Ana SayfaOperatörlerTurkcell Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

2019 yılında Turkcell’in bedava internet paketlerinden faydalanabilmek için 1GB-6GB’a kadar hediyeleri Turkcell resmi sayfasından ve aynı zamanda Turkcell uygulamalarından olan Bip ve GNC uygulamalarını da indirip takip ederek kazanmak mümkündür. Ayrıca bu hediye paketler içerisinden bir tanesi daha önceki dönemlerden alınmışsa bir daha yapılmasına izin verilmeyebilir dolayısıyla buna dikkat edilmelidir.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell’in bedava internet verdiği uygulamalardan bir tanesi hesabım uygulamasıdır. Bu yol bedava internet kazanmanın en basit yollarından birisidir. Turkcell Hesabım uygulamasının içerisinde yer alan ve her hafta müşterilerine bedava olarak hediyeler veren Turkcell Salla Kazan Yöntemidir. Dolayısıyla bu uygulamayı kullanarak her hafta çeşitli hediyeler kazanmak mümkündür.

Bedava internetin bir diğer adresiyse Turkcell Toplantıdayım uygulamasıdır. Buradan da haftada yalnızca 5TL karşılığında her hafta tam 1GB hediye internet kazanılabilir. Turkcell’in bitmek bilmeyen internet paketleri uygulamalarından bir diğeri de Yaani Uygulamasıdır. Bu uygulamadan faydalanabilmek için ilk olarak Yaani uygulaması indirilmelidir. İndirme işlemlerini tamamladıktan sonra yalnızca 1 adet arama gerçekleştirildiği zaman tam 1 hafta boyunca geçerli internet hediyesi kullanılabilir.

Turkcell GNC 1GB Bedava Hediye Paketi

Turkcell GNC uygulamasından bedava internet hediyesi kazanabilmek için 26 yaş sınırlamasının altında olmak yeterlidir. Turkcell GNC uygulamasını indirmek için de telefona ilk olarak Bip uygulamasını indirmek gerekiyor. Ardından Bip uygulamasının sol menüsünde yer alan keşfet bölümünden Turkcell GNC kanalına geçiş yapılmalıdır. Son olarak buraya GNC1GB yazarak 1 ay boyunca geçerli 1 GB bedava internet kazanılır. Bunun yanı sıra 2019 yılında kullanılabilecek Turkcell GNC uygulamasının Çatlat bölümüyle internet kazanılabilir. Bunun için de Turkcell’in GNC uygulaması içerisinde bulunan ÇATLAT bölümüne giriş yapılmalıdır. Turkcell’den bedava internet paketi kazanabilmek için bu alandaki kampanyaya katılarak fırsattan yararlanılabilir. Ayrıca her Turkcell GNC üyesi bu bedava internet paketini haftada iki kez alabilmektedir.

Turkcell Sürpriz Nokta ve Yeniden Yükleme Hediye Paketi

Turkcell çerçevesinde bedava internet veren ve birbirinden güzel hizmetleri olan Bip uygulamasıyla çeşitli hediyeler kazanmak mümkündür. Bip uygulamasının indirilmesi gerekir ve ardından sürpriz nokta seçeneğini tıklayarak bu kampanyayı takip altına almak yeterlidir. Daha sonra belirtilmiş lokasyonlar sayesinde sürpriz nokta hediyelerinden faydalanabilmek mümkündür. Turkcell’den verilen birçok hediye internet kampanyalarından bir tanesi de yeniden yükleme yapana bedava internet kampanyasıdır. Turkcell hattında 7 aylık süre çerçevesinde ister faturalı olsun ister faturasız yükleme yapmayan müşteriler, 7. Aydan sonraki yapmış olduğu ilk yüklemede bu bedava internet paketinden yararlanabiliyor. Ayrıca bu hediye paketi tam tamına 1 ay geçerli olup 3GB interneti barındırıyor.

