Pazar, Temmuz 25, 2021
Ana Sayfa Genel Para Kolay Mı Kazanılır?

Para Kolay Mı Kazanılır?

Para Kazanmak Kolay mı?

internetten-para-kazanma-1Şimdiye kadar ki yazılarımızda internetten para kazanma işinden hep kolay para kazanma diye bahsettik. Peki neden kolay para dediğimizi hiç düşündünüz mü?

Para hiç bir zaman kolay kazanılmaz. Mutlaka biraz olsa harcanan emek söz konusudur. Kolay yolda kazanılan paralar genelde yasa dışıdır. Örneğin hırsızlık gibi. Hırsızlıkta da bir çok kişinin emeği çalındığı için sonsuz sayıda beddua alırsınız. Ki zaten çaldığınız paranın keyfini çıkarmanız yakalanana kadardır. Sonrasında ise ‘Niye yaptım, keşke yapmasaydım.’ gibi Bir çok pişmanlık cümleleri kurarsınız.

Diğer bir emek harcamadan kazanılan para ise milli piyango, sayısal loto gibi şans oyunlarından kazanılan paradır. Kolay kazanılan hiç bir şeyin değeri bilinmediği gibi bu paranın da nasıl harcandığının farkına varmadan bir bakmışsınız çoktan bitmiştir bile. Şans oyunlarında milyonda hatta bazen milyonda bir ihtimalin gerçekleşmesi gerekir ki para size çıksın. Milyonda bir ihtimalin size çıkacağını düşünecek kadar şanslı olduğunuzu düşünüyorsanız bu durumda tabi ki de sık sık şans oyunlarını oynamalısınız.

Yukaridaki örneklerde de gördüğünüz gibi kolay yoldan kazanılan para ya yasa dışı ya da gerçekleşmesinin milyonda bir olduğu bir olasılıktır.

İnternetten kazanılan paraya da kolay yoldan para kazanma denmesinin sebebi günde sadece 1.5-2 saatinizi ayırarak para kazanıyor olmanızdan dolayıdır. Bu işte hem kendi işinizin patronusunuz hem de dilediğinizde tatil yapmak için kimseden izin istemden tatilinize çıkabiliyorsunuz. Yanlışlıkla yaptığınız bir hata yüzünden patronunuzdan sayısız azar yeme derdiniz de yok. Üstelik ne kadar çalışırsanız o kadar kazanıyorsunuz.

Gördüğünüz gibi internetten para kazanmaya yukarıdaki sebeplerden dolayı kolay para kazanma denmektedir. Sonuç olarak harcanan bir emek vardır ve size havadan para yağmaz. Daha önce de dediğim gibi ne kadar çalışırsanız o kadar kazanırsınız.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Eklenenler

İPhone’da Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

İPhone’da ınstagram video indirme, iPhone kullanıcıların en merak ettiği sorulardan bir tanesidir. Bu sorunun bu kadar merak edilmesinin sebebi ise, İnstagram kullanıcılarının videoları telefona...

Markalaşmak İçin Sosyal Medya Kullanımı

Günümüz gereği yeni bir işe atıldıysak adını herkese duyurmak yani markalaşmak isteriz. Bu çok doğaldır. Markalaşmak kavramı aslında bir tanıtma yoludur. Bu yol sayesinde...

iPhone Etkin Değil Hatası ve Çözüm

Bir iphone' u fabrika varsayılan ayarlarına sıfırladıysanız ya da bir cihazı yeni olarak ayarlamak için geri yükledi iseniz, iphone' u yeniden kurarken bu "Etkinleştirme...

İPhone Durum Çubuğu Simgeleri

İphone; Apple’ın büyük bir hedef kitlesine hitap eden mobil cihazlarının markasıdır. Önemli bir kullanıcıya sahip olan İphone'un en büyük özelliği olan İPhone durum çubuğu;...