Pazar, Ağustos 1, 2021
Ana Sayfa Borsa Borsada Köpek Balığı Tekniği

Borsada Köpek Balığı Tekniği

Borsada Köpek Balığı Tekniği

Borsada Köpek Balığı Tekniği
Borsada Köpek Balığı Tekniği

Borsa üzerinden para kazanamamış yada para kazanmış ve çok daha fazlasını kaybetmiş olabilirsiniz. Sebebi spekülatörler elinizdeki kağıtları toplamak amacı ile sizinle türlü türlü oyunlar oynamaktalar. Borsada köpek balığı tekniği sayesinde bu spekülatörlerin oyununa gelmiyorsunuz.

Seçtiğiniz Trendin hisseleri artışa geçtiğinde borsadan köpek balığı tekniği size bu sinyalleri yansıtıyor. Sinyalleri aldığınızda yapacağınız işlem bellidir. Senede girip beklemeniz gerekir. Doğru zamanda, kağıtlarınızı bozdurduğunuzda size mükemmel oranda kar etmenize yarar. Doğru zamanın sinyallerini yine borsada köpek balığı tekniği vermekte.

Bazı hisselerin geçmişi çok sağlam olan fakat yıllarca prim yapmayan hisseler var. Bu durumun en önemli sebebi hisseyi sürekli denetim altında tutan kimseye birşey kazandırmak istemeyen spekülatörlerdir.

Bana kalırsa borsada geçmişi sağlam olan hisseler ile kazanmak mümkün fakat. Borsada köpek balığı tekniği sayesinde bu sinyalleri daha kolay analiz edebilirsiniz.

Köpek balığı tekniği mantığını öğrenenler durumu anlayacaktır. Ahmet Ünver bazen 70-80 kişi ile aynı anda msn’de destek veriyor. Gerçekten zor iş. Kitap çıkalı daha 150 gün oldu. Önümüzdeki dönemde nasıl için den çıkacak merak ediyorum.

Sözün kısası “borsada köpek balığı tekniği”ni herkes kullanabilir. Ahmet bey 12 yaşındaki çocuk bile bu kitabı kullanabileceğinden bahsediyor ya. Aynen öyle.

Peki nedir Bu Borsa?

Senelerdir çalışıyosunuz,hatta kariyeriniz çok iyi,bir yada iki fakülte bitirdiniz,fakat hiç borsadan haberiniz yok.Etrafınızda borsadan batanları duyunca internette arama motoruna bile borsa yazıp öğrenmek istemiyorsunuz. Şimdi belki de hayatınızı değiştirecek bir konu okuyorsunuz…

Borsa,ticari malların ve hisse senetlerinin ve döviz alım satım işlemlerinin gerçekleştiği bir yerdir.

Örnekle açıklamak gerekirse;

Elinizde 100 liranız var.Bu 100 TL ile 75 Dolar aldınız.Sonra 60 Euro ya çevirniz ve en son Türkiye piyasasına gelip 120 Liraya bozdurdunuz.
Borsa kısacası bu şekilde bir mantık meselesi.

Ama üzüleceğiniz bir konu var şimdi.Ben size Borsanın mantığını 3 tıkla 20 TL verdiğini örnekleyerek anlattım.Fakat bugün rakamlar küçük oynamakta.Örneğin 0,001 TL nin 1000 de 1i kadar oranları da oluyor.Tabi bu iş için büyük param olması şart yine diyeceksiniz ama,bugün bu piyasada sadece bir borsa merkezinin (sadece birinin) günde yaptığı işlem sayısı 1.600.000 . Bu sadece Türkiye ile kalmakla bitmiyor.Dünya da her ülkeden insanlar bu piyasada.
Şimdi şöyle düşünecek olursak,Başka bir ülkenin interneti yavaşlar yada koparsa,işte bu sisin için fırsat doğurabilir.Sonuç itibariyle bu piyasayı milyonlarca insan dakika dakika takip ediyor.

Birçok insan senelerdir borsada,bu işi öğrenmek için seneler harcıyorlar.Ben nasıl öğreneceğim?Bu iş bu kadar kolay mı?

Bu kitaptaki teknik,teknik analizi değildir,borsacıların balık tutmasına olanak veren bir stratejidir.Tamı tamına 2 sene süren bir takip analizinde ortaya çıkıyor,keşfediliyor.Minicik balıklarında kullanılabilmesi için olanak tanınıp gerektiğince sadeleştiriliyor.
Bu teknikte alıp satmak içinde aynı sinyal aranır ve şablonlar sayesinde dilediğinizde manuel yada otomatik yapabilirsiniz.

Peki Borsada Köpek Balığı tekniği neden bu fiyata satılıyor? Neden daha uygun değil ki?

Aslında altın madeni değerinde bir teknik olup,sadece size bir kereliğine para kazandıracak bir strateji değildir.Ayrıca bu ödediğiniz ücrete aynı zamanda size msn desteği de olacağız.Bugün Türkiye de bu hizmeti bu fiyata veren biryer olmadığı gibi,Borsaya o kitaplara güvenip kaybedenler de cabası…

Borsadan hiç anlamıyorum,ne kadar sürede öğrenebilirim?

Borsadan bir şey anlamıyorsunuz ,ama emin olun ki bu tekniği 1 ila 3 hafta içerisinde öğrenmeniz mümkündür.Hele bir de borsada teknik analiz işini daha önceden biliyorsanız birkaç saatte de kavrayabilirsiniz.Tabi bu arada Msn den sürekli destek alacaksınız…
Kitabımızı satın alanlara,grafikleri ayarları ve tüm ince detayları paylaşılıp,sizlere büyük balık tutma teknikleri öğretiliyor ve sonrasında tekrar yalnız bırakmadan isterseniz haftalık analizleri gönderiyoruz veya sizin yaptığınız analizleri inceleyerek sonucun doğruluğunu tarafınıza bildiriliyor.

Borsada köpek balığı tekniği resmi web sitesi: www.kopekbaligiteknigi.com

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Eklenenler

İPhone’da Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

İPhone’da ınstagram video indirme, iPhone kullanıcıların en merak ettiği sorulardan bir tanesidir. Bu sorunun bu kadar merak edilmesinin sebebi ise, İnstagram kullanıcılarının videoları telefona...

Markalaşmak İçin Sosyal Medya Kullanımı

Günümüz gereği yeni bir işe atıldıysak adını herkese duyurmak yani markalaşmak isteriz. Bu çok doğaldır. Markalaşmak kavramı aslında bir tanıtma yoludur. Bu yol sayesinde...

iPhone Etkin Değil Hatası ve Çözüm

Bir iphone' u fabrika varsayılan ayarlarına sıfırladıysanız ya da bir cihazı yeni olarak ayarlamak için geri yükledi iseniz, iphone' u yeniden kurarken bu "Etkinleştirme...

İPhone Durum Çubuğu Simgeleri

İphone; Apple’ın büyük bir hedef kitlesine hitap eden mobil cihazlarının markasıdır. Önemli bir kullanıcıya sahip olan İphone'un en büyük özelliği olan İPhone durum çubuğu;...