Satış Ortaklığı Yaparak Para Kazanmak İsteyenlere Tavsiyeler

 Satış Ortaklığı Yaparak Para Kazanmak İsteyenlere Tavsiyeler

İnternetten Para Kazanma Yolları

internetten-para-kazanmak-yollari-2Satış ortaklığı yani başkalarının ürünlerini satarak yaptığınız satış başına komisyon alma sistemi. Bu sistem sayesinde her ay binlerce lira para kazanmanız mümkün. Fakat satış ortaklığı sistemi yapma kararı almadan önce izlenmesi gereken bazı püf noktalar var. Satacağınız ürünü iyi analiz etmelisiniz. Mesela siz olsaydınız o ürünü alır mısınız? Neden alırsınız? Ürün sayfası kaliteli mi? gibi bazı soruları kendi kendinize cevaplamalısınız. Ardından ürünü alacak hedef kitleyi iyi belirlemelisiniz. Örneğin diş beyazlatıcı bir ürün satıyorsanız o ürünü diş sağlığı sitelerinde pazarlamalısınız. Ve diş sağlığı Türkiye koşullarında gerçekten ciddi bir sorun haline gelmiş durumda.

Örneğin bir hosting firmasının host paketlerini pazarlayacağınız site web master sitesi olmalıdır. Sağlık ile alakalı bir sitede hosting ne olduğunu bilmeyen kişilere reklama tıklatırsanız size faydadan çok zarar sağlar. Eğer reklamınıza tıklama başına para ödüyorsanız başarılı olamazsınız.

Satış ortaklığı sisteminde başarılı olmak istiyorsanız bir web sitesi kurarak her gün hiç bıkmadan siteniz ile ilgilenmelisiniz. Sitenizi çocuğunuz olarak görüp büyüyene kadar onu beslemelisiniz. Ve ilgi alanınız hangi konu ise sadece o konuya yönelin.Örneğin borsa hakkında iyi bir bilginiz var ise sitenizi sadece borsa üzerinde ilerletin. Unutmayın ki tek başınıza başlayacağınız bir siteye her konuda yetişemezsiniz.  Sadece bir konu üzerine yönelip o konuda başarılı olmanızı hatta o alanda 1 numara olmanızı hedeflemelisiniz. Satış ortaklığı sistemini a’dan z’ye öğrenmek isteyenlere Kazanç Teknikleri(Tıkla İndir) eğitim setini tavsiye ediyorum. Bu eğitim setinde sıfırdan bir web sitesi nasıl kurulacağı adım adım resimli olarak anlatılmaktadır. Doğru ürünü nasıl seçeceğinizi nasıl pazarlama yapacağınızı bu eğitimde aşama aşama resimli olarak öğrenebilirsiniz. Aslında internetten para kazanma yolları olarak bahsettiğimiz sistemin genel adı satış ortaklığı sistemi diyebiliriz. Hepinize bol kazançlar dilerim.

1 Comment

  • Teşekkürler bilgilendirme için.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.