Google Adsense İle Para Kazanma Yolları

 Google Adsense İle Para Kazanma Yolları

Kolay Para Kazanma Yolları 6

İnternetin günümüzde hayatımızın her alanında yerini almasıyla beraber bloglar ve web siteleri artık her konuda hizmet vermeye başladı. Web sitesi olanlar hem sitelerinin devamını sağlamak hem de para kazanmak için artık Google Adsense reklamlarına yöneliyorlar. İnternetten para kazanma yolları biri olan Google Adsense en sağlam ve güvenilir para kazanma yoludur. Ve yapmanız gereken şeyler emin olun çok kolay. Google Adsense googlenin kişilerin ve şirketlerin reklamlarını yayınlamak için oluşturulmuş bir reklamlardan oluşan ağdır. Eğer internet üzerinde bir web site ya da blogunuz varsa bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz. Nasıl yapacağınıza gelince öncelikle örneğin kozmetik alanında bir site açtınız varsayalım. Sonra Google Adsenseden sitenize reklam almak istiyorsunuz ve almayı başardınız.

google-adsense-para-kazanma-yollari-1
Konunuzla alakalı kozmetik ürünleriyle ilgili bir reklam sitenize yerleşiyor. Sitenize arama yapmak için girenler reklamlara tıkladıkça siz de para kazanırsınız. İçimizde bazı uyanıklar çıkıp reklamı süreli kendi tıklamaya kalkabilir. Ama emin olun googleyi kandırmanız mümkün bile değil çünkü o sizin bütün hareketlerinizi takip edebiliyor. Bundan sonra siz sitenize hiç girmeseniz hiçbir şey yapmasanız bile size para kazandırmaya devam ediyor. Google Adsenseye üye olmak ücretsizdir Google Adsenseye parayı sadece reklam verenler öder. Günümüzde bu işi yaparak çok fazla para kazanan insanlar vardır. Çünkü günümüzde alışveriş artık her konuda online olarak yapılmaktadır. Böyle olunca da şirket ve firmalar internetteki müşterilerine ulaşmak, satış yapmak için sitelere reklam verme yolunu seçmektedir.

Google Adsense sitenizin büyüklüğüyle ya da konularınızla çok fazla ilgilenmeden size reklam verir. Bazen en popular konular daha az tıklanmaktadır. O yüzden hangi reklamların daha çok tıklandığınızı araştırmanız lazım. Sitenizde yayınlayacağınız reklamlar yazı reklamı, resim reklamı ya da hem yazı hem resim ikisi bir arada reklam olabilir. Reklamlarınız sitenizde yayınlanmaya başladıktan 10 dk. sonra artık ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Reklamlar tıklanmaya başladıkça sizde artık para kazanırsınız ancak paranız öyle hemen değil de 100 dolara ulaştığında size ödeme yapılır. Ödemelerinizi paypal hesabınızla ya da banka yoluyla alabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.