Evden Ek Gelir Sağlamak İçin Tavsiyeler

 Evden Ek Gelir Sağlamak İçin Tavsiyeler

Kolay Para Kazanma Yolları

internetten-ek-gelir-2Evden ek gelir sağlamak için ilk tavsiyem günde en az 1 saat aşağıda anlatacağım işler ile ilgilenmelisiniz. İnternetten para kazanmak diğer işlere göre kolaydır. Asgari ücret ile çalışan bir eleman en az 8 ile 12 saat arasında çalışarak 700 lira maaş almaktadır. Oysa ki internetten günde sadece 1 saat çalışarak her ay düzenli olarak 1000 lira kazanmak mümkündür.

Yani internetten para kazanmak denilince akıllara havadan gelen bir para olarak gelmesin. 🙂 Şimdi gelelim internetten para kazanmak için yapılabilecek işlere. İlk olarak en çok kullanılan yöntem anket ile para kazanma işini “Anket Doldurarak Para Kazanma” başlıklı yazımdan okumanızı tavsiye ederim. Fakat anket işinden çok yüksek kazançlar beklememelisiniz. Günde 1 saat anket doldurarak ayda 1000 lira civarında para kazanabilirsiniz. Yani anket işini ek gelir sağlamak isteyenlere tavsiye ederim.

İnternetten günde 4-5 saat çalışabilecek olanlara affiliate marketing yani Türkçesi satış ortaklığı sistemini tavsiye ederim. Bu yöntem ile aylık 3000 lira civarında para kazanmanız mümkün. Bu sektörde internet üzerinden başkalarının ürünlerini satarak komisyon kazanırsınız. Ürünleri pazarlarken kimse ile iletişim kurmanız gerekmez. Sadece size özel referanslı link üzerinden sosyal ağlarda ürünü tanıtarak bile para kazanabilirsiniz. Bu sektörde uzman bir isim Kadir Karapelit tarafından yazılan Kazanç Teknikleri(Tıkla İndir) eğitim setini incelemenizi tavsiye ederim. Eğitim setinde satış ortaklığı ile para kazanmak için yapılması gereken bütün işlemler resimli olarak aşama aşama anlatılmıştır.

İnternetten çalışmanın yüzlerce rahat yanı vardır bunlardan en önemlisi çalışma saatlerini kendiniz belirlersiniz. Patron derdi yok. Çalışma sistemleri tamamen yasal kazancınızı stopaj ve kdv sini ödüyor. Tamamen yasal tamamen güvenilir bir sektör. Sizde boşa zaman harcamak yerine internetten para kazanmaya başlayabilirsiniz. Özellikle eve hanımları ve öğrencilerin yapabileceği işler.

 

1 Comment

  • İnternetten para kazanmanın temeli makale yazmaktan geçer.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.