Pazar, Ağustos 1, 2021
Ana Sayfa Genel Youtube Video Yükleyerek Para Kazanmak İsteyenler

Youtube Video Yükleyerek Para Kazanmak İsteyenler

Video Yükleyerek Para Kazanmak

video-yukleyerek-para-kazanma-yollari-1Youtube ile Google ortaklık kurduktan sonra projelerini kapsamlandırmaya başladılar. Son zamanlarda dikkatinizi çekmiştir Youtube videolarının üzerlerinde reklamlar açılmaya başladı. Bu reklamlardan videoyu yükleyene tıklama başına para verilir. Bu aşamada yüklediğiniz videonun telif hakkı olup olmaması önemlidir. Bir müziğin klibini yükleyerek klibin üzerinden reklam çıkmasını istediğiniz anda hesabınızı askıya alırlar.

Yükleyeceğiniz videolar genelde komik, amatör yada eğitim tarzında videolar yüklemeye özen gösterin. Aksi taktirde hesabınız kapatılır. Reklam gelirlerinden elde ettiğiniz parayı her ayın başında Google adsense servisi belirtmiş olduğunuz banka hesabına yatırır.

Youtube ile ikinci para kazanma yöntemi ise webmaster forumlarında görmüşsünüzdür belki. Youtube backlink olarak satılan paketlerden para kazanmanız mümkün. 40 video yüklemeye 40 TL para alırsınız. Bu işlemi videonun altında siteye vereceğiniz link için para alırsınız. Bu işlem yaptığınızı işlek bir forumda konu açarak belirtirseniz günde iki adet iş alımı çok rahat bir şekilde yaparak günde 80 TL para kazanmanız çok rahat olacaktır.

İnternetten para kazanma yolları hakkında daha çok iş detayına ulaşmak için www.kazancteknikleri.net sitemizde bulunan diğer başlıklara da göz atmanızı tavsiye ederim. İnternet üzerinden para kazanmak için yüzlerce yöntem vardır. Sizler ile paylaştığımız yöntemler internetten kesin para kazandıracak yöntemlerdir. Para kazandırma riski olan yöntemleri anlatmıyoruz. İnternetten boşa zaman harcamak yerine günde 1 saat çalışarak her ay çok rahat bir şekilde 1000 lira para kazanabilirsiniz.

Bu tarz işlere ön yargılı yaklaşıyorsanız gayet haklısınız çünkü zamanında bende pek olumlu bakmıyordum. Bu yüzden sektöre daha geç başlamama sebep oldu. Ön yargılarım ilk kazandığım parayı hesabıma yattığını görene kadar sürmüştü açıkcası. Sizde pişman olmamak internetten para kazanmaya başlamak için bir adım atmanızı tavsiye ediyorum. Bu sektörü öğrendikten sonra internette boşa geçirdiğiniz her dakika için üzüleceksiniz. Şimdi internetten para kazanmaya başlamak için bir adım atın ve “İnternetten Günde 100TL Para Kazanma Yolları” başlıklı yazımı okumanızı tavsiye ederim. Hepinize şimdiden bol kazançlar dilerim her takıldığınız noktada sitemizin iletişim bölümünden bize yazabilir yardım alabilirsiniz.

1 YORUM

  1. Merhaba,

    Youtube ve ya farklı sitelerde ürün yükleyerek video yükleyerek. ilan güncelleyerek ek iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim önerebileceğiniz siteler varsa ya da içerisinde pazarlama olmayan.

    Saygılar Serdar MAKARAÇ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Eklenenler

İPhone’da Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

İPhone’da ınstagram video indirme, iPhone kullanıcıların en merak ettiği sorulardan bir tanesidir. Bu sorunun bu kadar merak edilmesinin sebebi ise, İnstagram kullanıcılarının videoları telefona...

Markalaşmak İçin Sosyal Medya Kullanımı

Günümüz gereği yeni bir işe atıldıysak adını herkese duyurmak yani markalaşmak isteriz. Bu çok doğaldır. Markalaşmak kavramı aslında bir tanıtma yoludur. Bu yol sayesinde...

iPhone Etkin Değil Hatası ve Çözüm

Bir iphone' u fabrika varsayılan ayarlarına sıfırladıysanız ya da bir cihazı yeni olarak ayarlamak için geri yükledi iseniz, iphone' u yeniden kurarken bu "Etkinleştirme...

İPhone Durum Çubuğu Simgeleri

İphone; Apple’ın büyük bir hedef kitlesine hitap eden mobil cihazlarının markasıdır. Önemli bir kullanıcıya sahip olan İphone'un en büyük özelliği olan İPhone durum çubuğu;...