Anket Doldurarak Para Kazanılır mı?

 Anket Doldurarak Para Kazanılır mı?

İnternetten Para Kazanmanın Yolları

internetten-para-kazanma-yollariGünümüzün en büyük platformlarından birisi olan internetten para kazanmak, birçoğunuz için oldukça uzak bir para kazanma yöntemi gibi görünebilir. Anket doldurarak para kazanmak ise ulaşılması zor ve ön yargılar nedeniyle çok saçma bir terim gibi görünebilir. Dev şirketlerin müşterilerinin düşüncelerini, istek ve şikayetlerini öğrenmek için yaptıkları anketleri doldurarak internet üzerinden para kazanmanız göründüğü kadar da zor değil. Birçok şirket rastgele ürün deneyip daha sonra piyasaya sunmak yerine, müşterilerinin tercihlerini öğrenmeyi seçiyorlar. Deneme yanılma maliyetlerini de Pazar araştırmasına harcıyorlar. Araştırma şirketleri, müşterilerinin düşüncelerini öğrenmek ve tercihlerini almak için müşterileri parayla teşvik ediyor ve doldurulan her anket başına müşterilerine para veriyor.

İnternette bulunan birçok web adresinde, anket doldurarak para kazanamayacağınız yazıyor olsa da, ülkede birçok büyük şirketin bu yöntemden yararlandığını unutmayın. Türkiye’nin önde gelen gazetelerinin başında gelen Hürriyet’in internet adresinde yayınlanan İnternetten Anket Doldurarak Para Kazan linklerine tıklayarak, kazanç elde edebilirsiniz. İnternetten para kazanmanın yolları zor ama kazancı yüksek bir yöntemi de anket doldurarak para kazanma. Sanayinin ve piyasanın en önemli ihtiyaçlarından birisi olan anket, kullanıcıların ihtiyaçlarını belirlemek için yapılıyor. Birçok firma bu tip araştırmalara büyük bir bütçe ayırıyor. İnternetin olmadığı dönemlerde bu bütçelerde sokaktaki halka harcanıyordu.

İnternetin olmadığı dönemlerde birçok araştırma şirketi, veri toplamak amacıyla anketleri doldurmaları için sokaktaki halkın yorumlarına başvururlardı. Daha sonra internet gelişti ve sanal alemde doldurulan anketler gelişti ve tüketicilere doldurdukları anket başına belirli miktarda ödeme yapılarak, tüketicilerin dikkati çekildi. Kamuoyu araştırmasına başvuran birçok şirket, bunun için kullanıcılarına para ödüyor. Ortalama 10 dakika ile 30 dakika arasında doldurulan bu anketler düşünüldüğünde, günde 1-2 saat harcadığınızda ciddi bir ek gelir elde edeceğinizi hesaplayabilirsiniz. Bununla birlikte, internet başında geçirdiğiniz zaman arttıkça kazancınız da aynı doğrultuda artıyor. Örneğin 15 dakikalık bir anketten ortalama 10 dolar kazanabilirsiniz. Bu yöntem birçoğunuza uzak gibi görünebilir, ancak birçok internet araştırma şirketi müşteri çekmek için bu yöntemlere başvuruyor. Bu tip bir anket doldurma firmasını takip ederek ve kayıtlı üye olarak, siz de internetten anket doldurarak para kazanabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.