Ana SayfaOperatörlerTürk Telekom Tambu 1 GB Bedava internet Paketi

Türk Telekom Tambu 1 GB Bedava internet Paketi

Türk Telekom’luların en çok ilgisini çeken uygulamaların başında gelen bedava internet kampanyalarında, gün geçmiyor ki yeni bir bedava internet kampanyası oluşturulmasın. Telefon operatörlerinin en dikkat çeken yanlarından olan bedava internet projeleri Türk Telekom’da da sık sık kullanıcılarla paylaşılıyor. Özellikle Türk Telekom’un 2008 yılından itibaren insanlara armağan ettiği Tambu 1 GB hediyesi en sevile uygulama hediyeleri arasında geliyor. Tambu’nun hediye internetini almak ise çok kolay. Ayrı Tambu dolayısı ile gelen hediye internetinizi tam 30 gün boyunca kullanma hakkınızda mevcut. Dilediğiniz an bu hediye interneti kullanmanız aktifleştiriliyor. Kullandığınız internet paketiniz bittiği an, devreye Tambu’dan kazandığını hediye internet GB’ları giriyor.

Hediye GB, İnternet Kullanımı

Bedava internet kullanımı seçeneklerini operatör kullanıcılarına sunan Türk Telekom firması, kendi kullanıcılarına birbirinde farklı tarihlerde, en özel paketleri hediye ediyor. Bu paketlerin arasında hem günlük GB paketleri, hem de GB kullanımı daha uzun süren paketler yer alıyor. Tambu uygulamasına üye olduğunuz için kazanacağınız hediye 1 GB ise; 1 ay boyunca geçerliliği olan, uzun süreli hediyeler arasında yer alıyor. Operatörün bütün kullanıcı çeşitlerine ücretsiz olarak sundukları bu GB paketlerini görebileceğiniz en güvenilir yer ise; Türk Telekom Fırsat uygulamasıdır. Bu uygulama diğer operatörlerin aksine sizlere çok özel fırsatlar sunar. Türk Telekom Fırsat uygulamasını akıllı telefon, tablet ya da bilgisayarlarınızdan da indirerek kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava GB Nasıl Yapılır?

Türk Telekom’luların en çok ilgisini çeken uygulamaların başında gelen bedava internet kampanyalarında gün geçmiyor ki yeni bir bedava internet kampanyası oluşturulmasın. Telefon operatörlerinin en dikkat çeken yanlarından olan bedava internet projeleri Türk Telekom’da da sık sık kullanıcılarla paylaşılıyor. Selfy içeriklerinden Tambu’ya bağlanan her Türk Telekom’u ayrıcalıklarla dolu bir dünyaya adım atıyor. Diğer tarifelerden farklı bir tarife olan Selfy’de tüm gençlere yetecek kadar GB hediyeleri var. Neredeyse her uygulama için bedava internet uygulaması yapılıyor. Bu operatörün, yıllardır Selfy tarifesine üye olan kişiler için yaptığı yenilikler her gün daha da gelişiyor. Artık bu tarifeye geçen herkes, her ay, 1 GB hediye internetleri ile karşılanıyor. Her ay paketinize ek olarak 1 GB Tambu internetinizi ilgili uygulamalarda kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken hemen Türk Telekom’un Selfy tarifesine geçiş yapmak. Devamında ise; hediye internetlerle istediğiniz uygulamaya giriş yapabilirsiniz.

Bedava Tambu İnternet Kullanımı

Bedava internet kullanımını, operatör kullanıcılarına sağlayan Türk Telekom, kendi kullanıcılarına bir birinden özel ve de şahsi olarak işlerine yarayacak GB paketler hediye ediyor. Bu paketlerin arasında hem gün içerisinde harcamanız gereken GB paketleri, hem de GB kullanımı daha uzun süren paketler yer alıyor. Operatörün bütün kullanıcı çeşitlerin ücretsiz olarak sundukları bu GB paketlerini görebileceğiniz en güvenilir yer ise; Türk Telekom Fırsat uygulamasıdır. Bu uygulama diğer telefon operatörlerinin aksine sizlere ücretsiz, özel ve de koşulsuz fırsatlar sunar. Türk Telekom’un Fırsat uygulamasını akıllı telefonlarınız aracılığı ile her daim takip ederek hediye GB’ları kapabilirsiniz.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Öncelikle Selfy tarifesine üye olmanız gerekli. Bu kampanyanın ilk şartı Selfy tarifesini kullanıyor olmanızdır. Daha sonra, Tambu’ya giriş yapmalısınız. Tambu’yu mobil uygulamalar üzerinden telefonunuza indirme işlemini başlatın. Uygulamayı indirdikten sonra; ana menünün altında bulunan, hediye kodu gönder bölümüne tıklıyorsunuz. Bu işlemin ardından, telefonunuza SMS olarak, hediye kullanım kodu geliyor. Bu kod ile birlikte, hediye talep işleminizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Mesaj bölümünüze; TAMBU(talep ettiğiniz hediye kodu) yazıp, 4545 servisine mesajınızı gönderdiğiniz andan itibaren, hediye istediğiniz dikkate alınarak, aylık GB‘ınız hattınıza yükleniyor.

Tambu Hediyeleri Ücretli Mi?

Tüm Türk Telekom kullanıcılarına Tambu kampanyaları tamamen ücretsizdir. Tambu ile telefonda mesajlaşmak çok daha zevkli, çok daha eğlenceli bir hale geliyor. Tambu klavyesini indirmeniz ile telefonunuzun klavye tercihinizi değiştirmeniz gerekecektir. Klavye seçiminiz de ücretsiz olarak, Tambu aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Tambu Kampanyasından Faydalanamıyorum?

Tambu, Türk Telekom’un kullanıcıları için geliştirdiği, düzenli bir getirisi olan, güncel bir kampanyadır. Tambu’nun hediyelerinden yararlanamıyorsanız, bunun 3 farklı sebebi olabilir. Bu sebepleri ortadan kaldırdıktan sonra; Tambu klavyelerini kullanmaya başlayabilir, aylık hediyelerinizi b ol bol GB olarak harcayabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanmak isteyenler öncelikle Türk Telekom operatörüne geçmeli. Farklı operatör kullanıcıları kesinlikle bu kampanyalardan yararlanmalısınız.

İkinci olarak ise; Türk Telekom operatörünüzden hemen bir Selfi tarifesi satın almalısınız. Eğer Selfy tarifesinden farklı bir tarife kullanırsanız, Türk Telekom’lu olsanız daha aylık 1 GB hediyesi sizlere sunulmaz. Selfy tarifesi, Türk Telekom kullanıcısı olan herkese ücretsiz klavyeler hediye ediyor. Bu ücretsiz klavyeleri uygulama seçeneklerinden indirmeyi gerçekleştirebilirsiniz. Bu hizmetten yararlanmak için, uygulamada bulunan kod isteme seçeneğini işleme sokmalısınız. Aldığınız hediye kodu, sizlere her ay için 1 GB kazanma hakkı sağlıyor.

Daha Fazla GB Kazanmak İçin

Türk Telekom hediye konusunda diğer operatörlerden çok daha fazla seçenek sunuyor. Özellikle Tambu uygulamasında, klavyeleri kullanmaya devam ettiğiniz sürece daha farklı hediyelerle de karşılaşabilirsiniz. Farklı klavyeler arasından, ister renkli, ister emojili, isterseniz de karakter olarak çok daha zengin içeriklere sahip olan bir klavyeyi mobil uygulamalardan indirebilirsiniz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments