Cuma, Nisan 23, 2021
Ana Sayfa Genel İnternetten Para Kazanma Yolları Doğru mu? Soru-Cevap

İnternetten Para Kazanma Yolları Doğru mu? Soru-Cevap

Kazanç teknikleri eğitim seti ile alakalı günde 20 ye yakın mail gelmeye başladı bunun üzerine en çok sorulan soruları bu başlık altında cevaplama kararı verdim.

Soru: Kazanç teknikleri kitabı ile ayda kaç para kazanırım?

Cevap: Sizin performansınıza bağlıdır, Doğrudan ayda 3000 lira demek doğru olmaz.

Soru: Ürünleri kişilere yüz yüze pazarlayarak mı para kazanıcaz?

Cevap: Hayır kesinlikle ürünleri pazarlarken kimse ile yüz yüze pazarlama yapmazsınız. Size ait referanslı linkleriniz ile kişileri ürünün tanıtım sayfasına yönlendirmeniz yeterlidir.

Soru: Kazandığım parayı ne zaman hesabıma çekebilirim?

Cevap: Kazançlarınız otomatik olarak hesaplanıp 15 günlük periyotlar halinde banka hesabınıza yatar.

Soru: Web site kurulumu bahsetmişsiniz site kurmadan para kazanamaz mıyım?

Cevap: Web site kurmadan para kazanmanız mümkündür. Fakat web siteniz üzerinden sürekli artan bir kazanca ulaşmanız daha kolay olacaktır. Kazanç teknikleri eğitim seti eğer web site kurma sorunu yaşarsanız sitenizi kurup size teslim ediyorlar.

Soru: Madem böyle bir iş var neden kendiniz yapmayıp bizlere anlatıyorsunuz?

Cevap: Bu sistemde komisyon kazanabileceğiniz binlerce ürün var. Yani bu işi bir pasta olarak düşünün. Ben bu pastanın sadece ufak bir diliminde iş yaptığımı düşünün. Yani sektör o kadar geniş ki kimse kimsenin kazancına mani olmaz.

Soru: İnternetten para kazanma yolları doğru mu?

Cevap İnternetten para kazanma yolları vardır. Fakat seçeceğiniz sektör çok önemlidir. Benim tavsiyem internetten para kazanmak için satış ortaklığı sistemini uygulamanızdır. Eğer satış ortaklığı sistemi hakkında bilginiz yok ise Kazanç Teknikleri ürününü incelemenizi tavsiye ederim.

Arkadaşlar internetten para kazanma yolları doğru mu? Soru, cevap şeklindeki yazımız umarım işinize yaramıştır herkese bol kazançlı günler dilerim.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Eklenenler

İPhone’da Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

İPhone’da ınstagram video indirme, iPhone kullanıcıların en merak ettiği sorulardan bir tanesidir. Bu sorunun bu kadar merak edilmesinin sebebi ise, İnstagram kullanıcılarının videoları telefona...

Markalaşmak İçin Sosyal Medya Kullanımı

Günümüz gereği yeni bir işe atıldıysak adını herkese duyurmak yani markalaşmak isteriz. Bu çok doğaldır. Markalaşmak kavramı aslında bir tanıtma yoludur. Bu yol sayesinde...

iPhone Etkin Değil Hatası ve Çözüm

Bir iphone' u fabrika varsayılan ayarlarına sıfırladıysanız ya da bir cihazı yeni olarak ayarlamak için geri yükledi iseniz, iphone' u yeniden kurarken bu "Etkinleştirme...

İPhone Durum Çubuğu Simgeleri

İphone; Apple’ın büyük bir hedef kitlesine hitap eden mobil cihazlarının markasıdır. Önemli bir kullanıcıya sahip olan İphone'un en büyük özelliği olan İPhone durum çubuğu;...