Ücretsiz Twitter Takipçi Arttırma Sistemleri

 Ücretsiz Twitter Takipçi Arttırma Sistemleri

Twitter Takipçisi

bedava-twitter-takipcisi-1Son dönemde herkesin dilinde olan twitter çılgınlığına değinmek istedim bu yazımda. Twitter takipçi arttırmak artık bu yazıyı okuyanlar için çok kolay. Son dönemlerde Google arama motorunun sosyal medyaya verdiği önem neredeyse diğer kurallara göre %40 oranında bir bölüm oldu sanırırım. Bu yüzden web site sahipleri, işletmeler ve ünlüler bile twitter sosyal ağına yönelmeye başladı. Facebook çok hızlı bir gelişme ile çok kısa sürede büyüdüğünü gördük. Fakat Twitter sosyal paylaşım sitesi de en az facebook kadar hızlı büyümeye devam ediyor.

Açıkçası önümüzdeki dönemlerde iki büyük sosyal paylaşım siteleri arasındaki rekabetin çok daha fazla artacağını hisseder gibiyim. Twitter’ın ilk etaplarda büyümesinde ki en önemli etken neredeyse bütün ülke başkanları, sanatçılar twitter kullanıyordu. Bir süre sonra bu twitter çılgınlığı facebook kullanıcılarına da bulaştı. Tabi ki bunu fark eden Google Twitter sitesine oldukça önem vermeye başladı. Bu yüzden bir çok internet girişimcisi arkadaşta Twitter sitesinin gücünden faydalanmak için web siteleri için bir twitter kullanıcı adı aldı.

Şimdi gelelim asıl sizin merakla beklediğiniz konuya.  Twitter sitesinde takipçisi fazla olan kişi olmak moda oldu. Günlük 50 tane takipçiyi ücretsiz olarak veren bir site paylaşmak istedim bende. Günde 50 adet ücretsiz twitter takipçisi kazanmak istiyorsanız buraya tıklayarak açılan web sitede giriş yap butonuna tıklayarak twitter hesabınıza giriş yapın. Günde 50 adet twitter takipçisi kazanırsınız. Bu sayede dört bin yada beş bin takipçiye ulaştığınızda hesabı 100 lira gibi bir rakama satabilirsiniz. Bu şekilde 3-4 aydır twitter hesabı satan arkadaşlar ciddi anlamda para kazanmış. İnternetten ek iş yapmak isteyenlere tavsiye edebileceğim en güncel yöntem bu diyebilirim. Sadece bu işi bile yaparak ayda 500 lira civarında para kazanmak hiçte zor değil. Hepinize bol kazançlar dilerim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.