Web Sitesi Nasıl Kurulur?

 Web Sitesi Nasıl Kurulur?

Web Site Kurma

internetten-para-kazanmak-cok-kolayWeb sitesi kurulumu aslında kullanacağınız alt yapıya göre çok basit bir şekilde bu işlemi yapabilirsiniz. Örneğin hazır alt yapılı tabanlar mevcut wordpress, joomla gibi hazır tabanlı sistemler. Bu sistemler için internette binlerce ücretsiz tema bulmanız mümkün. Fakat kendi sisteminizi yazdırmak istiyorsanız bu birazcık pahalı gelebilir. Web site kurmak isteyenlere wordpress alt yapısı kullanmalarını tavsiye ederim. Son güncel sürümlerinde hataları gittikçe azaltarak en iyi alt yapı haline gelmeye başladı.

Sitenizi kurduktan sonra bu site üzerinden nasıl para kazanacağınız tamamen sizin elinizde. İnternetten para kazanmanın yolları yüzlercedir. Saymakla bitmeyecek kadar para kazanma yöntemi vardır desem duğrudur. Bunlardan bazı tavsiye ettiğim yöntemler ise şu şekildedir. Satış ortaklığı sistemi, adsense içerik bazlı reklam alımıdır. Eğer geleceğe yönelik ilk etapta getirisi az olan fakat ileri ki dönemlerde kazancı oldukça yüksek bir sektörde çalışmak istiyorsanız sizlere bu iki yöntemi gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

Özellikle satış ortaklığı sistemi ile 6. ayınızdan itibaren aylık 2000 lira civarında para kazanmaya başlarsınız. Ve siteniz yaşlanıp güçlendikçe bu kazanç katlanmaya başlar. Tabiki bu süreç içerisinde sitenize SEO yapmanızı da öneririm. SEO yani Türkçe açılımı ile arama motoru optimizasyonu hakkında bilgi almak için “SEO İle Zirve” başlıklı yazımı okumanızı tavsiye ederim.

Eğer satış ortaklığı hakkında bu zamana kadar tecrübeniz yok ise sizlere bu konuda uzman kazanç teknikeri(tıkla incele) eğitim setini tavsiye ediyorum. Bu eğitim setinden satış ortaklığı sistemi en ince detaylarına kadar anlatılmıştır. Sizde internetten para kazanmaya başlamak için bir adım atmak istiyorsanız. Kesinlikle boşa zaman kaybetmeyin. Çünkü bu sektörden kazanılan paraları görünce bu zamana kadar ki geçen zamanınız için pişman olmanız mümkün. Şimdi hepinize bol kazançlar diliyorum.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.