Adsense Kazancınızı Katlayacak Wordress Teması

 Adsense Kazancınızı Katlayacak Wordress Teması

Adsense üzerinden gelir sağlayan arkadaşların kesinlikle görmesi gereken bir tema buldum arkadaşlar sizlerle paylaşmak istedim.
Ekran Görüntüsü

wordpress adsense teması
wordpress adsense teması

Bu WordPress temasını kullanan arkadaşların bikaçının yorumunu okudum. Kazancınızı %200 oranında etkilediği hakkında konuşuyorlardı.

Temayı İndirmek İçin Buraya Tıklayın.

Adsense üzerinden nasıl para kazanılacağı hakkında bir bilginiz yok ise yazımın devamını okuyun. Adsense Google ın reklam ağıdır. Yani reklam vermek isteyenler reklamlarını ekleyerek tıklama başına sisteme bir miktar para öderler. Örneğin: para kazan kelimesinde reklam verdim tıklama başına 0.40 kuruş ödüyorum. Adsense reklamlarını sitesinde yayınlayan kişinin sitesinde sizin reklamınıza tıklanır ise 0.20 kuruş site sahibine veriliyor. Bu sayede hem site sahibi hem Google hemde reklam veren kazanmış olur. Verdiğiniz reklamın konusu para kazanmak ile alakalı ise konunuz ile alakalı sitelerde reklamınız görüntülenmektedir.Yukarıda görmüş olduğunuz adsense kazanc ekranı fotosudur. Görmüş olduğunuz gibi günde 42 dolar para kazanan insanlar var adsense üzerinden. Adsense ile para kazanmak aslında ilk başlarda insanların biraz gözünü korkutabiliyor. Bunun sebebi Google reklamları yayınlayacağı siteleri çok hassas detaylarına bakabiliyor. Bu sebepten dolayı kurala uymayan w-rz ve +18 sitelerin reklamlarını kabul etmemektedir.

 

Aslında adsense reklam ağının bu sert ve katı kurallarını çoğu kişi sevmez bunun nedenide Türkiye’de bir çok insan adsensenin istemedği türde sitelere sahip olmasıdır. İşini doğru dürüst yapan webmasterlar bu işten hiç bir sıkıntısı olduğunu sanmıyorum. Google doğru dürüst reklam çalışması yapan bir siteyi neden askıya alsın ki zaten.

 

Google kendisine bile torpil geçmeyen bir firmadır. Facebook bile Pagerank 10 iken Google kendi adaletine göre Pagerank 9 olması gerektiği için kendisine bile torpil yapıp değerini arttırmıyor.

 

4 Comments

  • Tasarımın adı nedir ? Link Kırık

  • link sorunlu düzeltebilir misin?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.