İnternetten Para Kazanmak İstiyorum Diyorsanız!

 İnternetten Para Kazanmak İstiyorum Diyorsanız!

internetten-para-kazanmak-istiyorum-1Bildiğiniz gibi 3 yıla yakın süredir sizlere internetten para kazanmanın yolları hakkında kapsamlı bilgiler veriyoruz. Her gün sitemizin iletişim sayfasından yüzlerce soru geliyor. Soruları toplu bir yazıda cevaplandırmam gerektiğini düşünerek bu yazıyı yazma kararı aldım.

Öncelikle bana network marketing hakkındaki görüşlerimi soranlar için pek network marketing yapmayı seven bir kişi olduğumu söyleyemem. Çünkü network marketing işinde üye kayıt ederek para kazanırsınız. Kayıt ettiğiniz her üye sisteme para yatırır ve sistem bu paraların sadece ufak bir kısmını verir. Yani kısacası insanlara boş vaatler sunarak kimseyi kandırmanın gereği yok. Benim görüşlerim network marketing sektörüne bu şekilde. Bu yüzden benim için e-ticaret yapmak her zaman daha iyi bir seçenektir.

kimler-internetten-para-kazanir-1

Her gün internetten boş yere vakit kaybetmek yerine günde sadece 1 saat anket doldurarak her ay 1000 lira para kazanabilirsiniz. Anket doldurarak doldurduğunuz anket başına 40 ile 80 lira arasında para kazanırsınız. Doldurduğunuz anketlerin ücretleri 15 günde 1 kez banka hesabınıza yatmaktadır. Anket doldurarak para kazanmak isteyenlerin en çok dikkat etmesin gereken unsur. Kayıt oldukları şirkettir. Çünkü eğer ödemelerini yapmayan dolandırıcı bir şirketin anketlerini doldurursanız 15 gün zaman kaybetmiş olursunuz. Piyasada yüzlerce dolandırıcı anket şirketi olduğunu söylemeden geçmek istemiyorum. Sizlere bu aşamada Anket doldur para kazan(Tıkla  İndir) kitabını tavsiye ederim. Bu klavuz zamanında ödeme yapan en güvenilir 250 adet anket şirketini listelemiştir. Bunun yanında resimli olarak yapmanız gereken işlemler aşama aşama anlatılmıştır.

Eğer günde 2-3 saat internetten çalışarabilirim derseniz satış ortaklığı sistemini tavsiye ederim. Satış ortaklığı sisteminde başkalarının ürünlerini kendi linkiniz üzerinden satarak satış başına yüksek komisyonlar kazanabilirsiniz. Ürünleri soracak olursanız tatil paketi yada sağlık ürünlerinden tutun bir anti virüs programı bile tanıtarak para kazabilirsiniz. Bu sektörün püf noktası ise hangi ürünü nerede nasıl pazarlayacağınızdır. Satış ortaklığı sistemi ile her ay çok rahat bir şekilde aylık 4.000 -5.000 lira para kazanabilirsiniz. Bu sektörün Türkiye’deki en profesyonel ismi Kadir Karapelit‘in satış ortaklığı sistemi hakkında tecrübelerini paylaştığı Kazanç Teknikleri(Tıkla İndir) eğitim setini incelemenizi tavsiye ederim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.