2019 Turkcell 4,5GB Salla Kazan Bedava Hediye İnternet Paketi

Turkcell hattını kullanan kişilere özel Turkcell tarafından bütün işlemlerini kolay bir şekilde yapması amacıyla Turkcell Hesabım uygulaması hizmeti oluşturulmuştu. Turkcell kullanıcıları da Turkcell Hesabım uygulaması sayesinde hatta kalan kullanımlarını rahat bir şekilde öğrenebilir, takip edebilir, faturaları hakkında detaylı bilgileri bakabilir ve TL yükleme yöntemiyle de paket satın alma işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir. Turkcell salla kazan kampanyasını kullanmak da oldukça kolaydır.

Hesabım uygulamasının salla kazan seçeneğine tıklayarak internet kazanma yöntemlerini kullanmak mümkündür. Salla kazan seçeneğine tıkladıktan sonra telefonu sallamak yeterli olacaktır. Telefonu salladıktan sonra Turkcell bedava internet hizmetlerinden tam 10GB pakete kadar internet kazanılabilir.

Ayrıca bu uygulamadan faydalanabilmek için kullanıcının cihaz ve sim kartının 4,5G’ye uyumlu olması, Faturalı veya hazırkart, aktif, ses aboneleri ile Turkcell Bireysel ve Kurumsal sahibi olması gerekmektedir. Son olarak her kullanıcı için hediye alabilme hakkı Pazartesi günleri saat 09.00’da güncellenir ve Pazar günü saat 23.50’ye kadar geçerliliğini korur. Bu süreç her hafta yenilenmektedir.

Bip Messenger’dan 5 Arkadaşa ve Otomatik Faturaya Bedava İnternet

Turkcell’in sunmuş olduğu onlarca bedava hediye internet paketlerinden bir diğeri de Bip Messenger 5 arkadaşını getir 1GB kazan paketidir. Bunun için de yine Bip uygulaması kullanılmaktadır. Bip Messenger bölümü üzerinden Turkcell müşterileri, arkadaşlarına SMS yoluyla haber vermesiyle kazanılan bir hediye paketidir. Bip Messenger uygulamasına davet edilen 5 kişi bu uygulamayı kullanırsa, kullanmaya başladıkları anda kişiye 1 ay geçerli 1GB bedava internet paketi vermektedir.

Turkcell bedava hediye kampanyalarından bir tanesi de otomatik fatura öde seçeneğiyle kazanılan kampanyadır. Bu kampanyadan da faydalanmak yine diğer kampanyalar gibi oldukça basittir. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler yalnızca otomatik ödeme talimatıyla fatura ödemelerini bu talimat üzerinden gerçekleştirdiğinde bedava 2GB internetin sahibi olacaktır. Bunun dışında herhangi bir işleme gerek duyulmaz, hediyeyse otomatik olarak Turkcell tarafından verilmektedir.

Turkcell Platinum Doğum Günü Hediyesi

Sürekli kendini geliştiren Turkcell müşterilerini daha da memnun etmek amacıyla her geçen gün kampanyalarını arttırmakta ve yenilemektedir. Turkcell’in Platinum uygulamasından faydalanan kullanıcılar doğum günlerinde Turkcell’in bedava sunmuş olduğu bu hediye paketinden faydalanabiliyor. Turkcell müşterileri Platinum Doğum Günü hediyesinden 1 gün geçerli 1GB bedava internet paketi otomatik olarak verilmektedir.

2 Dakika’dan Fazla Turkcell Çağrı Merkezi Beklemede Bedava İnternet

Turkcell müşterileri, Turkcell’in kendi müşteri hizmetleriyle yaptığı bekleme 2 dakikayı geçmesi durumunda bedava internet kazanmaktadırlar. Turkcell, müşteri memnuniyetini üst seviyede tutabilmek amacıyla oluşturmuş olduğu bu uygulamayla 2 dakikadan fazla beklemeye hediye verilmektedir.

