Üye Kaydetmeden Para Kazanmak Xnetwork İle Mümkün!

 Üye Kaydetmeden Para Kazanmak Xnetwork İle Mümkün!

Xnetwork

xnetwork

1 Kasım itibari ile xnetwork ile hiç üye kaydetmeden para kazanmaya başlayabileceksiniz. 21 seviyeden para kazanmak xnetwork ile mümkün! Değişen yep yeni bir kazanç planı ile xnetwork’e daha önceden kayıtlı olan üyelere mükemmel bonuslar hazırlandı. Aylardır dediğim bir söz vardı “network marketing benden uzak olsun” sözünü aylardır kullanıyordum fakat bugün xnetwork’ün projesini dinleyene kadar dı o sözüm. Bir daha hiç network marketing yapmayacağım demiştim. Büyük konuşmamak gerekmiş. Kararlarımı değiştiren bir network planı ile karşı karşıya geldim.

Böyle bir kazanç fırsatını ters çeviremezdim. Xnetwork’un yeni kazanç planı ile hiç üye kayıt etmeden pasif olarak paranızı katlayarak para kazanmanız mümkün olacak. 2013 yılının ocak ayında xnetwork kapılarını tüm Dünya’ya açacak!  Sistemde yapılan bazı değişiklikler şunlar olacak.

1- Dükkan kiraları herkesin ödeyebileceği kadar ucuz hale getirildi.

2- Profesyonel networkculeri sistemden uzak tutan 7 seviyeli kazanç sınırlaması 21 seviyeden 2 milyon dükkandan kazanç imkanına dönüştürüldü.

3- Dükkanda satış yapamayan networkte yapamayan kişiler için pasif reklam gelir kazancı eklenmiştir.

1 Kasım günü yapılacak olan bu semineri kesinlikle kaçırmayın! Artık internetten para kazanma yolları için araştırma yapmadan üye kaydetmeden kimseye bişey pazarlamadan para kazanmak mümkün. Kesinlikle bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederim. Xnetwork kapılarını yurt dışına ocak ayı itibari ile açacak sistem yurt dışına açılmadan türk girişimcilerden olup para kazanmaya başlayabilirsiniz. Kimsenin madur olmadan para kazanabileceği bir network marketing planı gördünüz mü? 1 Kasım itibari ile Xnetwork sayesinde göreceksiniz! Bu yepyeni kazanç planında yerinizi şimdiden almak isteyenler sitemizin iletişim bölümünden isim soyisim, telefon bilgilerini yollayarak bu sistemde yerinizi şimdiden alabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.