sitenizin günde kaç ziyaretçi aldığıdır. Buda az önce dediğim gibi sizin istikrarlı bir şekilde çalışmanıza orantılı olacaktır. Size diyeceğim sadece her gün hiç bıkmadan web sitenize sizin bebeğinizmiş gibi ilgilenin ve bir süre siz yaşlandığınızda o büyümüş olup para getirecek. Kısacası herkes internetten para kazanma yolları araştırdığında mutlaka kendine bir gelir kapısı açabilir. En iyi ifade ediş tarzı bu oldu sanırım. Hepinize istikrarlı çalışmalar ve bol kazançlar diliyorum.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.