Turkcell 4,5G’liye 1GB Hediye Bip Kampanyası

Birbirinden güzel kampanyalarıyla Turkcell tarafından oluşturulmuş olan Bip uygulaması sayesinde müşteriler kendi internet paketlerini harcamadan 4,5G uyumlu hızda hem sesli hem de görüntülü aramalar yapabilmektedirler. Müşterilerin bu kampanyadan yararlanması için aynı zamanda Süper yıldız paketi, yıldız 1GB, yıldız 3GB, yıldız 3GB paketi, yıldız 4GB,yıldız 5 GB, YILDIZ 6GB, mini 1GB paketi, BOL 1-2-3GB paketi ve yeni yıldız 1GB paketi kampanyalarından mutlaka en az 1 tanesinden de yararlanması gerekmektedir.

Bu kampanya çerçevesinde bahsedilen paketlerde bulunan mobil hat abonelerinin Bip’ten gerçekleştirmiş olduğu hem sesli hem de görüntülü aramalarda verilen 1GB’lık hediye Turkcell’in bedava paketinden düşecektir. Ayrıca Bip üzerinden yapılan sesli ve görüntülü aramaların yanı sıra mesajlaşma ve video ile görüntü paylaşılması durumlarında da kullanıcı kendi internet paketinden değil de hediye olarak verilen internet paketinden düşecektir.

Farklı Paketlerden Bip Hediyesi

Turkcell, müşterilerinin bazı paketleri kullanması halinde onlara Bip’ten çeşitli bedava internet paketi hediyeleri vermektedir. Turkcell, bireysel faturalı abone olma koşuluyla müşterilerinin Platinum 10GB paketi, Platinum Mega 10GB paketi, Platinum 10GB özel paketi, Platinum 12-18-25 paketi, Platinum 20GB, Platinum Mega 15GB, Platinum 15GB özel paketi, Platinum 50GB, Platinum Mega 50 GB ve Platinum 20GB özel paketi gibi paketlere sahip olmasından dolayı çeşitli internet hediyesi vermektedir.

Bunun yanı sıra Turbo 2-3GB paketi, Turbo Avantaj 3GB paketi, Turbo 1GB, Turbo 4GB paketi, Turbo Ekstra 2GB paketi, Turbo 6GB paketi, Turbo Ekstra 6 GB paketi, Turbo Ekstra 4GB paketi, Turbo Ekstra 5GB paketi, Hepsi bol hepsi 500plus paketi, konfor fırsat paket, hepsi eko konfor süper paket, konfor eko paket, turbo bizbize 2-4-6GB paketi, Turbo Avantaj 2GB, Akıllı 1-2-3-5GB paketi, Turbo yeni 2GB paketi gibi paketleri kullanan müşterilerse Bip kullanımlarında geçerli olmak koşuluyla her fatura döneminde hediye edilmek üzere aylık 5GB verilmektedir.

Daha sonra bunlarla da yetinmeyen Turkcell Esnaf 12 paketi ve İşte 2-4-6 paketi kullanımlarında kurumsal faturalı abonelerine de yine Bip kullanımlarında geçerli olmak şartıyla her fatura döneminde hediye edilmek üzere aylık 1GB verilmektedir. Son olarak oluşturulmuş basın paketlerindeki Turkcell kurumsal faturalı abonelere yine Bip’te geçerli aylık 5GB bedava hediye de verilmektedir ve bu 5GB her fatura döneminde tekrarlanacaktır.

Bip’ten Kullan Kazan Hediyesi

Bip uygulaması üzerinden yapılan mesajlaşmalara hediye veren Turkcell Bip’ten grup kurarak mesajlaşanlara 1GB bedava hediye sunmaktadır. Kullanıcı Bip’ten grup kurmaya başladıktan sonra atmış olduğu ilk mesajla birlikte ödülü kapmaktadır. Ayrıca bu uygulama doğrultusunda her ayın Bip yıldızlarıyla ilgili süre çerçevesinde 1000 mesajın kullanılması halinde 1GB hediyenin üzerine 2GB hediye daha kazanmaktadırlar. Bip yıldızları kullanım yoğunluğunu analiz edecek şekilde belirlenir. Ancak kullanıcının Bip yıldızı olup olmaması hiçbir şekilde kullanıcıyla paylaşılmamaktadır.

