Cumartesi, Haziran 19, 2021
Ana Sayfa Genel 2013 Yılında İnternetten Para Kazanma Yolları

2013 Yılında İnternetten Para Kazanma Yolları

İnternetten para kazanmak istiyorsunuz fakat onlarca yazının arasında kayboluyor, istediğiniz cevabı bulamıyor musunuz? Cevabınız evet ise bu yazımı okumaya devam edin.

internetten-para-kazanma-yollari-2013İnsanlar boş vakitlerini paraya dönüştürebilmek için internet başında harcadıkları onca zamanı değerlendirip ek gelir elde etmek yani para kazanmak isterler. Bunun için de çeşitli arayışlara girerler. Yaptıkları araştırmalar sonucunda ise aradıkları sorunun cevabını bulamazlar veya bir yazıda X işinin çok para kazandıracağını okurlar daha sonra bir bakarlar başka bir yazı Y işinden daha fazla gelir elde edeceğini ve bu işi yapması gerektiğini tavsiye eder. Kişinin aklındaki sorunun cevabını bulmasını geçtim aklı iyice karışır ve ne tür bir yol izleyeceğini bilemez.

Bu yazımda sizlere 2013’te İnternetten Para Kazanma Yolları başlığı adı altında internetten para kazanma yollarına yönelik bazı yöntemler anlatacağım. İlk olarak sizlere anket doldurarak para kazanma yöntemini anlatmak istiyorum.
Anket doldurarak para kazanma: Her insanın zevki, beğenileri, moda anlayışı birbirinden farklı olduğu için şirketler neyi nasıl üreteceği konusunda bazen sıkıntı yaşarlar. Bu yüzden de insanların yoğun olarak bulunduğu internet ortamında insanlara anket doldurtmak isterler ve anket başına bir miktar para verirler. Burda sizin yapmanız gereken ise güvenilir anket şirketleriyle anlaşıp anket doldurmanız olacaktır. Zamanı geldiğinde paranızı alırsınız.

Afilliate marketing (satış ortaklığı) ile para kazanma: Bu sistem için bilgisayar ve internetinizin olması yeterlidir. Başkalarının ürünlerini pazarlayarak ürün başına %50’ye varan komisyonlar alabilirsiniz. Ne kadar çok Ürün sattınız o kadar çok para kazanırsınız. Üstelik tek bir ürünle sınırlı kalmadan istediğiniz kadar ürün sahibiyle anlaşıp kazandığınız komisyonlarla ürün sahibinden bile daha fazla para kazanabilirsiniz.

Blog yazarlığı yaparak para kazanma: Blog demek kişinin açtığı sitesinde hiç bir teknik bilgi gerektirmeden kendine özgü cümleleriyle ve düşünceleriyle yazdığı yazıdır. İnternetin çok kullanılması nedeniyle yazdığınız yazıları binlerce kişi okuyailir ve bu binlerce kişi sayesinde satış ortaklığı yaptığınız ğrğnleri satarak hiç ürün sahibi olmadan para kazanabilirsiniz.

Makale yazarak para kazanma: Yazı yazmayı çok seviyor, değişik konulara değinebiliyor ve bu işten para mı kazanmak istiyorsunuz? O halde bu iş tam da size göre. İnternet üzerinde milyonlarca site sahibi vardır ve sitelerinin güzel para kazandırabilmesi için sitelerine güncel olarak yazı girmeleri gerekmektedir. Bu yüzden de bu iş için para karşılığı makale yazarları tutup çalıştırmaktadırlar. Yazı yazmayı seven biriyseniz bu iş tam da size göre.

Google reklamarı ile para kazanma: Bir web siteniz var ve günlük olarak güzel ziyaretçi mi alıyorsunuz. O halde sitenize google reklemları koyarak ziyaretçilerin reklama tıklamaları başına güzel paralar kazanabilirsiniz.
Görüldüğü gibi 2012 yılının para kazandıran yöntemleri bu yıl da aynı görevi görmekte. Ben size bu yazımda kısaca bir kaç para kazanma yolundan bahsettim. Eğer aradığınız sorunun hala cevabını bulamadıysanız kazancteknikleri.net sitesindeki kategorileri inceleyerek bilgi edinebilir ve yeteneğinize uygun para kazanma yolunu seçebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Eklenenler

İPhone’da Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

İPhone’da ınstagram video indirme, iPhone kullanıcıların en merak ettiği sorulardan bir tanesidir. Bu sorunun bu kadar merak edilmesinin sebebi ise, İnstagram kullanıcılarının videoları telefona...

Markalaşmak İçin Sosyal Medya Kullanımı

Günümüz gereği yeni bir işe atıldıysak adını herkese duyurmak yani markalaşmak isteriz. Bu çok doğaldır. Markalaşmak kavramı aslında bir tanıtma yoludur. Bu yol sayesinde...

iPhone Etkin Değil Hatası ve Çözüm

Bir iphone' u fabrika varsayılan ayarlarına sıfırladıysanız ya da bir cihazı yeni olarak ayarlamak için geri yükledi iseniz, iphone' u yeniden kurarken bu "Etkinleştirme...

İPhone Durum Çubuğu Simgeleri

İphone; Apple’ın büyük bir hedef kitlesine hitap eden mobil cihazlarının markasıdır. Önemli bir kullanıcıya sahip olan İphone'un en büyük özelliği olan İPhone durum çubuğu;...