Pazar, Temmuz 25, 2021
Ana Sayfa Bilgi Arşivi Anahtar Teslim Web Sitesi Sadece 99 TL

Anahtar Teslim Web Sitesi Sadece 99 TL

web-site-acma-1Sitesi olmayan kalmasın diye yeni projemiz anahtar teslim web sitesi sadece 99 TL den kapış kapış gidiyor. Bu projemizden kazancteknikleri.net sitemizin takipçileri de yararlanması için bir duyuru yapmak istedik.

Web Sitesinin Faydaları

Günümüzde en çok ticaretin döndüğü alan internet olduğudan haberiniz var mıydı? 2012 yılı içerisinde internetten dönen e-ticaret hacmi 4 milyar $ olarak resmi açıklama yapıldı. Bazı iş adamlarının açıklamarı ise bu duruma şöyle oldu. “Yemek sektöründe en işlek caddelerde 12 adet şubem olmasına rağmen, E-ticareti deneme kararı aldım ve tam 1 ay içerisinde 12 dükkanımın yaptığı ciroyu sadece 1 internet sitesi geçti.” Açıklamasında bulundu.

Hazır Web Site Paketlerimizin İçeriği

Anahtar teslim web siteniz 1 gün içerisinde size teslim edilir. Sitenizin 1 yıllık ücreti sadece 99 TL dir. Ekstra bir ücret talep edilmez. İstediğiniz renklerde istediğiniz görünüm verilir. Sitelerinizi size verilecek olan yönetim panelinden her istediğiniz bölümünü değiştirebilirsiniz.

– 1 Yıllık Hosting
– 1 Yıllık Alan Adı
– Ücretsiz Logo Tasarımı
– Ücretsiz Kurulum
– Ücretsiz Keyfinize Özel Tasarım
– Siteyi İstediğiniz Gibi Düzenleyebileceğiniz Yönetim Paneli
Hepsi yıllık sadece 99 TL 1 Yılın sonunda eğer devam etmek isterseniz 99 TL daha ödeme yapmanız gerekir. Eğer devam etmek istemezseniz herhangi bir zorunluluk yoktur.

 Web Sitenize Özel Arama Motoru Optimizasyonu
Arama motoru optimizasyonu bir çok web tasarımcının dikkat etmediği en önemli unsurlardan biridir. Kısaca anlatmak gerekirse Google’da sizin istediğiniz kelimelerde ilk sayfada çıkmanızı sağlayan sistemin genel ismi arama motoru optimizasyonudur. Sitenizin alt yapı optimizasyonu olduğunda çok rekabeti olmayan ara kelimelerde yükselmeniz çok kolay. Anahtar teslim web site paketini alan arkadaşlara arama motorlarında üst sıralara nasıl çıkacaklarının eğitimini veren 69 TL değerindeki eğitim kitabı ücretsiz olarak verilmektedir.

Sizde internetten boşa zaman harcamak yerine web sitenize içerik ekleyerek internetten para kazanmak için bir adım atın. Sosyal medyalarda harcadığınız zamanın sadece ufak bir kısmını web siteniz ile ilgilenerek geçirdiğinizde geleceğe dair çok güzel bir yatırım yapmış olacaksınız. Sitenize içerik girdikçe ziyaretçi sayılarınız artar ve sitenizde reklam alanlarını kiraya verebilirsiniz.

Yada kurumsal bir şirket iseniz müşterilerinize profesyonel olarak çalıştığınızı web siteniz ile kanıtlayabilirsiniz. Sizde bir web site sahibi olmak için sitemizin iletişim sayfasından bizimle iletişim kurabilirsiniz. İletişim formunda numaranızı bırakırsanız çok daha hızlı iletişime geçilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Eklenenler

İPhone’da Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

İPhone’da ınstagram video indirme, iPhone kullanıcıların en merak ettiği sorulardan bir tanesidir. Bu sorunun bu kadar merak edilmesinin sebebi ise, İnstagram kullanıcılarının videoları telefona...

Markalaşmak İçin Sosyal Medya Kullanımı

Günümüz gereği yeni bir işe atıldıysak adını herkese duyurmak yani markalaşmak isteriz. Bu çok doğaldır. Markalaşmak kavramı aslında bir tanıtma yoludur. Bu yol sayesinde...

iPhone Etkin Değil Hatası ve Çözüm

Bir iphone' u fabrika varsayılan ayarlarına sıfırladıysanız ya da bir cihazı yeni olarak ayarlamak için geri yükledi iseniz, iphone' u yeniden kurarken bu "Etkinleştirme...

İPhone Durum Çubuğu Simgeleri

İphone; Apple’ın büyük bir hedef kitlesine hitap eden mobil cihazlarının markasıdır. Önemli bir kullanıcıya sahip olan İphone'un en büyük özelliği olan İPhone durum çubuğu;...