Zaman, Enerji ve Para Kaybını Engellemek İçin Sık Sık Kendine Sor

 Zaman, Enerji ve Para Kaybını Engellemek İçin Sık Sık Kendine Sor

İlk Hedef Para Kazanmak Olmasın!

para-kazanmak-ikinci-plan-olsun-1Başlıktaki soruyu hayatta kendinize kaç kez sordunuz? Aslında mantıklı olarak düşünebilen her bireyin en az 1 kez sorması gereken bir sordur. Aslında sorunun cevabı çok basit. “Şu anda yaptığım şey, ulaşmak istediğim amaçlara hizmet ediyor mu?” Bu soruyu kendinize sorun ve sonra edeceğiniz hareketleri gözlemleyin.

Hayatta her zaman çok çalışkanlar çok para kazanacak diye bir şart yok. Bunu çevrenizden de gözlemlemiş olabilirsiniz. Eğer bir örnek verecek olursak Microsoft şirketinin sahibi Bill Gates bu zamana kadar çalışanlarını hep tembel insanları seçmiştir. Nedenini de şöyle açıkladı. Tembel insanlar işini son dakikaya kadar yapmaz ve son dakika işe bir çözüm üretir. İşte zekilik kavramı benim içinde budur.

Bu konuyu internetten para kazanmak isteyenler için düşündüğümüzde sabırlı ve ısrarcı olmalarını tavsiye ederim. Öncelikle şunu söylemeliyim. İnternetten kolay para kazanmak diye bir iş yok. Yani bu başlığı gören insanlar genelde iş yapmadan internetten hesaplarına para yatacağını düşünen insanlar. Bu zihniyetten hemen kurtulmaları lazım. Hiç bir zaman kolay bir iş yoktur, her işin bir zorluğu var.

Genelde her işten çabuk sıkılanlar başarılı olduklarını görmüyorum. Eğer sadece bir sektör üzerinde yoğunlaşmış bir kişi ne zaman gördüysem gerçekten bilgi dolu bir kişi oluyor. Eğer sizde internetten para kazanma sektörüne giriş yapmak istiyorsanız. Öncelikle istikrarlı ve sabırlı davranacağınızdan emin olun. 

İstikrarlı bir şekilde tempoyu bozmadan çalışırsanız. Sabrettiğiniz günlerin acısını ileride çok daha fazla sizi tatmin eden paralar kazanırsınız. İnternetten boşa zaman harcamayı hemen bırakın. Sosyal ağlar vs. web sitelerinde boşa zaman harcamak yerine ileriye dönük yatırımlar yapmalısınız. Bu sektöre giriş yapmak isteyenlere “İnternetten Günde 100 TL Para Kazanma Yolları” yazımı okumalarını tavsiye ederim. Yazımda satış ortaklığı sistemi ile kimse ile yüz yüze kalmadan nasıl para kazanacağınızı detaylı bir şekilde anlatan eğitim setinden bahsettim. Şimdiden hepinize bol kazançlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.