Anket Doldurarak Para Kazanma Gerçek Mi?

İnternetten Para Kazanmak

internetten-anket-doldurarak-para-kazanma-gercek-mi-1Evet yanlış duymadınız anket doldurarak para kazanmak tamamen gerçek, eğer günde 1 saatiniz ayırırsanız sizde 1$ ile 75$ arasında para kazabilirsiniz. Günümüzde bir çok kişi sabahın köründe kalkıp işe gitmek yerine, tatlı uykusuna devam edip , dilediği saatte uyanıp yatağından hiç çıkmadan 75$’a kadar para kazanıyor.

Anket doldurarak kimler para kazanabilir ?
Ev hanımları , emekliler, öğrenciler ve tüm diğer meslek sahipleri anket doldurarak para kazanabilir. Artık anket doldurmakta bir meslek olarak görülüyor. Günde 1 saatini ayırabilen ve Google yada Facebook kullanabilen herkes para kazanabilir. Size gelen anket mailinde hangi konuda bir anket olduğunu o anket için kaç para kazanacağınızı görebiliyorsunuz. Eğer fiyatı yada konusu ilginizi çekmezse anket linkine tıklamadan maili silebilir ve sıradaki ankete geçebilirsiniz. Kimse sizi o anketi doldurmak için zorlamıyor ve kendi işinizi yapmanızın en güzel yerlerinden bi tanesi de bu.

Kim niçin para ödüyor ?
Bir çok marka , kurum ve kuruluş , hizmetlerini daha iyi satabilmek ve amaç olarak daha fazla para kazanabilmek için halkın yani sizlerin görüşlerine büyük önem veriyor. Her yıl bu görüşler için 41 milyar $ gibi ciddi rakamlar ödüyorlar. Böyle büyük bir pastadan neden sizde pay almayasınız ?

Mantıken düşünürsek , bir giyim firması yeni sezon ürünleri için tarz belirlemek istiyor ama daha çok satmak için halkın ne istediğini bilmek istiyor. Bunun içinde kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez mantığı ile büyük meblağda paraları anket şirketlerine ödüyor. Anket şirketleri ise tüm Türkiye’de il il gezip dolaşmak yerine bunu kendi siteleri üzerinden kullanıcılarına mail olarak atıyorlar. Soruları cevaplayan kullanıcılara ise normalde yol , yeme-içme yakıt gibi giderlere harcanması gereken parayı veriyorlar. Böylece kendileri de hiç uğraşmadan ve en hızlı şekilde anketlerini doldurtuyorlar. Hem onlar kazanıyor hem siz kazanıyorsunuz çünkü bu işi bedavaya yapmıyorsunuz. Anket başına aldığınız para yeterince tatmin edici oluyor.

Kitabı niçin almalıyım ?
Piyasada binlerce anket firması var. Genelde 15 günde bir ödeme yapıyorlar ve bazen bu süre daha da uzuyor. Emeğinizin karşılığını alamıyorsunuz. Anket doldur para kazan(Tıkla İndir) kitabında en güvenilir 250 anket şirketi listelenmiş ve bu sitelere nasıl üye olacağınızdan tutun gelen mailleri nasıl cevaplayacağınıza kadar her konu en ince detayına kadar anlatılıyor.

Soner Aksoy
1988 Yılında İstanbul'un Kadıköy ilçesinde doğdum. Son 15 yıldır internet sektörü ile yakından ilgiliyim. 6 Yıldır özel bir Bilişim şirketinde çalışmaktayım. Kalan vaktimi KazancTeknikleri.net okuyucularına ayırıyorum. :)