Perşembe, Temmuz 29, 2021
Ana Sayfa Genel Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Yolları

Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Yolları

Eski Erkek Arkadaşı Geri Kazanma Yolları

eski-erkek-arkadasi-geri-kazanma-yollariTerk edildiğiniz erkek arkadaşınız sizi yeniden isteyecek ve yeniden birlikte olacaksınız. İlk başlarda aklınızda ” Nasıl olur, bu imkansız bir şey!” gibi ön yargılar oluşabilir. Ancak sizi terk eden ve geri kazanmak istediğiniz erkek arkadaşınızı geri getirme büyüsü ya da kulaktan dolma yalan yanlış bilgilerle kendinizden daha da soğutmak yerine size anlatacağımız eski sevgiliyi geri kazanma formülü ile doğru adım ve hareketlerle amacınıza ulaşabileceksiniz.
Belki de eski erkek arkadaşınızı inanılmaz derecede seviyorsunuz ve onu yeniden hayatınızda istiyorsunuz. Oturup beklemek ya da yanlış hareketlerde bulunmak yerine bu konuyla ilgili bilgi sahibi olmanız sizin faydanıza olacaktır.
Elbette ki sevgiliyi geri kazanma diye bir formül var. Bu formülü uygularken eski sevgilinizle geçirdiğiniz geçmiş günlerinizi gözden geçirmelisiniz. Terk edilmenizde hatayı kendinizde buluyorsanız öncelikle geçmişinizi analiz edip hatanızı telafi edeceğinizi ve bir daha tekrar etmeyeceğinizi eski sevgilinize göstermelisiniz.
Eski sevgiliyi geri kazanma yollarındaki yöntemler ilişkinin daha önce ne kadar uzun sürdüğüyle yani ilişkinin ömrüyle doğru orantılıdır. Uzun süren ilişkilerde sevgiliyi geri getirme yolları için zorlu bir viraj söz konusudur ve bu virajdan dönmek uzun sürebilir. Ruh eşi dediğimiz sizin için doğru insanı hayatınızda bir kere bulmuş olabilir ve kaybetmek istemiyor olabilirsiniz. Ancak yapılan bazı hatalar ve ortaya çıkan sorunlar onun sizden ayrılmasına neden olmuş olabilir. Unutulmamalıdır ki hiç bir şey ailenizden ve kendinizden daha önemli değildir. Bu sebepten eski sevgilinizin sizin hayat düzeninize saygı duymasını söylemeniz ilişkiniz için doğru bir adım olacaktır. Bununla birlikte sevgiliyi geri kazanma formülü oldukça işinize yarayacak ve olumlu sonuçlar alacaksınız.
Öncelikle eski sevgilinizi geri kazanmak için Mevlana’nın anlamlı bir sözü vardır: Gözden ırak olan gönülden de ırak olur. Bu cümleyi inceleyecek olursak gerçek anlamda da bunun böyle olduğunu hepimiz görmekte ve bilmekteyiz.
Eski sevgilinizi uzun zamandan beri görmemeniz ya da her gün görüp de onu tekrardan hayatınızda istemeniz bu hislerinizin karşılıklı olduğunu göstermez. Bu yüzden eski sevgilinizin gittiği yerlere gitmenizi, onunla karşılaşmanızı tavsiye ediyoruz. Sizi görünce hatalarınızı telafi ettiğinizi görsün ve ne kaybettiğini anlasın. Bu sayede sevgilinizin içindeki ateşi yeniden körüklemiş olun.
Onu sürekli takip etmeniz, gittiği yerlere gidip karşılaşmak istemeniz, sürekli sizi görmesini sağlamanız ancak bu karşılaşmalarda yanlış bir hareket yapmamanız sevgiliyi geri getirme yolları arasında önemli bir başlıktır. Ayrıca böyle bir durumda da fazla bir şey yapmanıza gerek kalmayabilir.
eski-erkek-arkadasi-geri-kazanma-formulu-2Eski sevgiliyi geri kazanma yolları konusunda az önce bahsetmiş olduğumuz hatalarınızı tekrarlamamanız da fazlasıyla dikkat edilmesi gereken bir konudur. Eğer eski sevgiliniz hatalarınızı düzelttiğinizi görmezse bu ilişkiye yeniden başlamak istese bile hiç de olumlu yaklaşmaz ve kafasında bir sürü soru işareti kalır. Bu yüzden hatalarınızı düzelttiğinizi gösterin, hissettirin.
Eski sevgiliyi geri getirmenin en önemli yollarından biri de aradan geçen zamanı uzatmamalısınız. Çok düşündünüz ve onun sizinle yeniden birlikte olmasını istiyorsunuz ve bu konuda kararlısınız. O halde hiç vakit kaybetmeyin, bir an önce işe koyulun. Unutmayın sevdiğinizi söylememeniz başkalarına fırsat vermektir ve gerçekten de bu süreç çok çok önemlidir. Elinizi çabuk tutup eski sevgilinizi bir an önce geri getirmelisiniz.
Sevgilinizi geri getirme yolları için uzun tuttuğunuz bu zamanda eski sevgilinizin yeni bir sevgili bulacağını da aklınızdan çıkarmamalısınız. Bu konuda size yardımcı olacak olan eski erkek arkadaşınızı geri kazanma formülü(Tıkla İndir) size en büyük desteği verecek ve yol gösterecektir. Çeşitli psikologların da onayladığı bu kitap hemen hemen her kadın tarafından kolayca uygulanıp sonucunda başarılı olabileceği bir kitaptır. Abartılı bir güzelliğe ya da mükemmel bir fiziğe sahip olmanız gerekmez. Hatta kendinizi normalin de altında bir güzellikte hissediyor olabilirsiniz. Önemli olan dış görünüş değil karşınızdaki kişinin psikolojisini etkilemek olduğunu bu kitapla görecek ve başaracaksınız. Kişiler arası ilişki koçları tarafından pahalı seanslarda öğretilen bu bilgilere siz internet kullanıcıları olarak oldukça uygun bir ücret karşılığı sahip olabilecek ve amacınıza kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Böylece sadece yüksek ücretli bayanlar değil her kesimden bayan bu kitaba kolaylıkla sahip olacak ve eski sevgiliniz yeniden sizinle birlikte olacak. O halde şimdiden size mutluluklar dileriz.

