Clickbank Nedir?

 Clickbank Nedir?
clickbank nedir?
clickbank nedir?

Clickbank yaklaşık 10 yıldır kullanılan dijital ürünleri pazarlandığı bir platformdur. Totalde  70 Bini aşkın dijital ürünü bünyesinde bulunduran Clickbank milyonlarca satış ortağına sahiptir. Her 3 saniyede bir satış yapan bu büyük platform Dünya’da 200 ü aşkın ülkede hizmet vermektedir.

Clickbank’ta bulunan 70 Bin ürüne satış ortaklarına %50 ile %75 arasında yüksek komisyon vermektedir. Yani şöyle açıklayım Ürün sahibi clickbank’a dijital ürününü ekler ve derki benim ürünümü satış ortakları kendi linklerinden sattıkları taktirde %60 komisyon verin der. Peki neden bu kadar yüksek komisyon verdiğini düşündünüzmü? Ürünler Dijital olduğu için yani Program, E-book vs. ürünler olduğu için kargo masrafı, depo masrafı gibi maliyetleri yoktur. Bu yüzden ürünlerin komisyonları oldukça yüksek rakamlardır.

Dilediğiniz dijital ürüne 1 kuruş para vermeden satış ortağı olabilirsiniz. Mesela fiyatı 70 dolar olan bir ürüne satış ortağı oldunuz bu ürünün komisyonu %50 olduğunu hesap edelim. Ürün satışı başına 35 dolar komisyon alırsınız. Bugün 35 dolar 62TL yapmaktadır.  Popüler bir ürünün satış ortağı olursanız günde 15-20 tane ürün satabilirsiniz. Ortalama olarak 35 dolar x 3 ürün olarak hesaplayabiliriz. Buda demek oluyor ki oldukça rahat bir çalışma şekli ile 105 dolar para kazanabilirsiniz.

Clickbank üzerinden çok mükemmel para kazanabilirsiniz fakat bu aşamada önemli olan doğru ürünü doğru pazarlama yönlemleri ile satmaktır. Clickbank büyünsinde ürün satışı yapabilmeniz için bir web sitesine yada profesyonel olmanıza gerek yoktur. Sıradan bi internet kullanıcısı doğru kaynağı kullanarak kısa zamanda işi kavrayarak mükemmel kazançlar elde edebilir.

Bilgisayar başında para kazanmak istiyorsanız online satış ortaklığı sistemini kesinlikle denemelisiniz. En güvenli ve garantili iş satış ortaklığı işini olduğunu hiç çekinmeden söyleyebilirim.

  • Clickbank Nedir?
  • Clickbank Nasıl Kullanırım?
  • Clickbank Üyelik
  • Clickbank Doğru Ürün Seçimi?
  • Clickbank Ödemelerimi Nasıl Alırım?

Clickbank ürün pazarlama stratejilerini ve Clickbank kullanımı gibi ayrıntıları burada bulabilirsiniz.

1 Comment

  • Clickbank dünyanın en büyük affiliate marketing platformu mükemmel bişey ya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.