Satış Ortaklığı İle İnternetten Para Nasıl Kazanılır?

 Satış Ortaklığı İle İnternetten Para Nasıl Kazanılır?

İnternetten Para Kazanma Teknikleri

para-kazanmanin-kolay-yoluÖncelikle internetten para kazanmanın gerçek olup olmadığını sizlere anlatmak istiyorum. Hepimizin bildiği gibi internet son 3 yıldır inanılmaz derecede yaygınlaşmıştır. Sadece gençlerin değil her yaştan insanın orta seviyede bilgisayar tecrübesi mevcuttur. İnsanlar oyun oynamak, araştırma yapmak, sevdikleriyle görüşmek, sosyal ağlarda vakit geçirmek gibi nedenlerle internet başına geçip saatlerce vakit geçirmektedir. Ancak belli bir zaman sonra internette geçirilen zamanın boşa harcandığını düşünerek insanlar bu zamanı paraya çevirebilme yollarını araştırmaya başlamışlardır. Peki gerçekten internetten para kazanma diye bir şey var mıdır?

Günlük hayatta nasıl ki bir arz-talep ilişkisi varsa internet üzerinde de aynı ilişkiden bahsetmek mümkündür. Şöyle ki internet kullanımının artmasıyla ürün sahipleri ürünlerini internet üzerinden daha fazla alıcıya ulaştırabilmek için site açmıştır. Bu site de satacağı ürünün özelliklerini, kullanışını vs. çeşitli özelliklerini tanıtıp geri kalanını karşısındaki kişinin zevkine bırakıp ürünü almasını sağlamaya çalışmıştır. Durum böyle olunca da çalışan insanlara veya ev hanımlarına evlerinden çıkmadan alış veriş imkanı doğmuştur. Aynı zamanda da bu sistem bulunduğunuz yerin kilometrelerce uzağından bile beğendiğiniz ürünü almanız için olanak sağlamıştır. Hal böyle olunca da internet sitesi sahiplerine gün doğmuştur. Satış ortaklığı yani affilliate marketing sayesinde ürün sahiplerinin ürünlerinden belirli miktarlarda anlaşıp (%50 gibi) eskiden isimlendirildiği gibi komisyonculuk yapma fırsatı doğmuştur. Site sahiplerinin sitelerinde ürünü pazarlayıp sattıklarında anlaştıkları komisyonu alıp aylık 1000 TL’den fazla para kazanmaları mümkündür.

Satış ortaklığı sisteminde aklınızda şöyle bir soru işareti oluşmuş olabilir; ‘Tek bir üründen bana kalan komisyonla nasıl yüksek meblağlarda paralar kazanabilirim ki?” Bu konuda da size şunları söyleyebilirim: Satış ortaklığı sisteminde tek bir ürün değil birden fazla ürün sahibiyle anlaşıp ürünleri sitenizde pazarlayarak para kazanabilirsiniz. Bu yöntem de size ürün sahibinden de fazla para kazanma alternatifi sunacaktır.

Pazarlama konusunda kendinize güveniyorsanız ve ürün sahiplerinin ürünlerini tanıtıp satışını gerçekleştirebilirim diyorsanız internet ortamının en çok kazandıran sistemi satış ortaklığı tam da size göre bir iş. Yapmanız gereken tek şey sitenizde satış ortaklığı yaptığınız ürünü tanıtıp satılmasını sağlamanız. Sonrasında ise geriye sadece bir şey kalıyor; günü geldiğinde hesabınıza yüklenen paranızı dilediğiniz gibi harcamak.

3 Comments

  • Elinize sağlık güzel anlatım olmuş

  • web sitesi satın alıp satış ortaklığı yapmak istiyorum. ürünlerinin reklamını vereceğim şirketlerin isimlerini nerden öğrenicem. bana yardımcı olursanıs sevinirim

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.