Pazar, Ağustos 1, 2021
Ana Sayfa Bilgi Arşivi Facebook’u Kullanarak İnternetten Para Kazanmanın

Facebook’u Kullanarak İnternetten Para Kazanmanın

Facebook’u Kullanarak İnternetten Para Kazanmanın Yolu

facebook ile para kazanma
facebook ile para kazanma

Günlük hayatta iş imkanı bulmak artık eskiye göre çok kolaylaşmıştır. İnternette herkes gibi sizde sörf yapıyorsanız bu gezintinizi para kazanmaya çevirebilirsiniz. İnternetten kolay yoldan para kazanmayı sitemizde her kategoride bulmanız mümkündür. Bu yazımızda sizlere sosyal paylaşım platformu olan Facebook üzerinden para kazanmak üzerine değineceğiz. Facebook sosyal paylaşım sitelerinin başını çeken bir site olduğunu sizlerde biliyorsunuz. Buradan para kazanmak hem kolay olacak hem de iyi paralar kazanabileceksiniz. Ayağınıza kadar gelen bu işi geri çevirmenizi öneriyoruz. Çünkü böylesi iş kaçırılmayacak bir fırsattır. Günde yarım saatinizi ayırarak Facebook üzerinden inanamayacağınız rakamlar kazanabilirsiniz. Sizlere Facebook’u tanıtarak yazımıza başlıyoruz. Şimdi sizlere bunu açıklamaya çalışacağız.

 

Facebook Nedir ve Nasıl İşler?

Facebook bir sosyal paylaşım sitesidir. Her kullanıcının ücretsiz olarak üye olduğu ve arkadaş edindiği bir ortamdır. Burada yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Ayrıca reel hayatınızdaki arkadaşlarınızı da burada bulabilirsiniz. Çünkü bu sistem o kadar duyulmuş bir sistemdir ki neredeyse artık her bireyin bir Facebook hesabı bulunuyor. Eskiden telefon numarası, adresin yerini şimdilerde Facebook almış durumdadır. Yeni doğan bebeklerin bile artık bir Facebook hesabı bulunmaktadır günümüzde. Çünkü vatandaşlar Facebook’u artık benimsemiş ve bir ilgi alanı olarak görmektedirler. Facebook’u milyonlarca insan kullanmaktadır. Bunun için Facebook artık bir para makinesı olarak görünüyor. Burada reklam verdiğinizi düşünürsek bütün dünyaya reklamlarınız tanıtılacak ve kısa sürede mükemmel paralar kazanacaksınız. Bunun için Facebook paraların aktığı böyle bir paylaşım alanıdır.

 

Para Kazanma Sistemi Nasıl İşliyor?

         Para kazanmak için öncelikle aktif bir kullanıcı olmanız gerekiyor. Eğer grubunuz varsa veya fan page (hayran sayfası) mevcutsa daha çok kazanacaksınız. Şimsi sizlere birkaç yöntemden bahsetmek istiyoruz.

 

Satışa Ortak Olarak Para Kazanma Yöntemi

        Facebook içerisinde milyonlarca kullanıcı bulundurduğu için  aslında ideal bir para kazanma yeridir. Burayı biz kısaca Pazar yeri olarak  nitelendirebiliriz. Öncelikle profilinizi aktif tutmanız gerekecek. Çünkü ne kadar aktif olursanız o kadar iyi iş çıkartmış olacaksınız. Profilinizde linklerinizi paylaşarak işleme koyuluyorsunuz. Bu linkler tanıtacağınız ürünlerin linkleri olacaktır. Ne kadar ürün paylaşırsanız sizin için o kadar iyi olacaktır. Eğer sizin paylaşıtığınız linklerde satış olursa siz bu üründen komisyon alacaksınız. Eğer bu ürünün satılması için tanıtım yazıları yazıp paylaşım yaparsanız hem bu ürünün daha çok satılmasını sağlayacak hem de komisyonlardan daha çok para kazanacaksınız. Yaptığınız bu işlemlerle internetten para kazanma sistemini girmiş ve para kazanacağınızı göstermiş oluyorsunuz. Reklam vermeniz halinde bir sürü gelir elde edeceksiniz.

