Evde Oturarak Para Kazanmak İster Miydiniz?

 Evde Oturarak Para Kazanmak İster Miydiniz?

Evden Para Kazanmak

internetten-para-kazanma-45İnternette gezinirken, evde ek iş imkanı, ya da “Evinizden para kazanmak ister misiniz?” gibi reklamlarla birçok kez karşılaşmışsınızdır. Peki nedir bu ilanların aslı? Özellikle evlendikten ve de çocuk yaptıktan sonra çalışmak, birçok kadın için bir hayal olmaktan öteye gidememiştir. Eşinizin kazandığı rakam, evinizi geçindirmek için yeterli olsa da para biriktirmeniz için yeterli olamayabilir. Bu durumda, evden yapabileceğiniz alternatif işler geliştirebilirsiniz. Peki neler yapabilirsiniz?

Eviniz iş hanlarına yakın bir konumdaysa, oradaki dükkanlara giderek anlaşabilir ve günlük öğle yemeklerini evinizde hazırlayıp götürebilirsiniz. Böylece, onlar hazır yerine ev yemeği yemiş olacak, siz de evinizden kazanç elde etmiş olacaksınız. Dükkan kirası, sigorta masrafları gibi işlemlerle uğraşmadan, evinizde, çocuklarınızın dizinin dibinde yapabileceğiniz en ideal ek gelir kaynaklarından birisi budur. Ancak diyelim ki, yemek yapmayı sevmiyorsunuz ve bu iş size eziyetten başka bir şey olarak görünmüyor. O zaman, evde nikah şekeri yapma yada mandal yaparak para kazanma gibi yöntemleri deneyebilirsiniz.

Evde nikah şekeri yaparak para kazanmak istiyorsanız, nikah şekeri yapan firmalarla anlaşarak, evinizden bu işi yürütebilirsiniz. Öyle küçük işler olduklarına bakmayın, eliniz alıştıkça bu işi öğrenecek, hızlanacak ve daha çok para kazanacaksınız. Ben böyle sıkıntıya gelemem, saatlerce oturarak nikah şekeri hazırlayamam diyorsanız, başka alternatifleri de deneyebilirsiniz. Facebook, birçoğuma bilgisayar ve klavye kullanmayı öğreten bir sosyal platform oldu. Birçoğumuz bilgisayarla, Facebook sayesinde tanıştık. Şimdi siz de, Facebook’un bu avantajını nakite çevirebilirsiniz. Nasıl mı? Bir blog sayfasında yazabilir ve yazılarını Facebook’ta yayınlayarak reklam yapabilirsiniz. Blog sayfanızdaki ziyaretçi akışı arttıkça blog sayfanız popülerlik kazanacak ve bu da para kazanmanızı sağlayacak.

Başlangıçta para kazanamayacağınız bu iş, doğru zaman geldiğinde, sizin için ciddi bir ek gelir imkanı haline gelecek. Üstelik bu iş, kendi işinizin patronu olmanızı da sağlıyor. Birilerine hesap vermeden, en önemlisi evinizde, çocuklarınızın yanında yapabileceğiniz bu işte önemli olan, kullanıcıların dikkatini çeken yazılar yazmak. Dilerseniz bebek bakımı, dilerseniz güzellik, ya da güncel konular hakkında yazabilirsiniz. Aslına bakarsanız, ne yazdığınız o kadar da önemli değil, önemli olan okuyucunun sitenizi tekrar ziyaret etmesini sağlayacak doğru ve akıcı yazılar yazmak.

1 Comment

  • Soner bey anket işinden sizin sayenizde mutfak masrafımı çıkarmaya başladım çok teşekkür ederim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.