Perşembe, Temmuz 29, 2021
Ana Sayfa Borsa Borsada Köpek Balığı Tekniğini Kullanmak

Borsada Köpek Balığı Tekniğini Kullanmak

Borsada Köpek Balığı Tekniği

Borsada Köpek Balığı Tekniği
Borsada Köpek Balığı Tekniği

Borsanın nasıl işlediğini bilmek para kazanmak açısından önemlidir. Para kazanmış veya büyük miktarlarda para kaybetme ihtimaliniz bulunan bir sistemdir. Para kazanma ihtimaliniz olduğu gibi kaybetme ihtimalinizde bulunmaktadır. Spekülatörlerin oynadığı oyunlarla elinizde paralar an içerisinde kaybolabilir yani kısa sürede oynadıkları bu oyunlarla paranızı alabilirler. Bu konuda çok dikkat etmeniz gerekiyor. Elinizde küçük paralarla büyük paralar kazanabilirsiniz. Ancak çok kısa sürede elinizdeki o paradan da olabilirsiniz. Bunun için sizleri aydınlatmak adına Köpek Balığı Tekniği(Tıkla İncele) adlı kitabımızı sizlere tanıtıyoruz. Bu kitap sayesinde spekülatörlerin oynadığı bu oyunlara karşı koyabilecek ve paranızı onlara kaptırmayacaksınız. Bunun için kitaba ihtiyacınız olacak. Kitapta köpek balığı tekniği hakkında bütün bilgiler yer almaktadır. Köpek balığı tekniğini nasıl uygulayacağınız, yöntem için neler gerekli, tekniği uygularken dikkat edeceğiniz konular hakkında geniş yelpazeli konular sizleri aydınlatmak adına hazırlanmıştır. Bu kitabı alarak büyük paralar kazanacak ve kaybet korkusu yaşamayacaksınız. Spekülatörlerin oyunlarına karşı dur diyecek ve elinizdeki parayı bu oyunbazlara karşı koruyabileceksiniz. Bir trend seçtiğinizde hisselerinde artış meydana geliyorsa köpek balığı tekniği sizi uyaracak ve işinizi kolaylaştıracaktır. Bu sayede hisselere girecek ve beklemeniz gerekecektir. Kısa zaman sonra büyük paralar kazanmanız çok yakındır. 

Birkaç hisselerin geçmişi çok sağlam bir şekilde olabilmektedir. Bu hisseler yıllarca prim yapamayabilir. Bunun nedeni ise hissede spekülatörlerin hisselere karışarak birtakım kişilerin para kazanmasını engellemeleridir. Aslına bakılırsa bu oynanan büyük bir oyundur. Bu oyunlara karşı sessiz kalmamanız ve küçük paralarla yetinmemeniz gerekiyor. Bunun için köpek balığı tekniği sizlere yön gösterecek ve ileriye doğru yükselmenizi sağlayacak bir yöntemdir. Sizlere verdiği uyarılarla hisse artışlarında tek yapmanız gereken uygulamanız olacaktır. Bu teknik sayesinde uyarılar, sinyaller alacak ve hisselere bilerek giriş yapacaksınız. Borsada bu teknik sayesinde geçmişi iyi olan hisselerden para kazanabilecek ve analizlerini tam olarak görebileceksiniz.

Borsada Köpek Balığı Tekniği 2
Borsada Köpek Balığı Tekniği 2

Neden Borsa?

Borsa sizlerin gözlerini korkutuyordur buna inanıyoruz. Ancak borsadan bu kadar korkmanıza çekinmenize gerek yoktur. Hiç borsayı internetten araştırıp okudunuz mu? Ya da merak edip araştırdınız mı? Hayır cevabını duyar gibiyim. Peki neden böyle oluyor?

