Arkadaşlık Sitesi Kurarak Para Kazanmak

 Arkadaşlık Sitesi Kurarak Para Kazanmak

Arkadaşlık Sitesi İle Ek Gelir

arkadaslik-sitesi-kurarak-ek-gelirİnsan yalnız yaşayamayan, diğer insanlarla iletişim içinde olması gereken bir canlıdır. İnsanlar bazen sosyal çevrenin darlığından bazen iş hayatının yoğunluğundan yeni insanlarla tanışmaya fırsat bulamıyor. Belki de aradığı özellikteki insanlar dünyanın diğer bir ucunda oluyor. İnternet kullanıcıları bu eksikliği fark ettikleri için arkadaşlık siteleri kurmak gibi bir eylemin içerisinde olmuşlardır. Arkadaş sitelerinde insanlar kendilerine uygun sevgili ya da uygun eş adayı bulmak için üye olurlar. Üyelikler ücretlidir ve karşı tarafa hediye göndermek, sohbet etmek gibi şeyler için üyeliğin derecesini yükseltmeniz gerekir. Bu sitelerde yeni kişilerle tanışır ve onlarla canlı sohbet edebilme imkânı elde edersiniz. Ülkemizde arkadaşlık sitesi açmak isteyen ve talep eden çok fazla insan var. Bu yüzden internet sitelerinin bazıları daha hiçbir şey kazanamadan sitelerini kapatıyorlar. Sitenin yazılımı çok önemlidir. Amaç insanların dikkatini çekmek ve insanların buraya gelmesini sağlamaktır. Eğer web site kurma hakkında bilginiz yoksa sitemizdeki kaynaklardan bilgi edine bilirsiniz.

Türkiye’de arkadaşlık siteleri internet üzerinden en çok para kazanan sitelerdir. Bir arkadaşlık sitesi için ilk başta milyarlar gerekebilir. Ama basit yazılımlı bir internet sitesini çok az paralarla ya da bedavaya da açabilirsiniz. Bu işte para harcamaktan çok düzgün ve kullanışlı bir arkadaşlık sitesi açabilmek için 100000 – 150000 arasında bir sermaye gerekmektedir. Eğer arkadaşlık sitelerinden para kazanmak istiyorsanız diğer arkadaşlık sitelerinden sizi ayıracak olan bir yazım ve site tasarımınızın olması gerekir. Kimse her yerde gördüğü bir şeyle tekrar karşılaşmak istemez. Arkadaşlık sitelerinden para kazanmanın diğer bir yolu da sitenize reklam almaktır. Milyonlarca üyesi olan bu sitelerin reklamlardan ne kadar kazandığını artık siz düşünün. Eğer satış ortaklığı sistemi hakkında bilginiz yok ise goomass başlıklı yazımı okumalısınız.

Arkadaşlık sitelerinin normal sosyal arkadaşlık sitelerinden farkı kimliğinizi açıkça belirtmeden sohbet etmek ve yeni insanlarla tanışma fırsatı yakalamak mümkündür. Unutmayın herkes iyi kötü bir ilişki ister fakat buna bazen şartları uygun olmaz işte o zaman bu sitelere yönelir. Çevrenizde bu durum da olan ne kadar insan var hiç fark ettiniz mi?

1 Comment

  • slm ben sevi kendime ileriye dönuk bir arkadas aryorum 22 yaşındayım

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.