Pazar, Temmuz 25, 2021
Ana Sayfa İnternetten Para Kazanma İnternetten Para Kazanmaya Nasıl Başlanır?

İnternetten Para Kazanmaya Nasıl Başlanır?

internetten-nasil-para-kazanilir-3İnternetten para kazanma sektörü hakkında merak edilen ve sorulan soruların cevaplarını bu yazıda bulabilirsiniz. Merak ettiğiniz her sorunun cevabını bulacağınız bir yazı olacağından gözünüze biraz uzun gelebilir. Vaktiniz varsa sonuna kadar okuyun, yoksa daha sonra tekrar okuyabilirsiniz.

a) İnternetten kimler para kazanabilir?
İlk başlarda internetten para kazanmak herkesin yapabileceği kolay bir iş gibi görünürken Kazanç Teknikleri eğitiminin verildiği sürece bu işi herkesin yapamayacağını gördüm. Eğer siz dosya indirmeyi, facebook’tan hasap açmayı bilmiyor ve interneti karmaşık bir kavram olarak görüyorsanız bu işe girişmemelisiniz.

b) Diplomaya gerek var mıdır?
İlkokulu bile doğru dürüst bitirmemiş ama zamanla kendini geliştirmiş olan inanılmaz bilgili ve kültürlü insanlar olmakla birlikte üniversite mezunu olup da henüz hiç bir şey bilmeyen insanlar da var. Bu nedenle diploma kesinlikle kişinin zeka kapasitesinin göstergesi değildir. İnternetten para kazanmak isteyen bir kişinin bu işe elinin yatkın olduğuna inanması ve internet terimlerini kolayca öğreniyor ve anlıyor olması gerekmektedir.

c) İnternetten kesin para kazanılır mı?
Kazanç Teknikleri ürününü alacak olanların genellikle en çok merak ettikleri ve sordukları soru bu. Şöyle düşünmelisiniz: Kazanç Teknikleri Eğitim Seti’ni sadece okumak size para kazandırmaz. Ama okuduklarınızı ve Kazanç Teknikleri’nin içerisindeki taktikleri göz önünde bulundurarak uygularsanız kesin para kazanırsınız.

Sonuç olarak, internetten kesin para kazanılır! Siz kendiniz çalışmıyor ve kazanamıyorsanız internetten para kazanan binlerce kişiyi yok sayıp da ‘İnternetten para kazanılmıyor.‘ derseniz bu sadece kendi beceriksizliğinizi örtmeye çalışıyorsunuz anlamına gelir.

d) İnternetten ne kadar para kazanılır?
Bu kişiden kişiye değişen bir kavramdır. Günümüzde 15-16 yaşlarında olan çocuk sayılabilecek insanlar bile memur maaşının çok üstünde para kazanmaktadır. İnternetten çok para kazanmak isteyenler kendilerini öncelikle şu sorulara cevap bularak kendilerini geliştirmelidir:
– İnternetten para kazanma işini ne derece ciddiye alıyorsunuz?
– Kendinizi bu işte geliştirmek için neler yapıyorsunuz?
– İnternetteki gelişmelere ne kadar vakit ayırıyorsunuz?
– İnternetten para kazanmak için hangi yolları izliyorsunuz?

Bir ay boyunca bilgisayarını hiç açmadan ay sonunda 4000 ile 5000 TL ödeme alacak insanlar fazlasıyla mevcut. Kadir Karapelit de bu insanlardan biri. Zamanında sıfırdan başlayarak fazlasıyla emek harcayıp artık emeklerinin karşılığını almaktadır. Kazanç Teknikleri Eğitim Seti ile de internetten para kazanmanın yollarını sizlerle paylaşmaktadır.

