Adsense İle Para Kazanma Tavsiyeleri

 Adsense İle Para Kazanma Tavsiyeleri

Pastadan Sizde Payınızı Alın!

adsense-para-kazanma-1Bildiğiniz gibi Adsense olarak isimlendirilen reklam servisi Google alt yapısında bulunan reklama tıklama başına site sahibine para ödeyen bir sistemdir. Bu zamana kadar adsense ile para kazanmak için bir çok yöntem denemiş birisi olarak sizlere tavsiye edeceğim bazı yöntemler var.

İlk etapta bir video sitesi açarak para kazanmaya çalıştım. Fakat bir süre sonra farkettim ki video sitelerinde tıklama başına diğer sektörlere göre çok daha düşük bir rakam veriliyor. Bu yüzden o sitemle ilgilenmeyi bırakmıştım. Ücretsiz blogspot sayfalar açarak yazı odaklı metinler girdim ortalama 2 ay sonra günlük 7-8 dolar kazandırmaya başlamıştı.

Bir sonra ki aşama yani şuanda bulunduğum aşamada ise genel bilgiler odaklı bir web sitesi açtım. Günlük ortalama 8-9 içerik giriyorum. Ve web sitem daha 3 aylık olmasına rağmen günlük harcadığım parayı bana çıkartıyor. Eminim ki önümüzdeki günlerde daha fazla para kazandıracak. Şimdi sizlere tavsiye edeceğim yöntem ise bu anlattığım son yöntemdir. Eğer bir web sitesi sürekli güncelleniyorsa emin olun ki o siteden mutlaka göstermiş olduğunuz emeği alacaksınız.

Bana bundan 3 yıl önce internetten para kazanmak dendiğinde “Olmaz öyle şey öyle olsa herkes internetten para kazanırdı.” diye bir söz söylemiştim dün gibi hatırlıyorum. Fakat mantıklı düşündüğünüzde gerçekten internetten dönen yüksek miktarlarda para mevcut. Peki bu dönen paradan kimse mi para kazanmıyor sorusunu kendinize sorduğunuz da mutlaka kazananların olduğu cevabını alacaksınız. Peki sizde internette boşa zaman harcamak yerine çalışarak bu dönen paradan bir pay kazanmıyorsunuz? İnternetten para kazanma sektörü Türkiye’de çok eski bir sektör değil. Son 3 yıldır hızlı bir büyüme gösterdi. Ciddi anlamda internetten günde 3-4 saat çalışan kişiler şuanda ekonomik özgürlüklerine kavuştuklarını rahatlıkla söyleyebilirim. Eğer sizde hemen para kazanmak istiyorsanız “İnternetten günde 100 TL Para Kazanma Yolları” başlıklı yazımı okumanızı tavsiye ederim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.