Antalya İş İlanları

 Antalya İş İlanları

Antalya Ek İş İlanları

antalya-is-ilanlari-1Antalya’ya yerleşmeyi düşünüyorsunuz fakat ne iş yapabileceğiniz konusunda kararsızsınız. Turist açısından oldukça yoğun olan Antalya’da, para kazanma yollarını tahmin etmek çok da zor olmasa gerek. Eğer sermayeniz varsa, Antalya’da para kazanmak için bir eğlence merkezi açmayı düşünebilirsiniz. Onun yanı sıra, yine eğlence merkezleri, kafeler, restoranlarda çalışmak da burada para kazanmanız için ideal. Antalya iş ilanlarına bakmak için yerel gazetelere.

Peki, Antalya’da çalışmak için ne gerekiyor? Öncelikle, yaz aylarında oldukça kalabalık olan, özellikle turistlerin yoğun bir ilgi gösterdiği Antalya şehrinde çalışmak istiyorsanız, ya İngilizce ya da Rusça bilmeniz gerektiğini unutmayın. Rus turistlerin akın ettiği ülkemizin turizm merkezi Antalya’daki kafe, otel ve restoranlarda birçok çalışana ihtiyaç duyuluyor. Yabancı diliniz varsa, siz de onlardan biri olabilirsiniz, üstelik maaş imkanları da oldukça yüksek. Hem tatil yapmak hem de çalışmak istiyorsanız, ek iş olarak yine otellerde, kafelerde, restoranlarda ve çeşitli halka açık yerlerde part time olarak çalışmanız da mümkün.

Oteller açısından oldukça yoğun olan Antalya’da para kazanmak sandığınız kadar da zor olmayacak. Dilerseniz garson, animatör ya da otel görevlisi olarak çalışabileceğiniz gibi, turist rehberliği gibi iş olanaklarını da tercih edebilirsiniz. Antalya’ya yerleşmek gibi bir derdiniz olmayabilir, ancak burası özellikle yabancı dilini geliştirmek isteyen üniversite öğrencileri için ideal bir tatil yeri.

Hem çalışıp hem de para kazanmak isteyen üniversite öğrencilerine birçok iş imkanı sunuluyor. Ancak turizm sektörünün de uzaktan göründüğü gibi olmadığını bilmelisiniz. Özellikle yaz aylarında, otellerde tatil için yer bulmanın zor olduğu Antalya’da, çalışırken tatil yapmanız pek de mümkün olmayabilir. Ancak size uygun iş ilanlarından birini tercih edip yaz boyunca çalışabilir ve sonbahar aylarında hala sıcak bir iklimin hakim olduğu Antalya’da rahat bir tatil yapabilirsiniz. Antalya, native speaker yani anadili İngilizce olan turistlerle dolup taşarken, yaz aylarında İngilizce kursuna gitmenize gerek kalmayacak. Konuşarak dilinizi geliştirmek ve bunu yaparken de para kazanmak için şimdiden Antalya iş ilanlarına bakmaya başlayın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.