e) İnternette kaç grup para kazan vardır?
İlk olarak, internetten para kazananlar: Bu insanlar internetten para kazanma işini oldukça ciddiye alarak hatalarını tecrübe sayıp emin adımlarla ilerleyen internetten gerçekten para kazanan kişilerdir.
İkincisi, internetten başkalarına para kazandıranlar: Facebook’ta saatlerce boşa zaman harcayanlar, çeşitli sitelere girerek alış veriş yapan insanlardır. Bu insanlar internetten para kazanılacağına inanmaz ve bunun için hiç çaba harcamazlar.
Üçüncüsü ise, internetten para kazandığını sanan ancak kazanamayan insanlar: İnternette anlamsız işlerde boşuna zaman harcayarak ay sonunda 10 $ kazanan insanlardır. Aslında emeklerinin karşılığını alamamakla birlikte boşuna zaman harcayarak para kazandıklarını zannederler.

f) İnternetten hangi işler para kazandırmaz?
Güvenilir olmayan anket şirketleriyle çalışanlar emeklerinin karşılığını alamaz, yani internetten para kazanamaz.
Reklam izlemek, surf yapmak, tıklayarak kazanmak, izleyerek kazanmak gibi yöntemler size sadece aylık 5 TL gibi gülünç bir rakam kazandırır. Bu yöntemler sadece karşınızdaki kişiye para kazandırır.

İnternetten sermayesiz para kazanılır mı?
İnternetten hiç sermaye ortaya koymadan para kazanabilirsiniz. Kazanç Teknikleri Eğitim Seti’nde bu durum ayrıntılı bir şekilde açıklanmaktadır. Kazanç Teknikleri ile internetten kazanç elde etmek için aşağıdaki yolları izleyebilirsiniz:

Para kazanmak için internette yapmak istediğiniz işi belirlemelisiniz.
Seçtiğiniz işe uygun plan ve projeler oluşturacaksınız. Bu da ayrıntılı olarak Kazanç Teknikleri Eğitim Seti’nde anlatılmaktadır.

– Bu plan ve projelerle işinizi ve kendinizi geliştireceksiniz.
– Zaman geçtikçe ve emek harcadıkça para kazanmaya başlayacaksınız.
– Zamanla kazandığınız para miktarında artış olacak.
– Belli bir zaman sonra bu iş, siz hiç çalışmasanız bile size para kazandırmaya devam edecek.
– Daha sonra yeni bir iş üzerinde odaklanıp geliştirerek o işi de düzenli gelir getirecek bir hale getirebilirsiniz.
– Bu süreçlerde kuruş bile harcamayabilir aynı zamanda da kendi tercihinize bağlı olarak para harcayarak da daha çabuk kazanç elde edebileceksiniz.

h) Hiç Çalışmadan para kazanılabilir mi?
Tabi ki de kazanılır. Ancak bu seviyeye gelene kadar emek harcamalısınız. Sonrasında ise size sadece kazançlarınızı kontrol etmek kalır.

ı) Hangi yöntemler internetten çok para kazandırır?
Türkçe ve yabancı sitelerden satış ortaklığı yapmak, blog yazarlığı, site yapıp satışa sunma, domain alıp satmak, kendi yaptığınız işi markalaştırarak çok para kazanabilirsiniz. Bu yöntemlerden en çok kazandıran ise ilk maddedeki Türkçe ve yabancı sitelerden satış ortaklığı yapmaktır.

i) Satış ortaklığı nedir?
Ürün sahiplerinin ürünlerini satabilmeleri için başkalarıyla anlaşıp karşılığında ciddi miktarlarda komisyon vermeleridir. Bu internette para kazandıran en mükemmel yöntemdir. Çünkü ne bir sorumluluk ne de bir risk söz konusu değildir. Kimse kimseyle muhattap olmadan zamanı geldiğinde ödemelerin alındığı bir yöntemdir.

j) İspat olarak kazanç kanıtı görmek mümkün müdür?
İnsanların inanmakta ve güvenmekte zorluk çektikleri konulardan biri olduğu için doğal olarak ispat görmek istiyorlar. www.internettenkazancteknikleri.net‘daki kazanç kanıtlarını inceleyebilirsiniz. Aşağıda ki resimde kazanç kanıtlarından birinin ekran görüntüsü mevcut.

