Araba Alım Satımı Yaparak Para Kazanmak

 Araba Alım Satımı Yaparak Para Kazanmak

Beyin Fırtınası Yapalım

alim-satim-para-kazanma-1Araba alım satımı yaparak para kazanmak için elinizde ufakta olsa bir yatırımınız yada aracınız olması gerekir. Yıllardır var olan galericilere bir göz gezdirin. Uzun süre içerisinde ciddi anlamda bir yol kat ettiklerini göreceksiniz.

Bildiğimiz galericilik işini sanal ortama döktüğümüzde daha fazla para kazanma elbette mümkün. Örneğin bulunduğunuz ilin yada ilçenin ismi ile otomobil arandığında sizin Google arama motorunda 1. sırada olmanız bulunduğunuz yerdeki müşterilerin sizi görmeden geçmemelerine neden olur. Buda doğrudan sizin satış hacminizi arttıracaktır.

Galericilik işini sanal ortama dökerken bazı dikkat edilmesi gereken unsurlar vardır. Örneğin web sitenizin tasarımı sadece ve anlaşılabilir olması gibi. Bunun yanında web sitenizin hızı da önemli etkenlerden biridir. Bu tarz görsellikleri tamamladıktan sonra geriye kalan nokta sitenize ziyaretçi çekmektir. Sitenize ziyaretçi çekmek için yüzlerce reklam seçeneği vardır fakat en sağlıklı reklam yöntemi doğal arama sonuçlarıdır.

Doğal arama sonuçları olarak nitelendirdiğimiz kısım Google arama sonuçlarıdır. Günümüzde bireyler aradıkları her ne olursa olsun önce internete göz atıyor. Bildiğiniz gibi Google arama motoru Dünya devi bir şirkettir. Yıllardır kemikleşen bir alt yapı sayesinde neredeyse bütün Dünya Google arama motorunu kullanmaktadır.

Arama motoru optimizasyonu yani seo dediğimiz işlem ile anahtar kelimelerinizde ilk sayfada hatta ilk sırada çıkarak belirlediğiniz hedef kitleye ulaşabilirsiniz. Bu sayede kazançlarınızı katlamanız, daha fazla müşteri kitlesine ulaşmanız mümkün. 2009 Yılından bu yana internet kullanımı ülkemizde oldukça hızlı ilerliyor. Geçen yıl internetten dönen ticaret hacmi tam 6.5 Milyon TL olduğu açıklandı.

Ünlü iş adamlarının yaptıkları açıklamalarda 120 şubelerinden kazandıkları parayı sadece 1 eticaret sitesi ile kazandıklarını duyurdu. Sizde vakit kaybetmeden sanal ortamdaki yerinizi alın ve rakiplerinizden bir adım önde olun. Eğer bir web sitesi yaptırarak anahtar kelimelerinizde 1. sırada olmayı hedefliyorsanız, sitemizin iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

1 Comment

  • Galeri sitesi kurmak istiyorum yardımcı olur musunuz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.