Pazar, Temmuz 25, 2021
Ana Sayfa Genel Ev Hanımlarına Para Kazanma Fırsatı!

Ev Hanımlarına Para Kazanma Fırsatı!

Evden Para Kazanma Yolları

evden-para-kazanmak-1Ev hanımları artık bilgisayar başında günde sadece 1 yazı yazarak blog kurabilir ve para kazanmaya başlayabilir. Günlük olarak yaptığınız yemekleri bile bir yemek tarifi sitesi açarak not alabilir ve bir süre sonra sitenize ziyaretçi gelmeye başlar. Bu sayede Google’nin reklam servisi olan adsense ile sitenize reklam koyarak para kazanmaya başlayın.

Blog kurmak aslında çok zor bir işlem değil. Sadece 10 dakika gibi kısa bir sürede bir blog kurarak hemen ilginizi çeken konuları yazmaya başlayabilirsiniz. Yurt dışında bu iş o kadar çok ilerledi ki artık her ev hanımının bir web sitesi var. Ve sitelerin belli bir takipçi kitlesine ulaştığı anda istediğiniz ürün satışına yönelebilirsiniz.

Örneğin; Sürekli olarak dekorasyon konularında yazılar giriyorsanız. Bir süre sonra sitenize girmiş olduğunuz dekoratif ürünleri almak isteyen alıcılar olmaya başlayacak. Ve bu sayede zamanla sitenizi e-ticaret platformu haline getirebilirsiniz.

İnternetten para kazanmak aslında kimine göre zor bir iş gibi görünse de aslında zamana yayıldığında internetten para kazanmak çok kolay bir iştir. Sizde hemen bugün bir web site sahibi olarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

İnternetten boşa zaman harcamak internetle ilk tanıştığımız yıllarda hepimizin yaptığı komik bir durumdu. 🙂 Fakat bir süre sonra Facebook, Twitter gibi sosyal ağlarda harcanan vaktin ne kadar boşa gittiğini anlayabilirsiniz. Günde saatlerce sosyal ağlarda gezen insanlar çevremde var. Onlara baktıkça benim zamanımın ne kadar kıymetli olduğunu daha iyi anlıyorum. Bir gün onlarda belki internetten boşa harcadığı zaman için üzülecekler fakat çok geç olacak.

Atalarımızın çok eski tarihlerden beri yaptığı işlerden biri ürün satmak yada ürün üretmektir. Yani para kazanmanın altın kuralı ticaret yapmaktır. Eğer bir ticarete aracı olmuyorsanız çok büyük paralar kazanmaya beklemenizde pek doğru olacağını düşünmüyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Eklenenler

İPhone’da Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

İPhone’da ınstagram video indirme, iPhone kullanıcıların en merak ettiği sorulardan bir tanesidir. Bu sorunun bu kadar merak edilmesinin sebebi ise, İnstagram kullanıcılarının videoları telefona...

Markalaşmak İçin Sosyal Medya Kullanımı

Günümüz gereği yeni bir işe atıldıysak adını herkese duyurmak yani markalaşmak isteriz. Bu çok doğaldır. Markalaşmak kavramı aslında bir tanıtma yoludur. Bu yol sayesinde...

iPhone Etkin Değil Hatası ve Çözüm

Bir iphone' u fabrika varsayılan ayarlarına sıfırladıysanız ya da bir cihazı yeni olarak ayarlamak için geri yükledi iseniz, iphone' u yeniden kurarken bu "Etkinleştirme...

İPhone Durum Çubuğu Simgeleri

İphone; Apple’ın büyük bir hedef kitlesine hitap eden mobil cihazlarının markasıdır. Önemli bir kullanıcıya sahip olan İphone'un en büyük özelliği olan İPhone durum çubuğu;...