İnternetten Parfüm Satarak Para Kazanmak İstermisiniz?

 İnternetten Parfüm Satarak Para Kazanmak İstermisiniz?

İnternetten sattığınız parfüm başına 30 lira komisyon kazanmak ister misiniz? Üstelik siz sadece aracı olursunuz kargo, kdv, stopaj gibi sorunlarınız olmadan sadece parfüm satarak her ay 5000TL civarında para kazanabilirsiniz. Peki nasıl mı? Yazımı okumaya devam edin.

parfüm-satarak-para-kazanmak-1

Yukarıda gördüğünüz fotoğrafta sadece bu sektördeki 1 firmanın ürünlerini görmektesiniz. Yukarıdaki ürünlerden birini seçerek ürünün size özel referans linkini ne kadar fazla insana ulaştırırsanız ürünün satılma oranı artar ve satış başına 30 lira komisyon kazanırsınız, bu para göze ufak bir rakam gibi gelse de satış sayılarının artması halinde çok yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Yani ihtiyacınız olan hedef müşteri kitlesidir. Tabi ki ürün satış sayfasına insanları yönlendirirken dikkat edilmesi gereken bir çok unsur var bunlardan birini şöyle açıklayabiliriz.

Örneğin; Ürünün satışını yapabilmek için bir borsa sitesine haftalık 100 lira gibi bir bütçe ile reklam verdiğimizi düşünelim. Reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığını her zaman yanlış bulmuşumdur çünkü reklamın kötüsü olur! Borsa sitesine parfüm reklamı vermenin hiç bir dönüşü olmaz. Çünkü o sitedeki kullanıcılar borsa odaklı kişilerdir. Reklam vererek para kazanmak için doğru analizler yapmanız lazım yada..
Parfüm odaklı bir web sitesi açarak web sitenize SEO yani Türkçe açılımı arama motoru optimizasyonu dediğimiz işlemi yapmanız gerekir. Aslında bu çok daha mantıklı bir projedir çünkü web sitenizi parfüm, ucuz parfüm, marka parfümler gibi kelimelerde Google sonuçlarında ilk sayfaya getirdiğinizde hiç bir reklam masrafınız olmadan doğrudan kendi sitenizden ürün satışı yapabilirsiniz.

Sitenizi hedef kelimelerinizde üst sıralara çıkartmak uzun vadede çok kazandıran bir iştir. Fakat sitenizi kelimelerinizde yukarı sıralarda çıkmasını sağlamak bu işe yeni başlayacak olan arkadaşlar için oldukça zorlu bir süreçtir. Bu süreçte uykularınız kaçar, ne zaman sıralamaya girecek diye çok fazla stres yaşayabilirsiniz. Eğer bu tarz konularda sorunlar yaşamak istemiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Bu konuda uzman ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Gördüğünüz gibi internetten para kazanma yolları asla kısıtlı değildir. Bu sektörü hayal gücünüz ile istediğiniz kadar geniş tutabilir ve her sektörde yer alabilirsiniz.

Aşağıdaki video Avrupa Yakası dizisinden alınmış bir parfüm tanıtım sahnesi mevcut.

Pazarlama yöntemlerinde bir sınır yoktur, tek sınır sizin beyninizdir. Şimdiden hepinize bol kazançlar dilerim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.