İnternetten Para Kazanmak

internetten-kolay-para-kazanmak-1

İnternetten Para Kazanma Yolları

internetten-kolay-para-kazanmak-1İnternetten para kazanmak için yüzlerce yöntem vardır fakat sizlere herkesin yapabileceği olan iki işi tanıtacağım. Bunlar anket doldur para kazan ve online satış ortaklığı sistemidir. Bu iki yöntemi her internet kullanıcısı rahatlıkla yaparak para kazanabilir.

Anket doldurarak dolduracağınız anket başına 5 ile 75 dolar arasında para kazanırsınız. 15 günde bir kez banka hesabınıza ödeme alırsınız. Anket şirketleri mail adresinize anket yollar ve doldurduğunuz anketin süresine göre para kazanırsınız. Her büyük firma yeni bir ürün çıkartmadan o ürüne olacak ilgili ölçebilmek için anket şirketlerine sorulmasını istenen soruyu verir ve belirttiği hedef kitleye bu sorunun gönderilmesini ister. Örneğin 18-44 yaş arasındaki bayanlara özel bir ürün çıkartacak ise anket şirketinden o yaş aralığındaki bayanlara bu anketin gönderilmesini ister. Anket şirketine bu işlem için yüklü bir ödeme yapar. Ve anket şirketi bu işlemi 24 saat içerisinde tüm kişilere mail atar ve 48 saat içerisinde anketi bitirir. İnternet sayesinde artık yollarda anketörlerin azaldığını farkettiniz mi? Yüzlerce anket şirketi vardır ve bunların bir kısmı anket dolduranlara ödemelerini yapar bu işte önemli olan nokta budur. Doğru güvenilir anket şirketlerin anketlerini doldurmak. Size bu aşamada anket doldur para kazan(tıkla indir) kitabını tavsiye ediyorum. Bu e-kitapta anket doldurarak nasıl para kazanacağınız aşama aşama resimli olarak anlatılmıştır. Bunun yanında aylarca süren bir araştırma sonucu en güvenilir zamanında ödeme yapan anket şirketleri listelenmiştir.

İkinci olarak tavsiye edeceğim iş ise affiliate marketing yani türkçesi ile satış ortaklığı sistemidir. Bu sektörde başkalarının ürünlerini satarak aracılıktan komisyon kazanabilirsiniz. Ürünlerin geneli dijital ürün olduğu için komisyon oranları oldukça yüksektir. Ürün satışı başına %40 ile %75 arasında komisyon kazanırsınız. Bu kadar yüksek komisyonların verilme sebebi ürünlerin dijital olmasıdır. Yani program, hizmet gibi ürünlerin depo masrafları ve kargo masrafları olmaz. Bu yüzden ürün sahipleri ürünlerini satan aracı kişilere oldukça yüksek komisyon oranları vermektedir. Ürün satışı başına ortalama 23 lira ile 50 lira arasında para kazanırsınız. Satış ortaklığı sektörü sayesinde internetten para kazanma yolları konusunu daha iyi anlayacaksınız. Başkalarının ürünlerini kimse ile iletişim kurmadan nasıl satacağınızı merak ediyorsanız Kazanç Teknikleri(tıkla indir) eğitim setini tavsiye ediyorum. Sektörde en başarılı kişiler tarafından hazırlanmış eğitim seti ile size internetten para kazanmak için bir adım atın.

 

Soner Aksoy
1988 Yılında İstanbul'un Kadıköy ilçesinde doğdum. Son 15 yıldır internet sektörü ile yakından ilgiliyim. 6 Yıldır özel bir Bilişim şirketinde çalışmaktayım. Kalan vaktimi KazancTeknikleri.net okuyucularına ayırıyorum. :)