Kelimelerini Değiştirerek, Dünyanı Değiştirebilirsin!

 Kelimelerini Değiştirerek, Dünyanı Değiştirebilirsin!

Olumlu düşüncenin sonu…

olumlu-dusunce-1Bir zamanlar inanmadığım fakat artık hayatımı o söze dayalı yaşadığım bir söz var. Hayata olumlu yaklaşırsan olumlu olur. Bu söze ilk gördüğüm de dikkat bile etmemiştim fakat bir süre sonra gördüğüm de daha önceden gördüğümü hatırlayıp uzun zaman denedim ve gerçekten doğru. Hayata ne kadar pozitif yaklaşırsanız mutlaka karşınıza sizi gülümsetecek olaylarla karşılaşıyorsunuz.  Bunu sizinde denemenizi tavsiye ederim. Çevrenizden olumsuz negatif düşünen insanları azaltın. Bu zamana kadar her yaşadığım sıkıntıdan bir ders çıkarmasını bildim. Ve aynı hataları yapmamak için özen gösterdim.

Bahsettiğim olayları ilgilendiğimiz sektör olan internetten para kazanma sektörü içinde dile getirebiliriz. Bu sektörde ki bütün başarılarımın kökeni aslında tek bir cümle ile ifade edebilirim. ” Kelimelerimi değiştirdim, dünyamı değiştirdim. ” İlk başlarda internetten para kazanma sektörünü yalan dolan işlerdir tarzında yorumlamıştım kendimce. Fakat üzerine düştüm bu konunun ve gerçek olup olmadığını uzun süre araştırdım. Araştırdığım halde bu sektöre negatif bakıyordum. Bu işin içinde 10 yılı aşkın zamandır aktif olarak çalışan çok önemli bir abim ile tanıştım ve bazı eğitimler satmıştı bana. O eğitimleri almaya hiç niyetim yoktu aslında fakat merakıma dayanamayıp aldım. Şimdi diyorum ki iyi ki o eğitimi almışım.

Eğitimi iki hafta boyunca okuyarak anlamaya çalıştım. Açık açık her şey net bir şekilde anlatıldığı halde bu iş tutmaz boşa para verdim tarzında bir düşünceye kapılıp bu işi yapamam deyip uzun bir süre bakmadım. 1 ay sonra maddi sıkıntı yaşadım ve eğitimde ki yöntemleri denemeye karar verdim. Denediğimin ilk günü 94$ para kazanmıştım ve gerçekten şok oldum. 15 gün sonra ilk ödememi aladım şirketten ve 15 günlük kazancım asgari ücretin iki katıydı ve bu sektörde ki ilk 15 günümdü. Ve kendi kendime dedim ki ben bu işi yapıcam ve bu sektörü kendime iş olarak benimsicem. O zamandan bu yana tam 5 yıl geçti. Artık tecrübelerim var ne yapmam gerektiğini biliyorum. İlk başlarda 5 günde yaptığım işi şuanda 1 saat içerinde yapabiliyorum. Eğer sizde bir şeyler başara bilmek istiyorsanız önce kelimelerinizi değiştirmelisiniz. Şimdi sizden aşağıdaki kısa videoyu izlemenizi istiyorum.

Kelimelerinizi değiştirerek sizde kazanmaya başlamaya başlayın! İnternetten para kazanma yolları sektörünü size en iyi anlatan eğitim seti olan Kazanç Teknikleri(Tıkla İndir) eğitim setini incelemenizi tavsiye ediyorum. Sizde gelecek için bir adım atın…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.