internetten-para-kazanma-yolu-1

k) Kazandığım paranın ödemesini ne zaman alırım ve bu konuda sorun yaşar mıyım?
Kazandığınız paranın ödemesini genellikle 15 günde bir alırsınız ve ödeme banka hesabınıza yatar. Hiç bir şekilde sorun yaşamazsınız. Çünkü satış ortaklığı sitesi zamanı geldiğinde ürün sahibine ve satıcıya kazandıkları parayı gönderir.

l) Vergi ya da stopaj kesintisi olur mu? Bu iş yasal mıdır?
Bu iş tamamen yasaldır. Vergi ve stopaj da satış ortaklığını yapan site tarafından kazancınızdan belli bir miktarın otomatik olarak kesilmesiyle ödenir. Sizinle hiç bir alakası yoktur. Yani elinize geçen para net tutardır.

m) Ücretsiz web sitesi ile para kazanabilir miyim?
Evet, kazanabilirsiniz. Ücretsiz bir blog açarak internetten para kazanmaya başlayabilirsiniz.

n) Ücretli bir eğitime katılmak zorunda mıyım?
Tabi ki de değilsiniz. Kendi uğraşlarınız, araştırmalarınız ve deneme-yanılma yolları ile tecrübe sahibi olup bu süreçten sonra para kazanabilirsiniz.

o) Ücretli eğitimin faydaları nelerdir?
Uzun yıllar boyunca uğraşıp araştırdığınız bilgileri bu eğitim sayesinde hazır olarak elde edersiniz. Fazla vakit harcamadan hemen para kazanmaya başlarsınız.

ö) Önerilen ücretli eğitimler nelerdir?
Şu anda piyasada bulunan Kazanç Teknikleri Eğitim Seti(Tıkla İndir)‘ni önermekteyim. Çünkü internetten para kazanmayı en dipten zirveye kadar anlatan bir eğitimdir. İnternetten para kazanmayla ilgili merak edilen her sorunun cevabını bulabilir ve adım adım para kazanma yollarını kısa bir süre içinde öğrenip kazanmaya başlayabilirsiniz.

p) Şimdi ne yapmam gerekiyor?
Öncelikle karar vermeniz gereken konu şu olmalı; ücretsiz eğitimle kendi araştırmalarım sonucunda uzun süre sonra sonra mı para kazanacağım yoksa ücretli eğitimle kısa sürede para kazanma yollarının ipuçlarını öğrenip hemen mi para kazanmaya başlayacaksınız.

Eğer ücretli eğitimle hemen para kazanmak istiyorsanız (ö) maddesindeki öneriyi göz önünde bulundurmalısınız.
Ücretsiz eğitimle uzun araştırmalar sonucunda para kazanmaya başlamak istiyorsanız (ı) maddesindeki yöntemlerden birini seçip araştırmaya başlamalısınız.
Bu soru ve cevaplardan başka bir sorunuz olursa yorum yazarak sorunuzun cevabını bulabilirsiniz. Şimdiden hepinize bol kazançlar dilerim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Eklenenler

İPhone’da Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

İPhone’da ınstagram video indirme, iPhone kullanıcıların en merak ettiği sorulardan bir tanesidir. Bu sorunun bu kadar merak edilmesinin sebebi ise, İnstagram kullanıcılarının videoları telefona...

Markalaşmak İçin Sosyal Medya Kullanımı

Günümüz gereği yeni bir işe atıldıysak adını herkese duyurmak yani markalaşmak isteriz. Bu çok doğaldır. Markalaşmak kavramı aslında bir tanıtma yoludur. Bu yol sayesinde...

iPhone Etkin Değil Hatası ve Çözüm

Bir iphone' u fabrika varsayılan ayarlarına sıfırladıysanız ya da bir cihazı yeni olarak ayarlamak için geri yükledi iseniz, iphone' u yeniden kurarken bu "Etkinleştirme...

İPhone Durum Çubuğu Simgeleri

İphone; Apple’ın büyük bir hedef kitlesine hitap eden mobil cihazlarının markasıdır. Önemli bir kullanıcıya sahip olan İphone'un en büyük özelliği olan İPhone durum çubuğu;...