Perşembe, Temmuz 29, 2021
Ana Sayfa İnternetten Para Kazanma Sınavları Geçtiniz, Ya Sonra?

Sınavları Geçtiniz, Ya Sonra?

Hayatınızı Yönlendirmede Sizinde Payınız Olsun!

sınavları-gectin-ya-sonra-1Sınavlara hazırlanan gençlerin halleri gerçekten de acınılacak durumda. Her sene binlerce kişi sınava giriyor, kimileri kazanıp istedikleri bölümü okurken kimileri ise ya mecburiyetten istemedikleri bir bölümü okuyor ya da ertesi yıl tekrar sınava girebilmek için bir senelerini daha harcayıp hayata bir sene daha gecikiyorlar. Hazırlık aşamasında çektikleri stres ve sıkıntı da yanlarına kar kalıyor.

Kazananlar kazanamayanlara göre tabiki de şanslı ve mutlu. Ancak gelecek yıllarda yaşayacakları sıkıntılarla kazandıktan sonraki mutluluğun ne kadar da geçici olduğunun kanıtı. Amaclarına ulaşmış olacaklar ancak ömürleri boyunca sabit bir maaşla geçimlerini sağlayacaklar, birikim yapamayacaklar, üstelik ‘keşke zamanında o kadar çok çalışmasaydım.’ diyerek pişmanlıklarını sık sık dile getirecekler. Hiç bir zaman geleceklerini garanti altına alacak kazanç sağlayamadıklarının farkına vardıklarında fazlasıyla üzülecekler. Yaptığı işten memnun olanlar da var tabiki de. Ama bunlar %10’luk kısımdan oluşan şanslı insanlar ya da babadan zengin olanlar.

Hayatınızdaki döngü:
Ygs-kazandın-4 yıl-mezuniyet-kpss-kazandın-iş (ömür boyu, sıkılsan da bırakamadığın, az kazansan bile razı gelmek zorunda olduğun, pişmanlıklarla geçirilen bir hayat)
Ygs-kazandın-4 yıl-mezuniyet-kpss-kazanamadın-iş (hiç alakanın olmadığı sevmediğin bir iş, boşa geçirilen geride kalan seneler, başkasının emrinde çalış, sen az kanan patronun ise çok kazanan olsun, sevdiklerine vakit ayıramama, emir kulluğu ve emeklilik sonucu sıfır birikim)

Size tavsiyem okumayın değil, okuyun tabiki de kendinizi geliştirin ama yeni fikirler, projeler üretip, yeni sistemleri kullanın. Kendi işinizin patronu olun, sevdiklerinize gereken vakti ayırın, asosyal bir hayat yerine sosyal aktiviteleriniz olsun, kimseden emir almayın, az stresle az zamanda çok iş yapın ve çok para kazanın.

Herkesin açıkça gördüğü gibi internet kullanımının yaygınlaşması ve neredeyse her evde en az bir bilgisayar olmasını fırsat bilerek günümüzde en çok kazandıran yöntem internetten para kazanma sistemiyle siz de evinizden ya da bulunduğunuz yerden hiç zorlanmadan sadece bir kaç saatinizi ayırarak dilediğiniz kadar çalışarak dilediğiniz kazancı elde edebileceğiniz kolay para kazanma sektörüne başlamanızı tavsiye ediyorum. Bu konuda hiç bilginiz olmayabilir. Ama gerekli bilgiyi edinemezsiniz diye de sakın para kazanmaktan vazgeçmeyin. Çünkü Kazanç Teknikleri Eğitim Seti (tıkla incele) size internetten para kazanma yollarını aşama aşama anlatıp gerekli bilgiyi verecek ve bu bilgilerinizi kullanarak para kazanmanıza yardımcı olacaktır.
Olmayacak diye bir şey yok, isteyin ve kazanın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Eklenenler

İPhone’da Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

İPhone’da ınstagram video indirme, iPhone kullanıcıların en merak ettiği sorulardan bir tanesidir. Bu sorunun bu kadar merak edilmesinin sebebi ise, İnstagram kullanıcılarının videoları telefona...

Markalaşmak İçin Sosyal Medya Kullanımı

Günümüz gereği yeni bir işe atıldıysak adını herkese duyurmak yani markalaşmak isteriz. Bu çok doğaldır. Markalaşmak kavramı aslında bir tanıtma yoludur. Bu yol sayesinde...

iPhone Etkin Değil Hatası ve Çözüm

Bir iphone' u fabrika varsayılan ayarlarına sıfırladıysanız ya da bir cihazı yeni olarak ayarlamak için geri yükledi iseniz, iphone' u yeniden kurarken bu "Etkinleştirme...

İPhone Durum Çubuğu Simgeleri

İphone; Apple’ın büyük bir hedef kitlesine hitap eden mobil cihazlarının markasıdır. Önemli bir kullanıcıya sahip olan İphone'un en büyük özelliği olan İPhone durum çubuğu;...