Android İle Nasıl Para Kazanılır?

 Android İle Nasıl Para Kazanılır?

Android Çağımızın Programcılığı

android-ile-para-kazanma-1Evet bir çok kişinin merak ettiği konulardan biride bu olsa gerek. Android telefonlar son 1 yılda neredeyse herkesin eline düştü diyebiliriz. Bu sayede android programların kullanım sayısı apple kıyasla çok daha fazla duruma geldi.

Tabi ki bu sektörden para kazanma olanakları android kullanımı artması ile beraber arttı diyebiliriz. Örneğin bir fıkra uygulaması yaparak Google Play olarak adlandırdığımız android markete eklemeniz bile sizin geleceğe dönük güzel bir yatırım yaptığınızı gösterir. Çünkü rogramı kullanan kişi sayısı 1 milyona ulaştığında içine reklam ekleyerek sadece bu yöntem ile ciddi bir ek gelir sağlamanız mümkün.

Yukarıda behsettiğim yöntem android ile para kazanmak isteyenler için sadece 1 yöntemdir. Bunun dışındaki yöntemlerden biride android yazılım yapma kitabı alarak android bilginizi geliştirip şirketlere yada bireylere ufak çaplı android programlar yaparak da para kazanmak mümkün.

Bu bahsettiğimiz para kazanma yöntemlerini 1 yıl geçtikten sonra okuyor olursanız pişman olabilirsiniz. Çünkü 1 yıl içerisinde bu sektörde çalışmaya başlayan binlerce kişi göreceksiniz.

Yukarıdaki yöntemlerin dışında daha fazla para kazanmak için tavsiye edebileceğimiz 1 yöntem daha var. Kendinizi geliştirdiğiniz  de bir arkadaşlık yada chat uygulaması yaparak çok yüksek kullanıcı sayısına ulaştığınızda üyelikleri yılda 1 TL gibi cüzzi bir rakama sattığınızı bile düşünseniz 1 milyon x 1 TL olarak hesaplarsanız yılda 1 milyon tl para kazana bilirsiniz.

Neden olmasın? Ben hayatımda bu zamana kadar projeleri düşünmekle geçiriyordum fakat bu saatten sonra düşündüğüm projeyi hemen hayata geçiriyorum. Çünkü düşündüğüm projeleri hayata geçirmediğim de bir süre sonra projeyi başkasının yaptığını görmek beni çok üzdü.

Sizde internetten para kazanmak için bir adım atmalısınız. Artık eskilerdeki gibi maaşlı işte çalışarak rahat bir hayat yaşamak diye bir şey yok. Teknolojiye ayak uydurmayan hayatın her aşamasında bir adım geri kalır. Sizin düşünceleriniz bizim için önemli yorumlarınızı esirgemeyin. Herkese bol kazançlar dilerim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.