Xnetwork Hakkında Bilmeniz Gerekenler!

 Xnetwork Hakkında Bilmeniz Gerekenler!

Xnetwork Nedir? Xnetwork Nasıl İşler?

Xnetwork geçen yıl ağustos ayında açılmış xticaret’in network marketing planıdır. Bu yazıda sizlere kısaca xnetwork nasıl işler?, xnetwork nedir?, xnetwork yorumları hakkında kısa bir bilgi vericem.

Xnetwork Dünya’da eşi benzeri olmayan mükemmel bir network planıdır. Sisteme aylık 35 lira karşılığında kayıt olursunuz. Kayıt olduğunuzda bir adet xdükkan sahibi olmuş olursunuz. Xdükkan her şeyi ile hazır bir satışa odaklı web sitesidir. Örnek olarak aşağıdaki resim bir xdükkan resmidir. Bu satışa hazır web sitesi xticaret’te bulunan ürünleri tanıtan hazır tanıtım yazılarına sahiptir. Sizin xdükkanınız daki tanıtım yazısından ürün alanlardan satış başına %50 ile %75 arasında komisyon kazanırsınız. Bu özellik xnetwork’ün sadece bir özelliğidir. Xdükkan sayesinde sadece sitenizin linkini forumlarda, facebook, twitter gibi sosyal ağlarda paylaşarak bile sitenizden ürün satılmasına aracı olup komisyon kazanmaya hak kazanırsınız.

xnetwork

İkinci olarak xnetwork’ten para kazanma biçimi üye kayıt ederek para kazanırsınız. Xnetwork’e kayıt olduğunuzda karşınıza açılan panelde size özel referanslı xnetwork kayıt linkini görebilirsiniz. Bu link üzerinden sisteme dahil olan kişi başına 5 lira komisyon almaya hak kazanırsınız. Kaydettiğiniz üye başına 5 lira ve bunun yanında sizin kayıt ettiğiniz kişilerinde kayıt ettiği kişilerden 11. seviyeye kadar 1 lira alırsınız. Yani 11. seviyeye geldiğinizde toplamda 4094 kişi sizin alt ekibinizde olduğu için kişi başına 1 lira almanız demek 4094 lira sabit kazanca ulaşmanız anlamına gelir. 11. Seviyeden sonra 21. seviyenize kadar alt ekibinizde olan her xdükkan başına 0,50 TL alırsınız. 21. seviyede toplamda alt ekibinizde 2 milyon xdükkan oluşur. Yani 21. seviyenizi tamamladığınızda aylık 2 milyon lira gelire ulaşırsınız. Aşağıdaki resimde kazanç planını inceleyebilirsiniz. Bu anlattığım kısımda xnetwork’ün sadece ikinci para kazanma yöntemidir. Sıradaki para kazanma yöntemi ise xtrafik üzerinden reklam gelirlerinden pasif para kazanma yöntemi yani üye kaydemeden bile para kazanabileceğiniz Türkiye’de ilk mükemmel bir sistem.

xnetwork-nedirEvet xnetwork‘ün 3. para kazanma yöntemi reklam gelirlerinden pasif gelir elde etme yöntemine geldi sıra. Türkiye’de yapılmayanı xnetwork yaptı! Xnetwork xtrafik panelinden reklam alanları kiralayarak pasif bir şekilde reklam gelirleri elde etmeniz mümkün! Yani şöyle düşünün xnetworkten trafik paketi alarak reklam gelirlerinden hiç bir şey yapmasanız bile aldığınız trafik paketinin ücretinin %15 ile %65 arasında para kazanmanız mümkün. Örneğin 500$ lık xtrafik paketi satın aldınız. Bu yatırdığınız paranın %15 ile %65 i arasında para kazanırsınız. Dikkatinizi çekmek istesim hiç bir şey yapmasanız çalışamasanız bile xnetwork ile paranıza para katabilirsiniz.

Sizde hemen buraya tıklayarak xnetwork avantajlı üyeleri arasında yerinizi hemen alın!

Yukarıdaki linkten 35 lira ödemenizi yaparak sitemizin iletişim bölümünden bize mail atabilirsiniz.. Network maketing planlarında ilk girenlerden olmak önemlidir sizde hemen ekibimde yerinizi almak için sisteme hemen dahil olmanızı tavsiye ederim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.