Her insanın çevresinde borsaya karışmış ve büyük paralar kaybetmiş birileri çıkacaktır. Bu gayet normaldir. Ancak bu kişiler araştırmadan, bilmeden, borsa işine giriyor ve paralarını bu spekülatörlerin oynadıkları oyunlarla kısa sürede kaybediyorlar. Bundan sonra mı ne oluyor? Kişi bunu anlatınca herkes borsanın böyle olduğunu sanıyor ve uzak duruyor. Ancak borsa işine gireceksiniz yapmanız gereken şeyler vardır. Bunların başında araştırmak, borsanın nasıl işlediğini bilmek, borsada nasıl bir para akışı olduğunu anlamak, borsadaki çalışanların görevlerini ve kısaca her konuda bilgi sahibi olmanız gerekiyor ki para kaybetmeyesiniz. Bu makalemizin sizler için çok faydalı olacağına inanıyor ve konumuza devam ediyoruz. Birçoğumuz üniversite bitirdik mesleğe atandık ancak borsa kelimesinden borsadan habersizce hayatımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Savrulan borsa dedikoduları yüzünden uzak duruyoruz. Bu sektör aslında gerçekten bilenler için paranın ana alanını oluşturmaktadır. Borsadan uzak durarak gerçekten çok şey kaybettiğinizi söylemeden edemiyoruz. Çünkü borsa işi gerçekten büyük paraları kaldırabileceğiniz bir yerdir. Paylaştığımız bu yazıdan sonra inanıyoruz ki borsaya bakış açınız değişecek ve bu işe ilk adımı atacaksınız.

Borsayı kısaca sizlere tanımlayacak olursak; alım-satım işlerinin, hisse senetlerinin, ticari malların, döviz alım-satımın olduğu işlediği yerdir. Borsadan nasıl kazanacağınız sizlere bir örnekle açıklamak istiyoruz. Örnek olarak;

Elinizde 350 TL para olduğunu düşünelim. Bu parayla 200 dolar alıyorsunuz. Daha sonra bu dolarla da 170 Euro para alıyorsunuz ve bekliyorsunuz. Euro yükselince bu parayı Türk Lirasına çevirerek 350 TL paranızı 400 TL olarak alıyorsunuz. Borsa bu şekilde işlemektedir. Bunu birde büyük paralarla yaptığınızı düşünürseniz bir anda milyarlar kazanabilirsiniz. Şirketler borsayla büyük paralar kazanmaktadır. Bu para kazanmayı ise sürekli dakika dakika borsayı takip etmelerine borçlular. Çünkü yıllardır bu işi yaptıkları için ne zaman hamle edeceklerini neye göre hareket edeceklerini çok iyi biliyorlar ve büyük paraları dakikalar içerisinde kaldırabiliyorlar. Sizinde yapmanız gereken şeylerin başında borsayı dakika dakika takip etmeniz gerekecek. Ancak ben takip edemem diyorsanız köpek balığı tekniği hakkında gereken açıklamaları sizler için anlattık. Siz bırakın bu teknik her şeyi takip etsin. Size sadece sinyaller göndersin siz uygulayın ve kazanın.

 

Yıllarını verenler kazanıyor, ben nasıl kazanacağım? 

Şimdi size bunu açıklayalım. Bu köpek balığı tekniğinin anlatıldığı kitap yıllarını verenlerin bütün tecrübelerinin bulunduğu bir kitaptır. Eskiden böyle bir hizmet bulunmadığı için şimdilerde de böyle bir fırsat sizlere sunulduğu için gerçekten çok şanslısınız. Kitabı hemen almanızı öneriyoruz. Büyük balıklar tutmak için küçük balıklara ihtiyacınız olacaktır ve büyük balık tutacağınızdan da emin olabilirsiniz. Bu kitabı okuyarak ve ufak yatırımlarla tecrübe kazanarak çok kısa süre içerisinde yıllarını borsaya vermiş birisi kadar tecrübeli olacaksınız. Yapmanız gereken tek şey sadece kitaba ulaşmanızdır. Borsa hakkında sıfır bir bilgiye sahipseniz kitap sayesinde 1 hafta gibi bir sürede bilgileneceksiniz. Ancak biraz bilginiz varsa kitapla usta siz olacaksınız. Buna inanın ve hemen iletişime geçin.

 

Düşüncelerinizi şu soruların yorduğunu düşünüyoruz.

– Sürekli kazanan birileri var mıdır?

– Varsa eğer bu kişiler nasıl kazanıyor?

Evet sürekli kazanan kişiler borsada mevcuttur. Bunlar neredeyse para babası haline gelmişlerdir. Çünkü bilgileri ve uyguladıkları taktikler sayesinde neyin ne olacağını bilmektedirler. Ancak üzülmeyin sizde bu kişiler gibi sürekli olarak kazanabilirsiniz. Gerekli tekniği uygulayarak ve hemen işleme geçerseniz hisseleri zamanında alırsanız ve satarsanız sizlerde kısa sürede paralarınızla ceplerinizi doldurabilirsiniz.