Ancak bilinmelidir ki burada verilen süre çerçevesinde 1000 mesaja ulaşmak oldukça önemlidir. Bip’in kullan kazan hediyesinden faydalanabilmek için kullanıcıların faturalı, bireysel ya da kurumsal Turkcell müşterileri olmaları gerekmektedir. Ardından kullanıcıya verilen hediye hakkı hattına tanımlandığı anda SMS yoluyla bilgilendirilir. Bu uygulamayı isteyen kullanıcılar kurmuş olduğu grupla 31 gün içerisinde 1 defa hediye hakkı kazanma şansları bulunmaktadır. Ayrıca bu kampanyada Bip özel haftalık 2GB paketi bulunur.

Bir kullanıcı bu paketten de yalnızca 3 ayda bir kez faydalanabilecektir. Daha sonra kampanyanın kapsamında Bip uygulamasından gelen her türlü mesaj, lokasyon paylaşımı, caps ve sticker gönderimi, kontak bilgisi paylaşımı, fotoğraf ve video gönderimi, titreşim gönderimi ve sesli mesaj gönderimi dâhil olmaktadır. Son olarak bu hediye yalnızca yurt için de kullanılabilecek internet kullanımlarında geçerlilik şartıyla 1GB diğer tüm internet paketleriyle de birlikte kullanılması mümkündür.

Turkcell Enflasyonla Mücadele Bedava Paketi

Turkcell tarafından sunulan bedava paketlerden olan Enflasyonla mücadele paketini yine Bip uygulaması üzerinden elde etmek mümkündür. Bip uygulaması üzerinden Enflasyonla Mücadele kanalına geçiş yapıp kullanıcının mevcut paketi ne kadarsa otomatik olarak o paketi iki katına çıkarılmasıyla kullanılan bir kampanyadır.

Dergilik’ten 1GB hediye İnternet

Dergilik’ten bedava internet elde edebilmek için ilk olarak dergilik uygulamasının indirilmesi ardından da ücretsiz bir şekilde giriş yapmak yeterli olacaktır. Bedava internetle birlikte kullanıcılar popüler konulardan, mutfağa, iş dünyasından modaya, spordan hobilere, dekorasyondan yaşama eğlenceye kadar birçok dergiyi ücretsiz bir şekilde elde edebilmektedir.

Aynı zamanda bu uygulamaya katılmak ücretsizdir. Dergilik’ten kazanılan bu hediye 1 hafta boyunca sürmektedir ve haftanın sonlanmasından itibaren ücrete tabi tutulmaktadır. Bu kampanyadan yalnızca kampanya dönemi boyunca 1 kez yararlanma hakkı bulunurken sadece bireysel Turkcell kullanıcıları faydalanabilmektedir. Yararlanabilmek için bir diğer fırsatta bir yıl aradan sonra ilk kez giriş yapılıyor ile sınırlı olan bir kampanyadır. Bir yılı dolmadan giriş yapan Turkcell müşterileri maalesef bu kampanyadan yararlanamamaktadırlar.

Ayrıca bu kampanya yalnızca yurtiçinde geçerlidir. Bunların yanı sıra dergilik servisine abone olma koşulu yokken tarife paketi çerçevesinde Dergelik’te geçerli aylık 5GB mobil internet paketi olan ve bireysel Turkcell abonesi olan kişiler tarifelerine herhangi bir ek ücret ödemeden Dergilikten her türlü dergi ve gazeteyi indirdikten sonra okumaları mümkündür.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments