Perşembe, Temmuz 29, 2021
Ana Sayfa Network Marketing Network Marketing İle Para Kazanmak

Network Marketing İle Para Kazanmak

Network Marketing İle Nasıl Para Kazanılır?

network-marketing-para-kazanmak-3Network Marketing nedir? Pazarlamayla ilgili olan bu işe neden “network” deniyor? Bu pazarlama sistemi yapısıyla bilgisayar ağına benzediği için bu isme sahip. Alıcı demek yanıltıcı olabilir yüzlerce alıcı bulabilirsiniz. Her alıcı sizin para kazanmanız demektir. Bu sistemle 1 günde 3~10 günde kazandığınız parayı kazanabilirsiniz. Bu kazancı tek bir kişinin çalışmasıyla değil 100 kişinin çabasıyla kazanıyorsunuz. Yani bir kişi 10 günlük kazanç elde etmek için 10 gün çalışmak yerine 100 kişi 1 gün çalışıyor ve aynı para kazanılıyor.

Bu sistem Türkiye’de birçok şirket tarafından kullanılıyor. Şirketlerin bir kısmı organizasyona yoğunlaşmış durumda bir kısmı ise satışa. Bunlardan bazı isimler size tanıdık gelecektir. Örneğin, Avon, Herbalife, Oriflame, Amway, quest vs. Türkiye’de en çok isim yapmış olanlardandır.

Network sisteminde kazanmanın anahtarı doğru tercih ve zamanlamadır. Önceki deneyimlerinizde yanlış firmalarla ve yanlış zamanlarda çalışmanız sizi para kazanmaktan alıkoymasın. Ön yargılarınızı yıkın. Bu sisteme dâhil olduktan sonra bu sıkıntıyı ilk başladığınızda yaşayacaksınız. Ürünlerinizin isimleri duyulmadığı için hem satarken zorluk çekeceksiniz hem de üye bulmaya çalışırken. Bu dönemi atlattıktan sonra ürünlerinizin adı artık duyulmuştur ve kullananların memnuniyeti size yeni müşteriler ve üyeler getirmeye başlar. Artık kazanmaya başladınız demektir.

Ve markalaşma yolunda ilerlemeye başlarsınız. Başlangıç dönemindekiler için para kazanmak kolaylaşacak sizin için ise geliriniz azalmaya başlayacaktır. Markalaşma döneminde sisteme dâhil olursanız en çok kazanan siz olacaksınız. Network marketing alıştığımız yöntemlerden farklıdır ve yaygınlaşma sürecindedir ama bir o kadar da çok kazandırır. Bu sistemle ilgili bilmeyenlerin yanlış yönlendirmelerini dinlemek yerine sistemi anlatan makaleleri okumanızı tavsiye ederim. Böylece yanlış fikirlerin sizi yolunuzdan vazgeçirmesine izin vermeyin.

Her ay 1 üye bulduğunuzda, alt üyelerinizin de her ay 1 üye bulmasıyla ekibiniz genişler. Siz artık üye bulmasanız bile alt üyelerinizin getirdiği yeni üyelerle birkaç ayın sonunda geniş bir ekibiniz olacaktır. Eğer çok çalışırsanız ekibinizin daha çok gelişmesini ve daha çok kazanmayı garantilersiniz.

Üst sıralarda olmak ve bir lider olarak çok para kazanmak istiyorsanız şirketinizin eğitimlerine düzenli olarak katılmanız size büyük fayda sağlayacaktır.

1 YORUM

  1. merhabalar Silva ailesine katılmak için ücret ödemezsiniz. Yapmanız gereken tek şey, telefonla arayarak yada internetten bize ulaşmanız.Hemen ücretsiz üye olup, ürünlerimizi indirimli alabilir, ek gelir elde etmek için bu işi profesyonel anlamda yapabilirsiniz. Sipariş vermediğiniz zaman üyeliğiniz iptal edilmez, üyelik aidatı yoktur. Hem ürünlerden hem kazanç sisteminden yararlanmanız için sizi de Silva’ nın hayatı kolaylaştıran çözümlerine davet ediyoruz..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Eklenenler

İPhone’da Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

İPhone’da ınstagram video indirme, iPhone kullanıcıların en merak ettiği sorulardan bir tanesidir. Bu sorunun bu kadar merak edilmesinin sebebi ise, İnstagram kullanıcılarının videoları telefona...

Markalaşmak İçin Sosyal Medya Kullanımı

Günümüz gereği yeni bir işe atıldıysak adını herkese duyurmak yani markalaşmak isteriz. Bu çok doğaldır. Markalaşmak kavramı aslında bir tanıtma yoludur. Bu yol sayesinde...

iPhone Etkin Değil Hatası ve Çözüm

Bir iphone' u fabrika varsayılan ayarlarına sıfırladıysanız ya da bir cihazı yeni olarak ayarlamak için geri yükledi iseniz, iphone' u yeniden kurarken bu "Etkinleştirme...

İPhone Durum Çubuğu Simgeleri

İphone; Apple’ın büyük bir hedef kitlesine hitap eden mobil cihazlarının markasıdır. Önemli bir kullanıcıya sahip olan İphone'un en büyük özelliği olan İPhone durum çubuğu;...