Verdiğiniz reklam Türkiye değil bütün dünyada yayınlanacak, sadece Türkiye ile sınırlı kalmayacaktır. Böylelikle birçok ürünün satılmasını sağlayacak ve kısa yoldan ceplerinizi kolaylıkla dolduracaksınız. Bu iş size yalan gelebiliyor olabilir ancak bu yöntemlerin çoğu denenmiş ve ispatlı yöntemlerdir. Bu işe girmeden bunu anlamanız kolay değildir. Sizlerde kazanmaya başlayınca o zaman bize hak verecek ve bir teşekkürü borç bileceksiniz. Reklam sistemini kullanmanız ve satış ortağı olarak çalışmanızda büyük yarar vardır. Sizlere şiddetle tavsiye ettiğimiz bir alandır. Hemen başlayın ve hemen para kazanma yolunda ilk adımı atın. Sizlere bir örnek vermek istiyoruz. GooMass şirketinde editörlük  yapan kişiler yaklaşık olarak 3 ayda Türk parasıyla 37 milyar para kazanmaktadırlar. Bu kazançları sizlere anlattığımız yöntemle ulaşıyorlar. Siz neden bu kadar para kazanmayasınız ki? Ayrıca bu kazançlar yalan kazançlar değildir. Hepsi kanıtlı ve ispat edilen kazançlardandır. Videoları izleyerek bu kazançların gerçek olduğuna kanaat getirebilirsiniz.

 

Facebook’un Özel Reklam Paketleri

Facebook’ta yayıncıda olabiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken işlemler ise öncelikle yayıncı olarak bir hesap açmanız gerekiyor. Ödemeler için Paypal hesabınıza ihtiyaç duyacaksınız. Çünkü ödemeler sadece Paypal’a yapılmaktadır. Ancak boş yere üzülmeyin. Çünkü Paypal hesabınıza yatan parayı dakikalar içerisinde hesabınıza aktarabilmeniz mümkündür. Daha sonra profilinize girerek sizlere verilen kodları alabilirsiniz. Ancak bu kodları almak için birtakım bilgiler girmeniz gerekiyor. Bu kodu almak için link, uygulama ismi gibi bilgileri tam olarak doldurmanız gerekiyor. Böylelikle Facebook reklamlarını kontrol edebiliyor. Ödeme için bir üst limit belirlenmiş durumdadır. Eğer kazancınız bu limite ulaşmışsa hemen ödemeniz anında Paypal hesabınıza yatırılıyor. Bu konuda hiçbir korkunuz olmasın. Çünkü Facebook gibi bir dünya devinin sizi dolandıracağını düşünmüyorsunuzdur umarım.  Facebook’ta bu yolla da kolayca para kazanmanız mümkündür. Bu hizmet aslında Google Adsense hizmetine çok benziyor. Ancak işin güzel yanı ise Facebook gibi bir sosyal paylaşım platformunda milyonlarca insan saatlerini geçiriyor. Sürekli kontrol edilen ve dikkati çeken bir sistemdir.

 

Profil Eklenti Alanı

facebook ile para kazanma 2
facebook ile para kazanma 2

Bu hizmeti kullanmak için bir adet Facebook hesabınızın bulunması gerekiyor. Daha sonra profilinizi oluşturduysanız profilinize bir tane eklenti reklamı yerleştiriyorsunuz. Bu reklam Facebook Yönetimi tarafından onay aldıktan sonra yayına geçiyor ve profilinizde reklam yayınlanmaya başlıyor. Bu reklamın amacı sizin arkadaşlarınız tarafında görülmesi ve dikkat çekmesi için hazırlanmıştır. Uzun lafın kısası ne kadar arkadaşınız varsa ne kadar aktifseniz o kadar çok kazanırsınız. Bu reklamların devreye girmesiyle Facebook üzerinden sizde para kazanmaya başladınız demektir.

