İnternetten Para Kazanıldığına Hala İnanmayanlar Varmış!

 İnternetten Para Kazanıldığına Hala İnanmayanlar Varmış!

İnternetten para kazanıldığına inanmamaya devam edin. Çünkü inananlar kazansın siz sadece izleyin… 🙂

para-kazanma-inanmak-gerekir-1Gelen mailleri dikkate alarak bu yazıyı yazma kararı aldım. İnternetten para kazanmak kimine göre dolandırıcılık, kimine göre de saçmalık. Aslında bu sektöre girmeden önce bana göre de böyle bir iş olamayacağını düşünmüştüm. Fakat içim rahat etmedi. Çünkü internet Dünya’nın en büyük pazarı olma yolunda hızla gidiyordu. Ve internetten para kazanan mutlaka birileri olduğunu biliyordum.

Bu sektöre gireli 3 yıl oldu ve iyiki de bu sektöre girmişim. Hayatım boyunca aylıkla çalışarak kazanamayacağım parayı sadece 3 yılda kazandım. Hayatımın işi oldu diyebilirim. 🙂 Yaptığımız işi kısaca tanımlamak gerekirse halk dilinde yıllardır bilinen komisyonculuk sektörü internete aktarıldığında ismi satış ortaklığı olmuş.

Satış ortaklığı sisteminde başkalarının ürünlerini size özel referanslı linker ile satarak satış başına %40 ile %70 arasında yüksek komisyonlar kazanırsınız. Örnek referans linki; www.ürünismi.com/mertuzman44  Pazarlayabileceğiniz yüzlerce ürün vardır. En çok göz korkutan kısım sanırım ürünleri nasıl pazarlayacağım korkusu. Arkadaşlar bu konuda sizlere eğitim veren Kazanç Teknikleri(Tıkla İncele) eğitim setini tavsiye ediyorum. Neden mi?

Kazanç Teknikleri eğitim seti sizlere internet üzerinden hangi ürünleri pazarlayacağınız ve nasıl pazarlayacağınız hakkında kapsamlı bir eğitim vermektedir. Şunu söylemeden geçmeyim. Yöntemleri uygularken kimse ile iletişime geçmek zorunda değilsiniz. Anlatılan yöntemleri günde sadece 1 saat uygulayarak ayda 1000 TL kazanmak çok kolay. Kazanç Teknikleri eğitim setinden anlatılan yöntemleri görünce emin olun ki bu zamana kadar internette boşa harcadığınız zaman için üzüleceksiniz. İnternetten para kazanma işine inanmayanlar siz inanmamaya devam edin, Çünkü inananlar kazanırken siz sadece izleyeceksiniz. 😉 Takipçilerimi aydınlatmak için detaylı bir yazı olduğunu düşünüyorum. Umarım en kısa zamanda sizde bu sektör ile tanışırsınız. Bol kazançlar dilerim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.