Köpek balığı tekniği büyük oranda düşüp artan senetleri sizlere sinyallerle bildiriyor. Aynı zamanda bu senetin ne zaman satılacağını ve ne zaman alınacağını verdiği sinyallerle sizlere bildiriyor. Siz sadece uygulayın gerisini köpek balığı tekniğine bırakın. Kısacası siz elinizi oynatın kafanızı hiç yormayın bırakın o çalışsın siz kazanın.

Artık profesyonellerin arkasından gitmek ve onlar kadar kazanamam diye düşünmek yok. Onların önünde bile yol alabileceksiniz. Üstelik çok şey bilmenize de gerek kalmayacak. Birçok bilgilerle kafanızı allak bullak etmiyor ve size kısa yoldan paraya ulaşmanızı sağlıyoruz. Biliyoruz ki bu kitabı piyasaya sürdüğümüzü öğrenen profesyoneller bizim hakkımızda kötü düşünecekler ama biz sadece onların değil sizlerinde kazanmasını istiyoruz. Çünkü hep aynı kişiler değil farklı kişilerde para kazanmayı hak ediyorlar. Birçok kişi satın aldığı senedin artmadığından şikayet eder senet ya düşer kişiyi zarara uğratır ya da hiç kazandırmaz aynı seviyede devam eder. Yani uzun lafın kısası kişi kazanamaz sonra ise senedi sattığında ise senet yükselişe geçer bu da yatırımcıyı çileden çıkarır. Sizin böyle bir durumla karşılaşmanızı istemiyoruz. Sizler için hazırladığımız bu kitaba sahip olarak böyle durumlardan uzak kalarak paralara kısa yoldan ulaşacak ve spekülatörlerin oyunlarından uzak kalacaksınız. Köpek balığı tekniği ismi sizlere biraz garip gelse de çok işe yarayacak bir yöntemdir. Ancak bunu denemeden anlayamazsınız. Bunun için denemenizi tavsiye ediyor ve bir yerden ilk adımı atarak borsa işine girmenizi bekliyoruz. Ancak işe girmeden önce kitabımızı okumanız sizlere büyük derecede fayda kazandıracaktır. Kesinlikle bize danışmadan ve öncelikle kitabımızı okumadan borsaya giriş yapmayın. Borsada köpek balığı tekniği kitabının resmi satış sayfasına gitmek için buraya tıklayın.

3 YORUMLAR

  1. Borsada köpek balığı tekniği gerçekten borsadan para kazanmak isteyenlerin %100 ihtiyaç duyacağı bir kitap. 6 Senedir borsa ile ilgileniyorum ve guzel paralar kazanıyorum borsada köpek balığı kitabı sayesinde hiç bilmediğim kazanç taktikleri öğrendim. Kitabın yazarı Ahmet ünver bey gerçekten her soruma sıkılmadan cevap vermeside ekstrası borsa ile ilgilenmek isteyen arkadaşlara kesinlikle bu kitabı öneriyorum.

  2. kıtabın yazarı ben olsam we iddialarım doğru olsa bunu kimsenin bilmesini yada herkesin bilmesini istemezdim!..borsa nın ilk kuralı herkesin bildiği bilgiden para kazanamazsınız.. saygılar herkese

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Eklenenler

İPhone’da Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

İPhone’da ınstagram video indirme, iPhone kullanıcıların en merak ettiği sorulardan bir tanesidir. Bu sorunun bu kadar merak edilmesinin sebebi ise, İnstagram kullanıcılarının videoları telefona...

Markalaşmak İçin Sosyal Medya Kullanımı

Günümüz gereği yeni bir işe atıldıysak adını herkese duyurmak yani markalaşmak isteriz. Bu çok doğaldır. Markalaşmak kavramı aslında bir tanıtma yoludur. Bu yol sayesinde...

iPhone Etkin Değil Hatası ve Çözüm

Bir iphone' u fabrika varsayılan ayarlarına sıfırladıysanız ya da bir cihazı yeni olarak ayarlamak için geri yükledi iseniz, iphone' u yeniden kurarken bu "Etkinleştirme...

İPhone Durum Çubuğu Simgeleri

İphone; Apple’ın büyük bir hedef kitlesine hitap eden mobil cihazlarının markasıdır. Önemli bir kullanıcıya sahip olan İphone'un en büyük özelliği olan İPhone durum çubuğu;...