Facebooktan Para Kazanmak

 Facebooktan Para Kazanmak

Facebook ile Para Kazanmak

facebook-para-kazanmak-1Facebook milyonlarca üyesi olan dünyanın en büyük sosyal ağlarından biridir. Binlerce kullanıcıya ve sayısız imkanlara sahiptir.

Facebook da sayısız grup ve topluluk vardır. Bu topluluk ve gruplara satmak istediğiniz ürünle ilgili tanıtıcı bir reklam yazısı yazarak dikkatlerini çekmeyi başarabilirsiniz. Facebook kendi içinde de internetten para kazanma ve girişimcilikle ilgili gruplar ve topluluklar barındırır. Bu gruplara kendinizi tanıtabilirsiniz. Bu da dikkat çekmenizi sağlayabilir. Sattığınız ürünle ilgili reklam yaparken bunun için hiçbir ücret ödemezsiniz. Sermayesiz yapabileceğiniz bir iştir. Facebook dan dan elde edeceğiniz kazancı otomatik hale getirerek daha büyük kitlelere ulaşmanızı sağlayan kolaylıkla kullanabileceğiniz kazanç programları var. Daha profesyonel çalışabilmeniz için bu kazanç sistemine ihtiyacınız var. Bu sistem Amerika ve Avrupa da hızla yayılmıştır. Facebook reklam sistemini kullanarak para kazanabilirsiniz. Ürün veya hizmet satışı yapanlara facebook reklam sistemiyle yardımcı olmaktadır. Facebook un sağ tarafında çıkan reklamlara küçük bir ücret karşılığında katılabilirsiniz. Facebook oyunları için puan satarak da para kazanabilirsiniz. Dünya da yaygınlaşan bu oyunları 20 milyon kişi oynuyor. Günde 5-6 saat oyun oynayarak chip para biriktirebilirsiniz. Facebook da değişik firmaların hazırladığı yarışma ve iş duyurularına katılarak da para kazanabilirsiniz. Takip ettiğiniz etkinlik ya da işten büyük firmalar aracılığıyla gelir elde etmeniz de mümkündür. Web masterler sitelerinin tanıtımını yapabilirler. Yaptıkları siteleri Facebook da yayınlayarak tanıtımların geri dönüşümünden kazanç sağlayabilirler. Facebook üyelerinden yardım toplayarak da para kazanmak mümkün. Paypal donate butonuyla Facebook kullanıcılarına ulaşabilirsiniz. Facebook da e-book e-kitap yazarak pazarlayabilirsiniz. Eğer anlatacağınız bir konu varsa pazarlamasını Facebook üzerinden yapabilirsiniz. Kazanacağınız ücret sizin performansınıza bağlıdır. Clickbank türü affiliate ( satış ortaklığı ) sistemleri görüntü sayfanıza link verebilir. Satış başı kar elde edebilirsiniz.

Eğer Facebook’tan para kazanmak istiyorsanız ve nasıl yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız, yeni başlayanlar için Facebook para rehberini kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Sıfırdan başlayarak tüm incelikler bu kitap da detaylı olarak anlatılmıştır. Bu kitap gibi başka kazanç kitaplarını da araştırabilirsiniz. İnternette para kazanmanın yollarından biri de facebook’tur.

1 Comment

  • soner bey. makalenizi okudum. gercektende doğru adımlar ve stratejiler belirlenebilirse facebook dan para kazanılabilir. hem facebook hemde diğer sosyal aglar biz girişimciler için bir gelir kapısı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.