Eski sevgiliyi yeniden kazanmak için kitabı buradan indirebilirsiniz.

3 YORUMLAR

  1. Bugrayı deliler manyaklar gibi seviyorum oda beni seviyor bunu bana söyledi ama o taşınacağı için beni soğutmaya çalışıyor oysaki ben ondan soğumam onla yemin ettik asla birbirimizi bırakmayacağız diye ama şimdi ayrıyız onu geri elde etmeliğim ne yapayım ?

  2. şebnem arkadaşım bende senin gibi birini çok sevdim daha doğrusu birbirimizi çok sevdik kavuşa bilmek için ikimizde çok uğraştık ama ne yapıp ne ettikse nafile.. benden 3 saat uzaklıkta kalıyo ve şuan evli onu birkere uzaktan bile görmek ve sağlıklı olduğunu bilmek bana mutluluk veriyor gecemin gündüzümün nasıl geçtiğini bilmiyorum aslında derler ya yaşıyan ölü işte bende yaşıyom ama bir ölüden farkım yok inan ki….

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Eklenenler

İPhone’da Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

İPhone’da ınstagram video indirme, iPhone kullanıcıların en merak ettiği sorulardan bir tanesidir. Bu sorunun bu kadar merak edilmesinin sebebi ise, İnstagram kullanıcılarının videoları telefona...

Markalaşmak İçin Sosyal Medya Kullanımı

Günümüz gereği yeni bir işe atıldıysak adını herkese duyurmak yani markalaşmak isteriz. Bu çok doğaldır. Markalaşmak kavramı aslında bir tanıtma yoludur. Bu yol sayesinde...

iPhone Etkin Değil Hatası ve Çözüm

Bir iphone' u fabrika varsayılan ayarlarına sıfırladıysanız ya da bir cihazı yeni olarak ayarlamak için geri yükledi iseniz, iphone' u yeniden kurarken bu "Etkinleştirme...

İPhone Durum Çubuğu Simgeleri

İphone; Apple’ın büyük bir hedef kitlesine hitap eden mobil cihazlarının markasıdır. Önemli bir kullanıcıya sahip olan İphone'un en büyük özelliği olan İPhone durum çubuğu;...