Ticaret Yaparak Para Kazanmak İsteyenlere Tavsiyeler

 Ticaret Yaparak Para Kazanmak İsteyenlere Tavsiyeler

Ticaret Yaparak İnternetten Para Kazanma Yolları

ticaret-yaparak-internetten-para-kazanma-yollari-3Geçmişten günümüze gelen en eski para kazanma yolu olan ticaret günümüzde ki önemi tartışılamaz. Ticaret yaparak para kazanmak için yapılması gerekenler. Doğru sektörde yer almalısınız, pazarlama alanlarınız birden fazla olmalı. Örneğin pazarlama gücü yüksek ürün çıkartmak isteyenler ilk etapta. İnternet reklamları ile başlayıp e-mail reklamları ile devam etmeliler.

Sonraki aşamalarda sms ile reklam ve ürünün kazancına bağlı olarak ilgili televizyon kanallarında reklam yapılmalıdır. Bu tarzda bir ürüne örnek vermek gerekirse tüy dökücü krem diyebiliriz. Bu ürünün Türkiye’de satış potansiyelinin ne kadar yüksek olduğunu bir çoğunuz biliyorsunuzdur. Böyle bir ürüne satış ortaklığı paneli yapıldığında ürün satış rekorları kırması mümkün. Satış ortaklığı paneli ne olduğunu bilmeyenler için kısa bir bilgi vereyim. Ürünü pazarlamak isteyenlerin kendilerine özel referanslı linki ile ürünü satarak satış başına para kazanmasıdır. Örneğin ürünü satanlara satış başına ilk etapta yüzde otuz yerine yüzde 40 komisyon vermeniz ürünü tanıtmak isteyen kişi sayısını arttıracaktır. Bu sayı artınca doğrudan ürünün reklamı daha fazla yerde görünecektir.

Bu stateji ile bir süre sonra satış ortaklarının komisyonlarını yüzde otuz beş yapsanız bile satış ortaklarının pek canını sıkacağını söyleyemeyiz. Ve ürünü tanıtan yüzlerce kişiye ulaştığınız için başka kişilerde ürünün reklamını her yerde görerek satılan bir ürün demek ki herkes pazarlıyor mantığına gireceklerdir. Bu sayede ürününüzü satmaya çalışan kişi sayısı artacak buda doğrudan size fazladan para kazanma olarak geri dönecektir. Satış ortaklığı sistemini ürününüz olmadan da uygulayarak internetten para kazanabilirsiniz. Sizde bu işi yaparak para kazanmak isterseniz Kazanç Teknikleri(Tıkla İndir) eğitim setini tavsiye ederim. Bu eğitim seti ile yetişen kişilerin bu sektördeki en profesyonel isimler olduğunu görebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.