İnternetten Ek İş Yaparak Para Kazanma Yolları

 İnternetten Ek İş Yaparak Para Kazanma Yolları

Kolay Para Kazanma Yolları

ek-is-yaparak-paza-kazanmak-1İyi bir gelire sahip olmayan pek çok kişi, ikinci bir ek gelir ihtiyacındadırlar. Fakat bunun için çoğunlukla uygun çalışma saatleri kısıtlıdır. Serbest zamanlı olarak çalışabilecekleri işler de yok denilecek kadar azdır ve ücretler de beklentilerinin altındadır. Kısıtlı çalışma zamanına sahip olan kişiler, düşük ücretlerle ikinci bir ek iş çalışmak zorunda değiller. Çalışma saatlerinizi kendiniz ayarlayarak, üstelik bunu internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Ek gelir deyince, pek çok kişinin aklına satış ve pazarlama gelir. Kapı kapı dolaşıp kişileri ürünlerinizi almaya ikna etmek zorundasınızdır. Ama artık para kazanmak için kapı kapı dolaşmak zorunda kalmayacaksınız. Üstelik oturduğunuz yerden, mahalle mahalle gezmeden, soğuk veya sıcak derdi olmadan bunu gerçekleştirebileceksiniz.

Peki, bu internet üzerinden satışla nasıl para kazanacaksınız? ‘’Networking’’ adı verilen sistemle müşterilerinize sattığınız ürünlerden % 25 ile % 40 arasında kar yapabilirsiniz. Sattığınız ürünlerden siz dahi alsanız bile, toptan fiyatını ödeyeceksiniz. Öncelikle sisteme üye oluyorsunuz, daha sonra kendinize grup oluşturmak için yeni üyeler buluyorsunuz. Dâhil olduğunuz gruptaki üyeler de sizin alt üyelerinizi oluşturuyor. Bu şekilde grup büyüyerek kendi küçük işletmenizi kurmuş oluyorsunuz. Sisteme kazandırdığınız her üyenin satışından da belirli bir prim kazanıyorsunuz. Yani siz çalışmasanız bile, sisteme kazandırdığınız her alt üye, size para kazandırmaya devam ediyor.

Network marketing sisteminde, alıcılara sattığınız her üründe % 25 ile % 40 arasında kar kazancınız olur. Bu sistemde, hiçbir sermaye ortaya koymadan satış yapabilecek, para kazanabileceksiniz. Her getirdiğiniz üye için para kazanabilirsiniz. Alt üyelerinizin aracılığıyla sisteme kayıt olan alt üyelerinden de, yaptıkları satış üzerinden prim alabileceksiniz. Evden çıkmadan, pek çok kişi internet üzerinden para kazanabilir. Kısıtlı çalışma saatlerine sahipseniz, dışarılarda iş aramanıza gerek yok. Hem sizi diğer işlerin sıkıntılarından kurtaracak hem de bu işle çalışmanızın karşılığınızı alabileceksiniz. Networking sistemiyle ne kadar kazanacağınız, çalışma azminize ve bu işe ne kadar zaman gösterebileceğinize bağlı. İster bir işte çalışın, emekli, ev hanımı veya öğrenci olun, çalışma saatlerinizi kendiniz belirleyin ve internetten para kazanın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.