Evden Ek Gelir Sağlamanın Yöntemleri

Evden Ek Gelir

evden-ek-gelir-1Evden para kazanmak isteyenlere yüzlerce seçenek var diyebiliriz. Fakat bir çok kişi bu seçeneklerden haberdar olmadan bütün vakitlerini sosyal ağlarda geçirmeye devam ediyor. Oysa ki günlük sadece 2 saat çalışarak her ay asgari ücretten çok daha fazla para kazanmak mümkün.

Anket doldur para kazan işi ortalama 3 yılı aşkın süredir binlerce insana evden ek gelir imkanı sunuyor. Fakat dediğimiz gibi anket doldur para kazan işi ile sadece ek gelir sağlayabilirsiniz. Buda aylık ortalama 1000-2000 TL arasındadır. Kazancınızı sizin aylık çalışma potansiyeliniz etkiler. Eğer daha fazla para kazanmak istiyor ve geçiminizi internetten sürdürmek istiyorsanız sizde online satış ortaklığı sistemine giriş yaparak internetten başkalarının ürünlerini satarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Atalarımızın geçmişten beri uğraştığı komisyonculuk işinin internet haline getirilmiş hali satış ortaklığı olarak dile getiriliyor. Bu iş internete aktarılınca otomatikmen bir çok iş gücü kolaylaşmıştır. Örneğin; Satış ortaklığı yapmak için bir dükkana, depoya, elemanlara, anlaşmalı kargolara ihtiyacınız olmaz. Tek ihtiyacınız bir bilgisayar ve internet diyebiliriz. Satış ortaklığı platformları sayesinde hiçbir ürün sahibi ile iletişim kurmadan yüzlerce ürüne satış ortağı olmanız mümkün. Satış ortağı olacağınız ürün örneğin bir sivilce kremi olabilir. Sivilce kreminin reklamını size özel satış ortaklığı linkinden yapmanız halinde satış başına komisyon kazanırsınız. Şunu da hatırlatmak isterim ki  satış ortaklığı sistemlerinde komisyon oranları %3 yada %10 felan değildir. Yapacağınız satış başına ortalama %40 ile %70 arasında komisyon kazanırsınız. Komisyon oranları ürünlere göre farklılık göstermektedir.

Yapacağınız satışlardan kazandığınız paraları 15 günlük periyotlar halinde banka hesabınıza yatırılır. Bu işlem satış ortaklığı platformları tarafından yapılır. Yani sizin kimse ile iletişim kurmadan internetten para kazanmanız mümkün. Ne ürün kargosu nede ödemesi ile uğraşmadan internetten para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu sistem dakkında daha detaylı bir eğitim almak için “Orkaplus internetten para kazanma eğitimi” başlıklı yazımı okumanızı tavsiye ederim. Umarım yazım faydalı olmuştur.

Soner Aksoy
1988 Yılında İstanbul'un Kadıköy ilçesinde doğdum. Son 15 yıldır internet sektörü ile yakından ilgiliyim. 6 Yıldır özel bir Bilişim şirketinde çalışmaktayım. Kalan vaktimi KazancTeknikleri.net okuyucularına ayırıyorum. :)