Pazar, Ağustos 1, 2021
Ana Sayfa Affiliate Marketing Google Kazançları İle İnternetten Para Kazan

Google Kazançları İle İnternetten Para Kazan

Google Kazançları İle Ayda
3000TL Kazanmak Mümkün!

İnternetten para kazanmanın yolu olan satış ortaklığı sistemini Türkiye’ye getiren kişi Google Kazançları(Tıkla İndir) kitabının sahibi Musa Erdoğmuş’tur. Türkiye’de binlerce kişi bu kitap sayesinde her ay oldukça yüksek rakamlarda para kazanmaktadır. Eğer sizde internetten para kazanmak istiyorsanız yazımın devamını okumanızı tavsiye ederim.

Google Kazançları
Google Kazançları Çeki

Yukarıdaki resimde kitabın sahibi Musa Erdoğmuş’un 15 Günlük Kazandığı parayı çek olarak görmektesiniz.

Clickbank Nedir?

Clickbank Dünyaca ünlü olan bir dijital pazarlama aynı zamanda satış ortaklığı sitesidir. Bu sistem yurt dışında yaklaşık 10 senedir işlemektedir. Bu 10 sene içerisinde milyonlarca kişinin bu işten zengin olduğunu clickbank.com adresinden ürün sahiplerini inceleyerek görebilirsiniz. Sisteme kayıt olduktan sonra sizin üyeliğiniz için her ürüne sizin için satış ortaklığı linki vermektedir. Yani size ait olan vermiş olduğu linkten yaptığınız her satış başına komisyon kazanırsınız.

Google Kazançları Nedir?

Google Kazançları internet üzerinden dijital ürün pazarlayarak %50 ile %75 arasında yüksek komisyonlar veren işi anlatan bir e-kitaptır. Firmaların bu kadar yüksek komisyon vermesinin sebebi baştada dediğim gibi ürünler dijitaldir. Yani yazılım, e-kitap vs ürünler olduğu için kargo masrafı ürün masrafı yoktur. Google Kazançları Clickbank firmasındaki hangi ürünü seçeceğinizden tutup nereye reklam vererek o ürünü satabileceğiniz hakkında tüm bilgileri en ince detaylarına kadar barındıran bir kaynaktır. Bu bilgiler ile çalıştığınızda mükemmel gelir elde etmeniz kaçınılmaz olacaktır.

Ürünü Kimlere Pazarlıcam?

Google Kazançları İndir
Google Kazançları İndir

Ürünü satarken kimse ile yüz yüze kalıp ürünü anlatmak zorunda değilsiniz. Belirli arama motorlarına yada sitelere reklam vererek reklama tıklandığında müşteriyi ürünün satış sayfasına yönlendirerek müşteririn ürün hakkında bilgi okumasını sağlayabilirsiniz. Zaten bu anlattığım tüm bilgiler Google Kazançları kitabının içerisinde yer almaktadır.

Google Kazançları Kanıt Videosu

Aşağıda Google Kazançları(Tıkla İndir) kitabı hakkında kanıt videosu bulunmaktadır. Videoyu izleyerek aklınızdaki birçok soruyu giderebilirsiniz.

Kazandığım Paraları Nasıl Alıcam?

Kazandığınız paraları 15 günde bir çek olarak ödeme alırsınız. Çekin elinize ulaşması ortalama 7 gün sürer. Herhangibi bir bankadan çekinizi anında bozdurabilirsiniz. Ayrıca Google Kazançları kitabında ödemeyi havale ile alma seçeneğini anlatan bir bölüm bulunmaktadır. Aslında ödemeyi Türkiye’ye havale olarak yapmamaktadır, Clickbank firması fakat Google Kazançları kitabına sahip olanlar ödemesini havale ilede alabilir.

Bu İşi Yapmam İçin İngilizce Bilmem Şart mı?

Hayır! Bu anlatılan satış ortaklığı işini sadece Türkçe ile çok rahatlıkla yapabilirsiniz.

Ortalama Kazanç Tablosu
Günde sattığınız ürün sayısı: 3
Ürün başına aldığınız ortalama komisyon: 20$

Haftalık kazancınız: 420$
Aylık Kazancınız: 1680$

Google Kazançları – Sık Sorulan Sorular

– Bu İş Çok Para Kazandırıyorsa Neden Bize Öğretiyorsunuz?
Bu işi yapacak olduğunuz saha çok geniş bir iş diliminden oluşmaktadır. Yani sizin yapacağınız satışlardan bizim satışlarımız düşmeyecek. Bahsi geçen sistemde istemediğiniz kadar pazarlanabilecek ürün var.

– Bu İşten Kaç Para Kazanırım?
Kazancağınız para sizin potansiyelinize bağlı. Yani 1000TL de kazanbilirsiniz. 10.000TL de kazanabilirsiniz.

Bu İşe Nasıl Başlarım?

Bu işi tam anlamı ile kavramanız için Google Kazançları kitabını satın almanız gerekmektedir. Google Kazançları kitabına 1 kereliğe mahsus 90TL ödeme yaparak. Bu bilgilere sahip olabilirsiniz. Ayrıca kitap güncellendikçe sizden eksra bir ücret talep edilmeden güncel hali mail adresinize yollanacaktır. Sizde internette boşa zaman harcamaktan sıkıldıysanız bir kazanç yolu arıyorsanız bi kitap tamda size göre.  Google Kazançları kitabının resmi sayfasına gitmek için buraya tıklayın.

2 YORUMLAR

  1. Ev hanımları, emekliler, memurlar , çalışanlar, ögrenciler , ek gelir sağlamak isteyenler Kaybedecek hiçbir şeyiniz olmadığı gibi, Kazanabilecekleriniz de sınır yok…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Eklenenler

İPhone’da Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

İPhone’da ınstagram video indirme, iPhone kullanıcıların en merak ettiği sorulardan bir tanesidir. Bu sorunun bu kadar merak edilmesinin sebebi ise, İnstagram kullanıcılarının videoları telefona...

Markalaşmak İçin Sosyal Medya Kullanımı

Günümüz gereği yeni bir işe atıldıysak adını herkese duyurmak yani markalaşmak isteriz. Bu çok doğaldır. Markalaşmak kavramı aslında bir tanıtma yoludur. Bu yol sayesinde...

iPhone Etkin Değil Hatası ve Çözüm

Bir iphone' u fabrika varsayılan ayarlarına sıfırladıysanız ya da bir cihazı yeni olarak ayarlamak için geri yükledi iseniz, iphone' u yeniden kurarken bu "Etkinleştirme...

İPhone Durum Çubuğu Simgeleri

İphone; Apple’ın büyük bir hedef kitlesine hitap eden mobil cihazlarının markasıdır. Önemli bir kullanıcıya sahip olan İphone'un en büyük özelliği olan İPhone durum çubuğu;...