Facebook’un çok kazandıracağını anlamış olmanız gerekiyor. Bunun sizlere açıklayacak olursak Facebook sadece ülkemizde milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Bunu bir de dünya genelinde düşünmenizi istiyoruz? Milyonlarca kişi saatlerini bu paylaşım sitesine ayırmaktadır. Reklamlarınız birkaç yüz kişiyle sınırlı kalmayacak ve aktif milyonlarca kitlenin bulunduğu Facebook gibi dev bir paylaşım sitesinin kullanıcıları arasında yayılacaktır.

Ne kadar güzel değil mi? Facebook hem vakit geçireceksiniz hem de para kazanacaksınız. Siz bu işten para kazanacağınızı söyleyince yakın çevreniz başta olmak üzere arkadaşlarınız sizinle dalga geçecektir. Ama hiçbiri bilmeyecektir ki bu işle yakında hepsinin ağzını açık bırakacaksınız. Sonra size nasıl yaptığınızı ve kendilerinin de bu işe gireceklerini göreceksiniz. Aslında sizlerden fazla istediğimiz bir şey yok. Yapacağınız işler gerçekten çok basit olacaktır. Elinizde bulunan Facebook profilinizi arkadaşlarınızla doldurmak ve reklamları görmesi için milyonlarca büyüklükte bir kitleye hitap etmeniz gerekiyor. Bu ise zor olan bir şey değil. Aktif olun herkesin durumunu beğenin ve milleti duvarınıza gelmesi için teşvik edin. Herkesle irtibat içerisinde olun ve sıcaklığınızı sohbetinizi esirgemeyin. Her gün istikrarlı olarak bu paylaşım sitesini takip edin en azından günde birkaç yazı atarak profilinizi güncelleyin ve aktif tutun. Daha sonra bu işin ne kadar değer bir iş olduğunu sıcak paralara dokununca anlayacaksınız. Tanıtım yaparken tanıttığınız ürün hakkında bilgi sahibi olmanız sizin işinize yarayacaktır. Çünkü bu ürün hakkında yeteri kadar bilgi sahibi iseniz bu ürünün bütün detaylarını açıklayabilir ve daha çok satılmasını sağlayabilirsiniz. Ne kadar çok satılırsa o kadar çok kazancınız olacaktır bunu bilmenizi isteriz. Ürünler birbirinden farklı sürekli değişen ürünler olabilir. Bunun için ürünler hakkında kısa zaman içerisinde bilgi sahibi olun ve ilk siz tanıtın çok para kazanın. Komisyon almak ve internetten böyle kısa yoldan para kazanmak çok hoşunuza gidecek ve gelirinizi neredeyse buradan karşılayacak anlara denk geleceksiniz.  Facebook’u kullanarak para kazanmak için bu konu hakkında detaylı bir rehber olan goomass eğitim kiti hakkındaki yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Eklenenler

İPhone’da Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

İPhone’da ınstagram video indirme, iPhone kullanıcıların en merak ettiği sorulardan bir tanesidir. Bu sorunun bu kadar merak edilmesinin sebebi ise, İnstagram kullanıcılarının videoları telefona...

Markalaşmak İçin Sosyal Medya Kullanımı

Günümüz gereği yeni bir işe atıldıysak adını herkese duyurmak yani markalaşmak isteriz. Bu çok doğaldır. Markalaşmak kavramı aslında bir tanıtma yoludur. Bu yol sayesinde...

iPhone Etkin Değil Hatası ve Çözüm

Bir iphone' u fabrika varsayılan ayarlarına sıfırladıysanız ya da bir cihazı yeni olarak ayarlamak için geri yükledi iseniz, iphone' u yeniden kurarken bu "Etkinleştirme...

İPhone Durum Çubuğu Simgeleri

İphone; Apple’ın büyük bir hedef kitlesine hitap eden mobil cihazlarının markasıdır. Önemli bir kullanıcıya sahip olan İphone'un en büyük özelliği olan İPhone durum çubuğu;...