Twitter İle İnternetten Para Kazanma

 Twitter İle İnternetten Para Kazanma

Sosyal Medya İle Para Kazanma

twitter-ile-para-kazanma-yollari-1Son zamanlarda kullanımı yaygınlaşan ve yaygınlaşmaya devam eden sosyal paylaşım ağı twitter, yaklaşık üç sene önce ABD’nini Kaliforniya eyaletinde kurulmuş bir sitedir. Twitter’da paylaşım sınırının 140 karakterle sınırlı olması nedeniyle İngilizce’de ‘minik kuş cıvıltısı’ anlamına gelen twitter adını vermişlerdir.

Twitter ile internetten para kazanma konusuna gelecek olursak son zamanlarda facebooktan sonra twitter kullanımı hızla armaktadır. Bu durumu gören firmalarsitelerinde yayınladıkları iş ilanlarını aynı zamanda twitterda da yayınlayarak daha fazla insana ulaşmayı hedeflemektedirler.

Her gün iki yüz ellinin üzerinde reklam veririldiği bir sistem olan twitterda çok basit bir işlemle tweetleyeceğiniz reklem metninden tıklama başına 0.15 $ a kadar kazanabilirsiniz. Aynı zamanda referans sistemi ile tavsiye edecek olduğunuz her kişiden ömür boyunca kazandığı paranın %20”sini alabilirsiniz. Bu sistem de follower/following unsurunun dengeli olması ve sizin en az 50 takipçinizin olmasını şart koşuyor. Ayrıca bu sisyem için orta derecede ingilizce bilginizin de olması gerekmektedir. Bloğunuz veya siteniz varsa bu sistem ile sitenize veya bloğunuza reklam alıp twitter ile internetten para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Görüldüğü gibi internetten para kazanmak ya da ek gelir sağlamak isteyen her insan her türlü amaçlarına ulaşabilir. Sadece gerekli olan orta derecedeki internet bilgilerinizin olması para kazanmanız için yeterli olacaktır. Oturduğunuz yerden günde bir kaç saatlik çalışmanızla hedeflediğinizin de ötesinde kazanç elde edeceksiniz. Hem rahat hem de sosyal bir hayatınız ve sevdiklerinizle geçirebileceğiniz bol zamanınız olacaktır.

Çalışan bir bireyseniz bile internetten para kazanma sektöründe artı bir gelir elde edebilirsiniz. Kendinize en uygun para kazanma yöntemini seçip para kazanmaya başlayabilirsiniz. İnternetten para kazanma ile ilgili ilgi alanınıza en uygun işi seçebilmeniz için sitemizdeki diğer yazılarımızı okumanızı tavsiye ederim. Şimdiden bol kazançlar dilerim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.